Електронна цигара - алтернатива на тютюнопушенето тема 9

  • 63 699
  • 581
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 2 596
Шотовете са шишета по 10мл никотин 20мг.(никотинов шот)
prinzesata бъркаш се с шейк енд вейп течностите, които се смесват с никотин бъркаш и си готов да изпаряваш. ✌

# 346
  • Мнения: 67
Здравейте,може ли дами препоръчате ел.цигара до около 30 лв,батерията на която да издържа поне ден....

# 347
  • Мнения: 36
Здравейте,може ли дами препоръчате ел.цигара до около 30 лв,батерията на която да издържа поне ден....

На мен на MAXX VAPE ми издържа най-много. Пробвала съм всякакви марки. Някъде ден и половина изкара на Банско по кръчмите Simple Smile

Пробвала съм тези вкусове https://www.supermag.bg/Elektronni-stikove/view?iid=3893623 и тази https://www.supermag.bg/Elektronni-stikove/view?iid=3893621

# 348
  • Мнения: 18 542
Здравейте,може ли дами препоръчате ел.цигара до около 30 лв,батерията на която да издържа поне ден....
Колко ще издържа батерията, зависи и от изпарителя. Аз съм с Eleaf iStick 40W батерия и ми държи ден. Изпарителят ми е с намотка около 1,2-1,5 ома и изпарявам на около 12W.

Понеже имам две листа, които са старички вече и бързо им пада заряда и вдъхновена от въпроса в предния пост, поръчах един INNOKIN KROMA 217 100W BOX MOD. Нямам идея дали е читав, хареса ми на външен вид Laughing

Последна редакция: ср, 08 дек 2021, 21:29 от Миоки

# 349
  • Варна
  • Мнения: 7 690
Миоки имаш 18650 батерии нали? Инокинчето си е супер,но не е с вградена батерия.
А относно цигарата до 30лв....без да се обиждаме за мен е несериозно особено ако човек дава по 300лв. на месец за цигари. Винаги смятам по тоя начин и така даже мод от 500лв. ми се видя приемлив като цена. Grinning

# 350
  • Мнения: 18 542
Имам, да ама са стари и нещо не държат. Много бързо се разреждат. За 5- 6 часа и трябва да сменям. Поръчах нови.

Така си е за парите. Ако е първа електричка обаче и не си сигурен дали е твоето, разбираемо да не искаш да инвестираш, макар че точно този консерватизъм може да е причината да решиш, че не е за теб- като вземеш евтин сет който не се представя адекватно.

# 351
  • Варна
  • Мнения: 7 690
Ние с теб сме тръгнали от Его с кангери и С4 който бяха по 70-80лв. В момента на тая цена би могло да се купи добре работещо устройство. Другия момент е ,че проблемна цигара би отказала и най-нахъсания вейпър поне в началото.

Последна редакция: нд, 12 дек 2021, 22:47 от prinzesata

# 352
  • Мнения: 18 542
И ти си права. Има и друг момент, купиш нещо евтино, решиш че ти харесва ама може и по-добре или пък се прецака и се налага да вземеш друго и то като дръпнеш чертата пак си се изръсил пари а се чувстваш неудовлетворен. А бе не са евтини хубавите продукти, но определено не могат да се сравняват с цените на цигарите по никакъв начин.

# 353
  • Стара Загора
  • Мнения: 2
Здравейте,може ли дами препоръчате ел.цигара до около 30 лв,батерията на която да издържа поне ден....
Отиваш до магазина ел.цигари и питаш за Aspire Minikan + , Vilter /30лв/ или Innokin Sceptre  /50лв/. Батерията издържа ден и работят безпроблемно.

# 354
  • Мнения: 1 616
Днес купихме електронна цигара за съпруга ми. Проблемът е, че той иска аромат на съвсем обикновена класическа цигара, а всичко, което ни показаха и се води табак мирише и има вкус на други неща в случая взехме от vape bg уж най-класически тютюнев  аромат, но има вкус на солети Златна Добруджа , та дайте препоръка за марка с вкус и мирис на съвсем класическа цигара.

# 355
  • Мнения: leet
Днес купихме електронна цигара за съпруга ми. Проблемът е, че той иска аромат на съвсем обикновена класическа цигара, а всичко, което ни показаха и се води табак мирише и има вкус на други неща в случая взехме от vape bg уж най-класически тютюнев  аромат, но има вкус на солети Златна Добруджа , та дайте препоръка за марка с вкус и мирис на съвсем класическа цигара.
Точно същия вкус няма да намери. Аз поне не успях и се примирих,течностите ми са без аромат отдавна вече.

# 356
  • Мнения: 1 616
Днес купихме електронна цигара за съпруга ми. Проблемът е, че той иска аромат на съвсем обикновена класическа цигара, а всичко, което ни показаха и се води табак мирише и има вкус на други неща в случая взехме от vape bg уж най-класически тютюнев  аромат, но има вкус на солети Златна Добруджа , та дайте препоръка за марка с вкус и мирис на съвсем класическа цигара.
Точно същия вкус няма да намери. Аз поне не успях и се примирих,течностите ми са без аромат отдавна вече.

Много неприятно ако е така. Това може и да го откаже. Че то каква алтернатива са, ако нямат същия вкус и мирис? В парфюми и ароматизатори за коли съм усещала повече табак от това, което "пуши" в момента. Много жалко..

# 357
  • Мнения: 18 542
Няма такава течност, която да вони на истински цигари, защото те вонят, но ще го разбере само като поизпарява няколко дни и не пали.

По принцип тютюна има аромат, който обаче е толкова лек, че дългогодишните пушачи не го отчитат, освен ако не сменят марката, но миризмата на горящ тютюн, която няма как да се пресъдзаде в течност за изпаряване.

Обаче има много тютюневи аромати, търсете. С пробване на 2-3 е малко вероятно да уцелите вашия. А и още нещо, миризмата в шишенцето и усещането от аромата при изпаряване не винаги се припокриват. Има много аромати, които аз харесвам да душа, но за изпаряване не ми харесват.

# 358
  • Мнения: leet
Днес купихме електронна цигара за съпруга ми. Проблемът е, че той иска аромат на съвсем обикновена класическа цигара, а всичко, което ни показаха и се води табак мирише и има вкус на други неща в случая взехме от vape bg уж най-класически тютюнев  аромат, но има вкус на солети Златна Добруджа , та дайте препоръка за марка с вкус и мирис на съвсем класическа цигара.
Точно същия вкус няма да намери. Аз поне не успях и се примирих,течностите ми са без аромат отдавна вече.

Много неприятно ако е така. Това може и да го откаже. Че то каква алтернатива са, ако нямат същия вкус и мирис? В парфюми и ароматизатори за коли съм усещала повече табак от това, което "пуши" в момента. Много жалко..
Истинския вкус на цигарите е вкус на л@.на с извинение и ако си даде време и свикне хич няма да го търси вече. Нека не пуши истинска цигара 10 дни например и запали след тях, сигурна съм че вкуса хич няма да му хареса. Това, че пушачите сме свикнали с вкуса на смрадливките не го прави хубав.Нека по изпарява различни аромати пък може нещо да му хареса.

# 359
  • Варна
  • Мнения: 7 690
Тютюневите аромати наистина не смърдят на пепелник. Когато аз минах на електричка стартирах с Давидофф на Деканг. Обожавах го и наистина ми напомняше на смърдела на цигарите Давидофф Grinning. По-късно във времето открих,че това е аромата на чистия не много качествен китайски никотин Grinning.
Вижте трибека на Гигов  и Вирджиния. И двата са чисти тютюневи аромати,но с ароматът на суровия тютюн не на изгоряла химизирана хартия и л...а.

Общи условия

Активация на акаунт