Всякакви въпроси относно пералнята - тема 6

  • 37 230
  • 747
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 2 132
Оф, тръгна. Работи.
Изключих я за около 10 мин от контакта, после отново зададох програмата и проработи.
Все още ми е интересно какво точно се случи! Да не би добавената дреха да е била захваната от люка...
Ако някой открие, ще съм благодарна.
Georgi, наложи се бързичко да купя нова пералня. Насочиха ме от тук за марката. Реших, че няма да се обвързвам с twin dose и wifi, и излезе, че този модел напълно ми пасва.
Половин година вече я ползвам. Много съм доволна и за миг не съм съжалила за избора си!

# 406
  • София
  • Мнения: 10 578
Джорджа, по-скоро от паузата е дала грешка. Няма страшно, с толкова електроника е нормално.

# 407
  • Варна
  • Мнения: 1 557
И аз мисля,че е някакъв моментен бъг.С толкова електроника е нормално,важното е да не става системно.

# 408
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 023
На мен ми е странно.
Защо да е от добавянето? Или електрониката?
Последните ми две перални са бъкани с електроника и не дават грешки!

# 409
  • София
  • Мнения: 10 578
На мен ми е странно.
Защо да е от добавянето? Или електрониката?
Последните ми две перални са бъкани с електроника и не дават грешки!
Което не означава, че не може да се случи. И ако се случи не означава обезателно някакъв проблем с пералнята.

# 410
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 023
Принципно да, всичко е възможно Grinning
Просто изказвам мнение различно от вашето.
Уреда е висок клас, не е Беко, Канди, Краун.
Всеки с гледната си точка Grinning

# 411
  • София
  • Мнения: 10 578
Моето Беко за 6 г не е дало нито една грешка. 🙄

# 412
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 023
Ами за това говоря Wink

# 413
  • Варна
  • Мнения: 1 557
До колкото разбрах,вашата логика е,че щом е висок клас не може да е от електрониката и трябва да е някакъв по-сериозен проблем,така ли? Така и не разбрах какво се опитвате да кажете или намекнете с тези недомлъвки?

# 414
  • Мнения: 1 090
До колкото разбрах,вашата логика е,че щом е висок клас не може да е от електрониката и трябва да е някакъв по-сериозен проблем,така ли? Така и не разбрах какво се опитвате да кажете или намекнете с тези недомлъвки?
Може, може 2  Miele са ми бъгвали така при пауза на програмата та вдигах кръвно за 5 минути. Добри са, но според мен не е Ок перални за 1800 и 2800 лв да се шашардисват като им натиснеш пауза. От тогава избягвам да им прекъсвам програмата.

# 415
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 023
До колкото разбрах,вашата логика е,че щом е висок клас не може да е от електрониката и трябва да е някакъв по-сериозен проблем,така ли? Така и не разбрах какво се опитвате да кажете или намекнете с тези недомлъвки?
Може, може 2  Miele са ми бъгвали така при пауза на програмата та вдигах кръвно за 5 минути. Добри са, но според мен не е Ок перални за 1800 и 2800 лв да се шашардисват като им натиснеш пауза. От тогава избягвам да им прекъсвам програмата.
Да, не би трябвало такива уреди така да се бъгват, точно това ми е логиката.

# 416
  • Мнения: 5 911
Не помня коя от вас се оплакваше от Беко слим, че и усуква чаршафите. Най- сетне питах дъщеря ми, която е с такава. Обяви, че не и се е случвало такова нещо.

# 417
  • Мнения: 10 057
Не помня коя от вас се оплакваше от Беко слим, че и усуква чаршафите. Най- сетне питах дъщеря ми, която е с такава. Обяви, че не и се е случвало такова нещо.
Благодаря!
Аз се белосвам с тия чаршафи.
Заредила съм се с надежда, че проблемът ще се реши. Ще пиша за резултата.

# 418
  • Мнения: 6 549
Да дам отчет за Беко слимка. Вече от няколко перални - доволна съм, не е шумна за мен, пере добре, вадя дрехите доста сухи. Не са особено кратки програмите обаче. Има някакви две по-кратки, едната е 40 мин, другата е някаква експресна /14 мин./, които все още не съм пробвала. Странно ми е също, че за синтетични тъкани дава максимално натоварване 2.5 кг. Като цяло към момента съм с положителни впечатления.
http://www.beko-bg.com/%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B0%D0%BB%D0%BD%D0%B … B8/wtv-6633-bs0s/

# 419
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 023
За синтетиката е толкова, макс може би 4-5,но това за памук 9-10кг.

Общи условия

Активация на акаунт