Магията на изтока - тема 58

  • 14 889
  • 735
  •   1
Отговори
# 390
  • MJF
  • Мнения: 8 528
Я да ви разхладя с 2 изпълнения от тези дни:

Бо- Бо-ян Дзин кратка програма
Юзу- Юзуру Ханю волна програма

# 391
  • Мнения: 6 683
Юзу май е католик. Не съм заглеждала до сега, че се кръсти преди изпълнение.

Погледнах и изпълненията на Женя Медведева. Много идейни и красиви костюми. И кимоното, и не толкова обичайното за дами трико. Хареса ми представянето ѝ.

# 392
  • BG
  • Мнения: 4 456
Tuon,  ако искаш погледни този https://mydramalist.com/22416-the-underwear, аз бях изгледала няколко еп., но после докато чаках суб. го изоставих.

# 393
  • MJF
  • Мнения: 8 528
Аааа, радват ме сеньорите, този уикенд сума премиери за новия сезон, станах разногледа къде да огрея по напред  Crazy Party Mr. Green. Но да ви кажа че севернокорейците на юношеския гран-при в Челябинск- Русия пуснаха цели 3 фигуриста- един спортен дует и едно момиче. Настъплението на корейците общо този сезон е такова , че нямам вече оправдание да не се разправя с корейския и имената им  Laughing. Като се подготвя да знаете че ще ги тествам тук за проверка  Praynig.
2в1, туй с кръстенето му е постоянен ритуал, има си няколко такива. Има си той няколко такива неща дето прави преди изпълнение-ритуал.

Ето ги Hyang Mi Ro - Kum Chol Han:
кратка
волна
Момиченцето в синглите бе в същите цветови тоналности. Simple Smile

# 394
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 493
Long Live the King: Mokpo Hero

Доволна, добър филм. Този обаче, който е писал резюмето, явно е бил на силни наркотици, защото нищо от написаното в него няма общо с историята. Надрусана копърка с претенции за свършена работа.

Не бях гледала Ким Ре Уон от години, но все така страхотен в превъплащенията си на екран. Уон Джин А е посредствена актриса, но до него ставаше, някак.
Господин Ма отново с камео-участие. Не очаквах, изненадаха ме. Беше в ролята на Кафявата мечка от Гуанджу (местен гангстер, хаха, естествено). Този човек е машина. 365 дни в годината снима филми в Корея и САЩ. Няма милост.
Действието се развива в провинция Чола (Мокпо, Гуанджу и околностите), та, говореха само на чола диалект, както трябва да бъде.
Ще запомня лентата с добро, а и се порадвах на Ким Ре Уон.

Последна редакция: пн, 16 сеп 2019, 17:26 от rossonera

# 395
  • Мнения: 9 133
Tuon,  ако искаш погледни този https://mydramalist.com/22416-the-underwear, аз бях изгледала няколко еп., но после докато чаках суб. го изоставих.
Напълно логично е да го изоставиш,дори не прави опит да го гледаш отново.
Нищо интересно не е.

Осъзнавам,че в момента няма да намеря точно това,което ми се гледа.Innocent
Arthdal Chronicles ще изчакам да си излезне целия.
Та минавам на нещо съвсем различно,но се колебая между Secret of the Three Kingdoms или The Legends.
И двата са с китайски,еднакъв брой епизоди,но в първия е наличен МаТиен и Елвис Хан,който отдавна искам да гледам,но другия е с някакъв фентъзи елемент.Помня,че Данито се изказа много положително за пърия,но някой да е гледал втория???

# 396
  • MJF
  • Мнения: 8 528
В очакване на Наги 9 изгледах I Will Not Work Overtime, Period до края, появи се финалния епизод готов.

I Will Not Work Overtime, Period
Защо работим, а ?!  Mr. Green. Разнищиха темата финално отвсякъде благодарение на добре подбраните герои. Нещата не са прости но пък не са и сложни. Човек е нужно да се стреми да намери баланса за себе си. Хареса ми. Така за сериозна тема не много сериозно. Но те кара да се поразмислиш без да се депресираш  Mr. Green. Типажите герои макар и в японско заглавие не бих казала че са "японски". Бяха си универсални. Макар че е забавна цялата тази психоза  на която са се подложили цели поколения- вместо  личен тинкинг е по-лесно под общия лозунг. Пиша "забавно" не с присмех, ирония и от този род  Peace. Просто констатация на факт, човек повтаря грешките си до плюс безкрайност и на нищо не се научава от тях- факт за по-голяма част от нарастващото на тази планета население, с бая натрупала се история за всяко едно племе, група, общност, народ......
От това заглавие освен тематиката ще ми остане и образа на Noriko Eguchi  Laughing. Колко епизодични появявания и всеки път кратки а съществени  Mr. Green. И сега като се сетя докато пиша се  Joy.

Бел, що да няма и такива хора като описаните от теб? Има, има и такива. Хора всякакви и нищо човешко не им е чуждо  Simple Smile, "шаренията" е безкрайна и има и такива.

Японския ми гуру се надявам да подготвя торта  Wink

Tuon, хайде на кино.

Забравих преди.
Fake Affair 9 също изгледан. Остава финала с 10. Не че историята е лоша, биха казала стандартна. Но проблема ми с това заглавие все пак е каста и не само основните двама ами почти целия. Факта че като гледам се сещам и си представям други актьори е показателен. Някои от актьорите в състава са просто по-големи от ролите им, други просто не са си на мястото. Чукнах по творческия екип и визията на сценаристката на мангата ме  Mr. Green Mr. Green http://asianwiki.com/Akiko_Higashimura . Ясна е работата  Wink Laughing

Последна редакция: пн, 16 сеп 2019, 11:36 от Шошулчо

# 397
  • Мнения: 9 133
Имаш ли предложение???

# 398
  • MJF
  • Мнения: 8 528
Ами заредих един за гледане от тези дето ми подаде.
Скрит текст:
Tanna (2015) да се разнообразя. Тия дни щото гледах и австралийски и новозенландски фигуристи та се сетих за тях  Simple Smile. Имат си те своя специфичен чар.

# 399
  • Мнения: 9 133
Пиши дали е хубав.
Аз гледах едно израелско - The Cakemaker.
Хареса ми.Всъщност за втори път го гледам.

# 400
  • Мнения: 5 144


Бел, що да няма и такива хора като описаните от теб? Има, има и такива. Хора всякакви и нищо човешко не им е чуждо  Simple Smile, "шаренията" е безкрайна и има и такива.


А, сигурно има, но е малко вероятно човек да стои дълго във връзка (ако изобщо може да се нарече така), в която постоянно дава без да получва и през цялото време да остане всеотдаен както в началото. Или трябва да е с ниско самочувствие и наистина да вярва, че не е достатъчно добър за другия. Което обективно погледната рядко е така, но пък май е нормално, когато си влюбен, обектът на чувствата ти да ти се струва перфектен и различен от всички останали.

# 401
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 493
Flower Crew: Joseon Marriage Agency - епизод 1

Името казва всичко. Напудрен шит. Чосонски БОФ.
Ако не беше ролята на Со Джи Хун нямаше и да погледна началото днес. Жалко, че той ще свири втора цигулка за сметка на Ким Мин Дже-то, което не понасям.
Става само за прехвърляне на епизодите, колкото да се порадвам на Со Джи Хун. Поне неговият герой няма да е тъп чосонски кифльо, като останалите трима.



И първото саундтрак-парче от сериала на дядо Хони. Приятно е да слушам в дует Хо Йонг и ТеУ.

# 402
  • MJF
  • Мнения: 8 528
 baloni

Честит рожден ден rossonera ! Здрава и щастлива.

И да не ни забравяш  Stop

Кино-музата ми не стигна до Австралия а само до Япония снощи  Blush. Изгледах Blank 13 (2017). Хареса ми определено.
Скрит текст:
Но после или утре ще го изкоментирам. Някак си сега прекалено контрастно ще се получи предвид сюжета  Stop

Поздрав с това определено силно изпълнение на Рика Кихира
2в1, ето друга част от ритуала на Юзу  Laughing

Последна редакция: вт, 17 сеп 2019, 09:08 от Шошулчо

# 403
  • Мнения: 6 683
Честита да си Рос Flowers Bouquet. Най-вече здрава, щастлива и обичана, а животът ти да е пълен с хубави емоции Hug.

Честито и на имениците, ако имаме такива в темата.
И на софиянци също.

# 404
  • Мнения: 5 144
А, имаме си рожденичка! Да ни е жива и здрава!

Общи условия

Активация на акаунт