Модни тенденции в прическите и всичко за косата - 10

  • 41 790
  • 739
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 18 551
Аз съм с такава кожа и очи. Бяла съм много,но и с жълт подтон. И съм подобен цвят. По-точно мечта ми е от години, трудно го постигам обаче и в момента е една идея по-тъмен. Но аз и сякаш не искам да е чак така ярък. Точно кафяво с червено е моя цвят сега. Този е по-ярък.
За мен червеното стои добре на много бяла розовееща кожа. Понякога си мисля дали ми отива. Тако по-тъмно смятам ще е добре. Но ако е много ярко не знам,по-скоро не. Не пречи да опиташ разбира се.
Винаги съм смятала,че един топъл,сравнително светъл златисто или лешниково кестеняв цвят ще ми отива(и та такэв тип тъмна коса,бледо-жълтеникава кожа), защото очите ми са топло кафе да речем,средно тъмни. Ето и Пепина потвърждава,че би бил добър избор.
Обаче за да го постигна щи е съсипия.
Все пак тякой ден бих пробвала.
И да добавя-понеже съм със същия тен, очи и коса като Лучия. Била съм и руса и оранжева и съм покъртителна гледка-изобщо не ми отива. Като измита чиния съм в лицето.
Може да не съм нацелила точния цвят,но е факт,че тези цветове специално не са моите.

Последна редакция: пт, 20 сеп 2019, 23:07 от Мис Каролин Бингли

# 556
  • Мнения: 4 403
Хмм, до колкото може да се добие представа така - пробвах с перуки
 
С руса перука - според мен е повече от ужас;
С тъмно червена перука - харесах се;

И когато я изсветлявах към медена, също се харесвах, но бързо падаше.
Оу, добавям - бях и доста златиста, тъкмо когато изсветляването ми дойде в повече и се отказах от боята Grinning Не се харесвах тогава, и аз, както Мис каза, се възприемах като петно.

Може би оранжево ми отива, но не го понасям Grinning
Затова се показвам с тъмно червено по мен

Pepina, приемам идеи за прически. Ако ти се занимава, разбира се, ще се радвам. Може и на лично

П.П. Дали има такъв мат? Да се пробва, евентуално преди боя Simple Smile

Последна редакция: сб, 21 сеп 2019, 17:30 от Luchia^^^

# 557
  • Мнения: 1 355
Само да кажа, че ако нанесеш къна върху боядисана коса става такова химично съединение, че... Моят фризьор каза дори, че наистина може да има пушек. Аз го направих това в 10 клас и копринената ми тогава коса се сплете ужасно, гребен не можех да вкарам косата. Та по този повод му разказах и той каза, че боята следва да се отмие преди да се нанесе къна.
Твоят фризьор да си скъса дипломата!  Чак пък и пушек Smiley От години се къносвам, от време на време минавам и на боя, защото трудно покривам белите коси, после пак съжалявам и пак минавам на къна. С къната косата става лъскава, жива и обемна. През ден минавам с пресата да я оформям и никога съм нямала цъфтящи краища. Единствено като недостатък мога да посоча голямото мацане/стоя поне 5-6 часа намазана/.

# 558
  • Мнения: 3 269
Luchia, имах същите перуки преди години 1 към 1 Simple Smile Точно тогава и аз се колебаех за махагонено червено. Майка ми 20 години все такъв цвят се прави. На последната снимка най-много ми харесваш.

# 559
  • Мнения: 39 309
И аз съм за последната снимка+ много ми хареса кичура на голото рамо на предната снимка. Стои като натурално светло кестеняво, но без рус изкуствен отенък.

# 560
  • Някъде там
  • Мнения: 4 814
Приятелка има такъв цвят,като се отмива е като 🦊 лисица Simple Smile Хубав е ,но трудно се поддържа .
На мен с естествената ти коса ми харесваш най много .
Т.е последната снимка в близък план.

# 561
  • Мнения: 18 551
Аз съм за предпоследната снимка морската. Там си най-хубава и цвета ти отива най-много.

# 562
  • Мнения: 11 003
Аз съм категорично за последната снимка.

# 563
  • Мнения: 890
Момичета, престрашавам се и аз да поискам съвет от вас. Не съм ходила на фризиор от една година (с малко бебче). Чудя се какво да направя? На черта права, или на етажи по дълга коса? Записала съм си час при много добра фризьорка и нямам търпение вече?
Обаче не мога да реша. Склонна съм и цвета да променя. Вие какво смятате?

# 564
  • Мнения: 890
Ето ме Simple Smile Няма ме

Последна редакция: сб, 21 сеп 2019, 15:32 от HrisAni

# 565
  • Мнения: 218
И съм за последната, имам чувството че червеникавото ще те застари.
HrisAni, много индивидуално е ...кое ще ти отива ...ако качиш и ти една снимка, бързо ще те оправим Grinning

# 566
  • Мнения: 890
И съм за последната, имам чувството че червеникавото ще те застари.
HrisAni, много индивидуално е ...кое ще ти отива ...ако качиш и ти една снимка, бързо ще те оправим Grinning
Уж качих една

# 567
  • Мнения: 18 551
Тя е качила снимка.
Аз бих направила много леки етажи.
Бих направила и бретон. Но не знам дали носиш и дали ти харесва.
Ако си склонна можеш да скъсиш малко.
Цвета не бих пипила. Или ако много ти се иска някой по-светъл кичур тук там,но добря направени трябва да са.
Цвета ти е хубав много.

# 568
  • Мнения: 218
Ако питаш мен скъси горните пластове, за да придобие обем. Косата ти е доста дълга, запази си дължината и вкарай малко цвят с тези френските кичури .. ...белеаж!

# 569

Общи условия

Активация на акаунт