Сполучливи имитации на маркови парфюми - 30

  • 77 474
  • 753
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 5 710
На Мартинез имах доброто момиче и ми беше траен.
За мен най-доброто съотношение между качество и цена са Заг.
Парфен и Д&П също са добри , но за имитации цените са доста завишени.
Рефан имат добри попадения, но те пък с тези капки ме отблъскват.
Общо взето пълно щастие няма (дори в оригиналите) 😄

# 256
  • Мнения: 2 025
Lale_lili, имаш ли спомен къде си го видяла тестера? Търсих в гугъл, но единствено в Нотино е останал наличен  като продукт и 30 мл. е 30 лв.

# 257
  • Deutschland
  • Мнения: 5 351
Момичетата от Пловдив...може ли да споменете къде има парфюми на Роксан?  Simple Smile

В Труимфа на Тракия има

# 258
  • Пловдив
  • Мнения: 40 598
Момичетата от Пловдив...може ли да споменете къде има парфюми на Роксан?  Simple Smile

В Труимфа на Тракия има
вярно?  Simple Smile ще видя, мерси!
Скрит текст:
Оня ден дирих ония шампоани, ама нямаше за косопад  Crossing Arms

# 259
  • на дъното
  • Мнения: 1 539
А в Бургас къде мога да купя Roxanne?
Някой би ли препоръчал мъжки траен от тях?Благодаря 🤗

# 260
  • Мнения: 1 356
Мисля, че назрява момента да добавим към стр.1 от темата и списък с проверените места за пазаруване на имитации, както физически магазини, така и онлайн.  Може би, ако някое от момичетата реши да бъде "колектор"    /на лични рабира се/ на препоръчаните адреси на сайтове и магазини, това е реално изпълнимо. Може би е добре с това да се заеме някой, който търси тук тази информация Simple Smile така би било справедливо...

# 261
  • Варна
  • Мнения: 74
Здравейте, от много време Ви чета, надявам се да можете да помогнете и на мен. Simple Smile  Има ли имитации на следните парфюми: Costume National Homme  и Costume National Scent Women. Имаме оригиналите им и ще се радвам ако намеря качествена тяхна имитация, прилагам и снимките им. Предварително благодаря!
Скрит текст:

# 262
  • Бургас
  • Мнения: 9 395
Не,тези два парфюма нямат имитации.

# 263
  • Варна
  • Мнения: 74
Bright Crystal - много ти благодаря, така и предполагах Simple Smile

# 264
  • Мнения: 1 740
Бихте ли ми помогнали с информация коя от имитациите на Т.Форд за жени имаше лавандула в пирамидата и коя версия е за предпочитане.Благодаря предварително!:hibiscus:

# 265
  • Мнения: 5 710
Момичета , а има ли качествена имитация на  good girl gone bad?

# 266
  • Стара Загора
  • Мнения: 827
Има имитация на Мартинез - колко е трайна, не мога да кажа.

# 267
  • Мнения: 1 167
Много е хубава имитацията на Мартинез, но при мен е 3-4 часа трайност и то пръсната в/у дрехи.

# 268
  • Мнения: 3 960
Приятна е имитацията на Гиза на Good girl gone bad. Лично я пробвах това лято като ходих в Бургас, но Олимпеа Аква ми обра овациите. Страхотна пирамида и развитие.

# 269
  • Мнения: 2 184
Днес останах очарована от Л’интерди на Мартинез,пробвах Ангели и демони-също перфектно изпълнение!Мъжкият Авентус ухае чудно на блотер.Престраших се с Angel ,хем не съм фен на имитациите му,но го харесах,въпреки,че не бих изневерила на оригинала.

Общи условия

Активация на акаунт