Тренировки в домашни условия - 101

  • 32 079
  • 735
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 4 406
Днес крака от ФБ. Не мога да дам линк, че съм с телефона и съм проста Simple Smile и около 7 минути мъртва тяга със 7 кг. Тези 7 килограмови гири ги намерих у нас, ръждясали. Боядисах ги хубаво, сложих им дунапренови там хващачи.
Искам 10 кг, ама ще е от първата заплата.
Мислих, че като фитнесът ми е залепен за работата е обедната почивка да тренирам. Ама какво е един час. Отиване, преобличане, я чакаше за някой уред, почти винаги душ. И не става да ям пред шефа след половин час. В кабинета.

# 316
  • Мнения: 166
Здравейте и от мен! Не съм писала, че тази седмица ми дойде нанагорнище - първолаче с всички екстри, които вървят към това, на работа също стартира учебната година, децата са двойно повече от миналата и вечер нямам сили за нищо. Само влизам и ви прочитам в най-добрия случай, ако не съм заспала де Sleeping Хубавото е, че все пак намирам време да си правя тренировките и успешно си се въргаляме с Шон по 30-40 минути (включих и тренировките за корем). Като сравнявам първа и втора седмица мога да кажа, че имам сериозно подобрение в издръжливостта спрямо първата седмица. Имам си и любима тренировка - Tabata Power. Много ме кефи! Като свърша с Шон след месец и половина може и да се огледам за програма с  табата, ако има.
Благодаря на момчетата пуснали линкове те към програмите, и аз ще се възползвам, само да седна на лаптопа.
И тъй... оплаках се, отчетох се и освен да ви пожелая хубава вечер, друго не остана! Sunglasses

# 317
  • Мнения: 361
За днес един HIIT https://www.fitnessblender.com/videos/fat-burning-hiit-cardio-workout и час и половина горски преход.

# 318
  • Мнения: 262
Здравейте момичета, аз събирам мотивация да се върна  в редиците ви. Преди бях много активна, но съм се занемарила доста напоследък. Много ангажименти и други оправдания:) Така или иначе искам да започна с нещо по-просто, което не отнема много време. Кой точно 100 day Glute challenge правите вие? Има ли добри резултати? Ще ми се да започна ударно с дупето, че нещо напоследък съвсем е изчезнало (синдромът на плоския задник:()
Благодаря!

# 319
  • Мнения: 232
Здравейте, ще съм благодарна за малко насоки за следващата ми програма за трениране, че в морето от тренировки, които споделяте се загубих Simple Smile

Малко предистория:
За пръв път през живота си започнах да тренирам преди около 5-6 години и се оказа че се влюбих! Започнах с тренировките на Руми Илиева , възобнових тичането, което правех като тенйджър всекидневно и бях достигнала достатъчно добра за моите стадратни форма. 2016 го ме диагностицираха с рак и след една година мъчителна химиотерапия и лъчетерапия очаквано с тренировките се врънах в яслата Simple Smile Отне ми около две години да си възвърна формата и физическото състояние( и психическо Simple Smile . В последната година съм доста физически активна- всеки ден по мининум 10 000-12 000 крачки имам 1-2 тичане по около 5-6 км и 4-5 пъти в седмицата тренировки( последни тренирах с програмат FIT30 на Руми Илиева- хареса ми много, но вече ми е лесна и ми омръзна)

Та си търся следваща дългосрочна програма за трениране за следващите месеци. имам 5кг гири и пудовка 10 кг засега Simple Smile -иначе харесвам HIIT, силови неща и за издържливост, кардио не чак толкова, при условие че и тичам през седмицата. Имам достатъчно време през седмицата за тренировки- от 30 мин до 60 мин.

Моля ви препоръчайте някоя от програмите, които споделяте и сте доволни!

Мерси предварително!

# 320
  • Бостън
  • Мнения: 13 470
Кой точно 100 day Glute challenge правите вие? Има ли добри резултати? Ще ми се да започна ударно с дупето, че нещо напоследък съвсем е изчезнало (синдромът на плоския задник:()
Благодаря!
https://www.blogilates.com/100glutechallenge/
Синдромът на плоския задник се лекува с тежести, с многоповторки се "шлифова и моделира" вече изградената мускулна маса, но ако си представяте, че без  по-сериозни тежести ще можете да "направите" дупе се заблуждавате.
Почнете с A little Obsessed. Повторете я 2/3 пъти (3 седмици) ако нямате време. После ако все още нямате време направете 2/3 пъти A Little More Obsessed. Като намерите време направете (3+ месеца) 80 Day Obsession. Акцентът в точно върху дупето, но не натоварват краката брутално тези програми, което е рядкост.

Здравейте, ще съм благодарна за малко насоки за следващата ми програма за трениране, че в морето от тренировки, които споделяте се загубих Simple Smile

Малко предистория:
.....................

Та си търся следваща дългосрочна програма за трениране за следващите месеци. имам 5кг гири и пудовка 10 кг засега Simple Smile -иначе харесвам HIIT, силови неща и за издържливост, кардио не чак толкова, при условие че и тичам през седмицата. Имам достатъчно време през седмицата за тренировки- от 30 мин до 60 мин.

Моля ви препоръчайте някоя от програмите, които споделяте и сте доволни!

Мерси предварително!
Моето уважение за духа и борбеността!

Бих препоръчала горещо 80 Day Obsession, но бих пропускала кардиото (cardio flow + cardio core), докато тичате навън. Ще ви трябва още малко инвентар (ластици, 1-2 комплекта гири), всичко друго може да бъде импровизирано. Добра дългосрочна (3+ мес) програма и подходяща според мен за този сезон.
***************************
Аз съм уморена и недоспала и изнервена и хич не ми вървят тренировките, но си ги правя де... къде с по-висок тонус, къде влачейки се като черва в 10 вечерта; най-вероятно ще я завъртя още веднъж като се прибера от пътуването.

7/21 Toga Fix Extreme D7
8/21 Lower Fix Extreme D8 + 10 min HardCore
9/21 Cardio Fix Extreme D9
10/21 Upper Fix Extreme D10

Последна редакция: пн, 23 сеп 2019, 15:33 от Agent Provocateur

# 321
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Здравейте!
Анамар, поздравления и адмирации и от мен! Здраве и късмет! След Обсешън можеш да видиш и Хамър и Чизъл, силова е, кардиото може да го пропускаш, то и без това е куцо. Разбира се, класиката Р90Х на бати Тони, макар и стара, си е златна. Там кардио практически също няма.
За вчера отчитам лекичък, но много красив преход до връх Червена стена от х. Марциганица, после се върнахме и отидохме покрай пещера Добростански бисер /която е много красива/ и се качихме на връх Попа. Отдалеч изглежда непревземаем, но си има страхотна пътека до него, кратка е, но 4х4. Та, горе-долу 4 часа си направихме разходка. Доволна съм. За днес Компетишън кор от Тапаут, 47 минути, и понеже в началото нещо ми дойде бавно влизането в ритъм, след нея довърших с 20 минути колело. Имах време, и макар и да ми е скучно, зимата като не ходим по планините, се налага да се настроя психически да въртя по час-два през уикендите, за да пазя форма. Няма как. Не ми се почва от кота 0 през пролетта.
Дидиш, вероятно може, но с по-продължително време, примерно 2-3 часа. така или иначе, си е нужно и да се работи с тежести, знаеш, ти си имаш много добра композиция на тялото и основа и малко ще ти е нужно, за да надграждаш. Та, пробвай, каквото ти е кеф!
Изчезвам, весел ден!

# 322
  • Мнения: 6 604
Люба - то е ясно, че 2-3 часа нямам. 😜 🤗
Ама уж четох по чуждите сайтове и не разбрах. Лошо ли е да съм в анаеробно състояние? 🤔 Щом искам да чистя мазнини, без да качвам мускули - само до аеробно състояние ли да се докарвам? 🤔
Или да си тичам както си знам - интервално, пък каквото стане? 🤔 😜 😂

# 323
  • Мнения: 1 402
Днес PHA Training, ама много ми хареса Smiley .....Ramped Up Upper Body ми докара мт на всички възможни мускулчета от горна част, отдавна не се беше случвало... На Cardio Slam съм много доволна от себе си, че успях да им издържа на темпото....Ами това е - харесва ми много STRONG AND SWEATY.
Извадих си табличка да обръщам паундовете в килограми, че на първата тренировка смятах килограмите на половина на паундовете и с по големите тежести ми излязоха криви сметките Grinning
Добре дошли на новите момичета Hug

# 324
  • На ръба..
  • Мнения: 2 113
Освен, че лайквам масово постовете ви, понеже гъмжи от полезна информация, така си слагам bookmark след bookmark с тренировките та и аз много благодаря на Тони за линка към 21 фикс екстрийм рт и на Агент за линковете. Отдлено закупих и годишна програма на Емили Скай обаче, аз упорито продължавам да си тренирам с безплатните. Права е Агент, че лигнята и мен ми идва в повечко ама го отдавах на МЦ и раздразнителността ми, обаче той мина пък лигоча все още ме дразни. Та на ден 10 съм от 21 фикс екстрийм рт, тренирам с 5кг гири като след всички кардио и долна част тренировки имам МТ, май на ръцете съвсем слабо, но нищо общо с тази треска на краката.
Темата е изключително полезна, за тези които им се чете и тренира. Благодарение на съветите тук се престраших да вдигна кг на гирите и о чудо, има видима разлика с краката, ръцете и корема ми от преди 2 месеца. Страхотна опора сте сте, благодарп ви!

# 325
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Добро утро!
Много бързо влизам - Рипд кондишънинг от Тапаут, 40 мин. , на мястото на Стренгт и Форс Апър, че втората ми идва дълга като за днес.
Весел ден!

# 326
  • Мнения: 1 402
Означава ли, че ще успея да изчистя мазнини без да се напрягам повече? 🤔
. 🤗
Диди, към такъв тип натоварване тялото привиква много бързо, ако сега ходейки си в зоната за горене на мазнини, след известно време, да речем след месец примерно, за да си в тази зона ще се наложи та тичаш, т.е. този пулс, който сега поддържаш с бързо ходене след известно време няма да можеш с ходене, а ще трябва да тичаш. Така, че ще се наложи в един момент да се напрегнеш повече.
Хубавото е, че бягането носи здравословни ползи (вече не ми се ускорява пулса в покой, а преди да започна да спортувам се случваше) и много добро настроение и още куп други хубави работи. Лошото е, че е изключително лесно човек да навакса изгорените калории, ако не си следи приема калории - ей такъв като мене.Blush

Днес е почивка, утре кардио по избор - ще бягам навън. Мускулната треска почти мина, радвам се, понеже ми е трудна програмата очаквах първите пъти мускулната треска да ме държи по 2-3 дена.

# 327
  • 1st floor
  • Мнения: 9 098
От днес подхващам ALO за две седмици, през които няма да шофирам, защото инструктурът сменя школата и ще чака някакъв лиценз от новата.   Rolling Eyes Отчитам Total body core. И храната трябва спешно да оправя, започнах от вчера!  Mr. Green

# 328
  • Мнения: 6 604
Арсен - благодаря 🤗.
Понеже на мен ми харесва да тичам - какво значи да си в анаеробен пулс? 🤔
Лошо ли е за крайния резултат от тичането - изчистване на мазнини и оформяне на мускул? 🤔
Че сега тичам докато от фат бърнинг мина през аеробно и стигна до края на анаеробно. После ходя, докато успокоя пулса до фат бърнинг и после пак отначало. 😜 😂
Дали е ок, така? 🤔 🤗

# 329
  • Мнения: 10 008
Според мен е супер за подобряване на кондицията. 🙂
Фартлек е игра с бързината. Има такъв тип тренировка. Виж в нета за подробности, ако ти е интересно.

Общи условия

Активация на акаунт