Бебета родени в чужбина -Нова тема

  • 24 774
  • 753
  •   1
Отговори
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 296
ДОБРЕ ДОШЛИ НА ВСИЧКИ ЧУЖБИНСКИ МАМИ И НА ТЕХНИТЕ БЕБЕТА!


Предишна тема:

Скрит текст:

# 1
  • Мнения: 2 254
Веджи, здрав, щастлив и спокоен да е Рафаел! Бързо възстановяване на теб 🤗!

# 2
  • Мнения: 505
Веджи, да ви е жив и здрав Рафаел. Дано е много спокоен и да расте щастлив.
Днес е Преобрежение Христово и вярвам че и Рафаел и Миа са родени под щастливи звезди.

# 3
  • Мнения: 1 923
Илейн, благодаря за темата, благодаря на всички и за пожеланията 🤗

# 4
  • MT
  • Мнения: 535
Уууу, Веджи, голяма честитка и на вас! Жив и здрав да е Рафаел! Бързо възстановяване ви желая и да си ходите скоро вкъщи!

Какви хубави имена сте избрали.

# 5
  • Мнения: 2 050
Ехаа какви изненади, една сватба и две бебета 🥰😘 Честито на печелившите, спокойни дребосъци и успех на очакващите 😆

# 6
  • Мнения: 2 083
Честити бебета! Нека Миа и Рафаел да са живи и здрави, да спинкат и папкат сладко, а на Брюксел и Веджи - бързо възстановяване 🤗

# 7
  • Германия
  • Мнения: 3 399
Веджи, честито бебче и на теб! Много хубаво име сте избрали!! Да ви е много здрав и послушен и много много да ви радва!

# 8
  • Мнения: 197
О, колко хубави неща са се случили!

Мила Лия, бъдете много щастливи! Много си хубава, очите ти блестят, а роклята ти е прекрасна.

bruxelles, Veggie, от все сърце честито! На Миа и Рафаел пожелавам здраве и слъчево детство, а на мамите бързо възстановяване.
Телефонът ми нещо не се разбира с тази версия, извинете ме ако има гаф някакъв.

# 9
  • Мнения: 2 170
Здравейте !

Лия , нещо не ми зареждаха много снимките , но ги видях...прекрасни сте били!

Днес Вики става на годинка и ще празнуваме , имам малко работа преди това , но ще гледам да я свърша преди да е станала😉

# 10
  • Мнения: 784
Мили мами, днес направихме ваксините на 2ри месец на моята Дуйгу Дениз, тук в Турция според имунизационния календар ваксините на този прием са 3 броя. Притеснявам се да не вдигне температура. Исках да ви попитам вие правихте ли рота ваксина?
Аз нямам много време да пиша, защото сменяме жилището, гледам бебето, отделно и работя от вкъщи.
Бебка минава през някакъв период и срещаме трудности с кърменето. Имам чувството, че никога не огладнява, аз я кърмя на по 2/3 часа, тя суче по 5,6 минути и не иска повече. Този период е от около 2 седмици и си го показа влиянието. За 2 седмици е наддала 250 грама. Пъврите 2 седмици на месеца 500, та общо за този 2ри месец сме +750 грама. Може би е нормално това наддаване, но тя се роди мъничка и все ми се иска да си навакса., а в момента на 2 месеца сме 4350 грама.

Здрава и много щастлива да е рожденичката Вики!

Това е общо взето при мен, прегръдки на всички!

# 11
  • Мнения: 2 254
Честита да е Вики! Здрава, щастлива и послушна!

Лия, бъдете много щастливи, много красива булка си била 🤩

# 12
  • MT
  • Мнения: 535
Благодаря ви момичета!

Бях на преглед, бебка е станала 2,400гр. в 34+4 седмица, а на размери тя отговаря на 34+1. В перфектно положение е застанала за нормално раждане. След 2 седмици ще вземем секрет, за да видим за инфекции, тогава ще обсъждаме раждането и други въпроси. Предполага се, че ще бъде между 2,9 и 3,3кг., ако достигне датата на термина. Доки ми показа една графа със всичките размери от предишни прегледи и всичко изглежда наред. Grinning Heart

Тези дни се чувствам като кашкавал.. с този релаксин, ми се релаксира всяка част на тялото. Много ме боли гърба, мисля да ида на масаж тази или другата седмица, че дълго го отлагах.

Честит рожден ден на Вики! Жива и здрава и много да слуша Grinning Приятно прекарване на празника!

# 13
  • Мнения: 2 083
Даная, и да вдигне Т, това е нормална реакция, така че не се притеснявай. Давай парацетамол или ибупрофен . И двете ми деца са с ваксини за рота вирус. Но нямаш много време да решаваш - първата доза се слага само в първите месеци след ражданвто.

# 14
  • Canada
  • Мнения: 3 358
Честити рожби на Веджи и Брюксел! Да са ви живи и здрави Рафаел и Мия! Големи бебоци сте родили, бързо възстановяване ви желая!

Честит рожден ден и на Вики! Да слушка и да папка и безгрижно детство й пожелавам! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт