Тренировки в домашни условия - 101

  • 32 119
  • 735
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: X
Някой купувал ли си е от платените програми на ФБ, заслужават ли си?

# 616
  • Мнения: 7 719
Някой купувал ли си е от платените програми на ФБ, заслужават ли си?

Дамммммм- аз, Деси, и още някой имаше преди няколко страници.
Имам 4 техни програми, както и хр. режим /всеяден/. За мен си заслужават, определено, даже съм хвърлила око на още няколко.

# 617
  • 1st floor
  • Мнения: 9 103
За вчера отчитам минерални басейни на Велинград и малко фитнес на уреди в хотела. Май не ми хареса. Или по-скоро си харесвам свободните тежести повече! Прекарах повечето време на пътечката.  Laughing Моят 15-годишен хлапак прави мега глупости с щангите и дъмбелите, точно както очаквах. Отдавна ми мрънка за фитнес карта, но не съм съгласна за сега. Не смятат възрастта и акълът му подходящи за по-серизони тежести. В тоя ред на мисли издирвам прогама с базови упражнения, но да ги води мъж. Хлапакът няма да клекне на дамска програма, колкото и да обяснявам.  Rolling Eyes У дома разполагам с почти всякакви ластици без ТРХ, швейцарска топка, гири 3 и 5кг, пудовка 10кг, дъмбели два броя по 10кг и щанга 30кг. Програмата трябва да е с добри обяснения за всяко упражнение. Английският не е проблем. Младежът е слаб, не цели понижаване на кг. По-скоро иска мускули. Laughing Не знам с тия тежести дали ще му се случи, но като за начало докато се научи кое-как мисля, че са ОК. Моля, помагайте!

За днес отчитам Cardio от Fix-а.

# 618
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Непо, защо не му дадеш да погледне P90X на чичо Тони, всичко си обяснява човека и детето ще научи много основни и важни неща за растежа на мускулите, начините на изпълнения на упражнения и т. Н. Другото е Боди бийст на Сади, знам, че и то е мъжка програма за нацепени батки, може и повече да му хареса (не съм я преглеждала, но ти го знаеш какви са му методите на Сади, само за мъже). Нещо такова, за мен поне трявба да почне с олд фешън неща и като стигне някакво положение, да надгражда в каквато посока иска - крос фит, други неща.

# 619
  • Мнения: 361
Някой купувал ли си е от платените програми на ФБ, заслужават ли си?
Да, аз имам две - Booty 2 и Sweat. Лично на мен много ми харесват. И аз като Тили съм си харесала още няколко.

Последна редакция: нд, 10 ное 2019, 09:36 от desi_ks

# 620
  • Мнения: 1 402
Днес Cardio Slam, вчера беше почивка....
Благодаря момичета, за отговорите по моя казус с цикъла, успокоихте ме! Hug
До колкото знам, в 80 ДО няма чаак толкова много кардио, а и Отъм прави кардиа по друг начин. Hug
Жадувам вече за нещо по лежерно, където човек ще може да си вземе въздух между отделните упражнения Relaxed ...на Отъм кардиата обаче ги знам - с гирите Smile ....
cardio flow ли не харесвахте масово тук....
Но и тази програма ще си довърша втория месец - много съм доволна, като се има предвид храненето ми последните 2-3 месеца и, че съм качила 2 кг.

# 621
  • Мнения: 9 687
В тоя ред на мисли издирвам прогама с базови упражнения, но да ги води мъж. Хлапакът няма да клекне на дамска програма, колкото и да обяснявам.  Rolling Eyes У дома разполагам с почти всякакви ластици без ТРХ, швейцарска топка, гири 3 и 5кг, пудовка 10кг, дъмбели два броя по 10кг и щанга 30кг. Програмата трябва да е с добри обяснения за всяко упражнение. Английският не е проблем. Младежът е слаб, не цели понижаване на кг. По-скоро иска мускули. Laughing Не знам с тия тежести дали ще му се случи, но като за начало докато се научи кое-как мисля, че са ОК. Моля, помагайте!

За днес отчитам Cardio от Fix-а.
Виж Стронгър на Ники Холандер дали ще те удовлетвори. Аз правих първата част, упражнения със собствено тегло, според мен са чудесни за мъж.

# 622
  • Мнения: 2 876
За днес ден 51 и 52 от ММ100, които са кардио и горна част съответно. Повтарят се тренировките от миналата седмица, като във всяка е добавено 100-секундно предизвикателство, т.е. едно упражнение, което се изпълнява 100 секунди без прекъсване.
Непо, аз бих препоръчала Liift4 или P90/нивото е по-достъпно в сравнение със старите програми на Тони и не трябва лост за набиране/, особено първата. Упражненията са базови, има силови и кардио, треньорът обяснява добре, тренировките са по 30-40 минути и са само 4 пъти седмично, така че ще са ок за начинаещ. Освен това има показани и облекчени варианти на упражненията. Може би ще му трябват обаче допълнителни тежести през втория месец. P90 е ок, но тренировките през третата фаза отиват към час+трябва да се лепи тиксо по пода, ако се изпълнява точно. В краен случай Power 90 на Тони Хортон също е вариант, но е доста стара и може да му се види прекалено ретро като визия.
П.п. като понапредне, бих препоръчала функционален фитнес като Rushfit  напр., но не и на този етап. Нека първо овладее основата.

Последна редакция: нд, 10 ное 2019, 23:59 от zvezdi4ka14

# 623
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Добро утро!
За днес Тренировка 13, 33 мин., от Лес Милс инвинсъбъл. По програма беше пак комбатна на Тапаут, за това реших да сменя, много ми се спеше и се позаюотах, съответно не ми останаха 46 минути за тренировка. С тази обаче се товаря повече, така че съм щастлива. За утре ми е силова наред, искам да заложа на Стренгт от Асайлъм1, която дори е една идея по-кратка от силовата на Тапаут по програма, но ще видим какви ще ги свърша. Иначе, от събота и Шон, имам МТ на цяло тяло все още и се радва. Килограмите не са мръднали ни нагоре, ни надолу, което е все пак добра новина. Въпреки всичко имам очаквания и надежди до НГ да сваля 1,5 кг. А дано! На 01.01 заминаваме малко на топло и ми се ще да се чувствам комфортно. Ще видим!
Весел ден, банда!

# 624
  • Мнения: 7 719
Днес се отчитам с https://www.youtube.com/watch?v=I2PKsIVIsz8&feature=emb_title и 30 мин пътека- скорост 5, наклон 5.
Непо, и аз идвах с препоръка за Лифт 4.
Деси, имам такава молба, ако не е проблем. Би ли пуснала някои видеа /по- възможност най- гадните според теб/ от Буути? Може и на ЛС. Wink

# 625
  • Мнения: 361
Няма проблеми, Тили. Grinning Програмата включва поне половината от любимите ми тренировки, които често съм правила и преди да си я купя и съответно съм ги пускала тук.
https://www.fitnessblender.com/videos/ultimate-butt-and-thigh-wo … -get-bored-easily
https://www.fitnessblender.com/videos/10-minute-workout-for-butt-and-thighs - тази 10-минутка м и е любима, идеална е за самостоятелна тренировка, ако се направи два пъти примерно, или за допълване към друга
https://www.fitnessblender.com/videos/brutal-butt-and-thigh-work … raining-sweatfest - тази доста ме беше затруднила, а върви в комплект и с един HIIT
https://www.fitnessblender.com/videos/kellis-booty-workout-ultim … round-lifted-butt - също има допълнително кардио към нея
https://www.fitnessblender.com/videos/brutal-butt-and-thigh-work … n-muscle-building - също много любима тренировка и доста сериозна.
Всички тренировки могат доста да те затруднят, ако са с подходящите тежести Wink Програмата е много добра, аз направих два кръга един след друг и смятам след като завърша Sweat, пак да я направя.

Предполагам знаеш, че тази програма включва по 3 тренировки на седмица, а в другите дни си добавяш по избор горна част, корем или кардио.

# 626
  • Мнения: 7 719
Благодаря ти, Деси! Heart Eyes Обмислям дали да не подкарам Booty- тата им като свърша с тази, която правя в момента, така че споделеното от теб ми е супер полезно! Hug

# 627
  • Бостън
  • Мнения: 13 488
Скрит текст:
Програмата включва поне половината от любимите ми тренировки, които често съм правила и преди да си я купя и съответно съм ги пускала тук.
https://www.fitnessblender.com/videos/ultimate-butt-and-thigh-wo … -get-bored-easily
https://www.fitnessblender.com/videos/10-minute-workout-for-butt-and-thighs - тази 10-минутка м и е любима, идеална е за самостоятелна тренировка, ако се направи два пъти примерно, или за допълване към друга
https://www.fitnessblender.com/videos/brutal-butt-and-thigh-work … raining-sweatfest - тази доста ме беше затруднила, а върви в комплект и с един HIIT
https://www.fitnessblender.com/videos/kellis-booty-workout-ultim … round-lifted-butt - също има допълнително кардио към нея
https://www.fitnessblender.com/videos/brutal-butt-and-thigh-work … n-muscle-building - също много любима тренировка и доста сериозна.

Всички тренировки могат доста да те затруднят, ако са с подходящите тежести Wink

Предполагам знаеш, че тази програма включва по 3 тренировки на седмица, а в другите дни си добавяш по избор горна част, корем или кардио.
И от мен голямо благодаря, Деси!

17/69 Yin Yoga
18/69 Rowing 33 min
19/69 Elliptical 55 min
20/69 Rowing 55 min

Последна редакция: пн, 11 ное 2019, 19:32 от Agent Provocateur

# 628
  • Мнения: X
Днес и аз успях да тренирам докато детето спеше. Закупих си trial за 2 седмици. 30 минути беше тренировката, аз не успях да я направя цялата, но съм доволна. Упражненията са много хубави, интензивни и натоварващи. Имаше и допълнителна тренировка за корем още 10 мин, която също ми хареса, но и нея не я изкарах цялата. Упражненията са супер и времетраенето също ме устройва перфектно. Ще се опитам да тренирам 5 пъти в седмицата, но не на всяка цена.

# 629
  • Мнения: 133
Моят 15-годишен хлапак прави мега глупости с щангите и дъмбелите, точно както очаквах. Отдавна ми мрънка за фитнес карта, но не съм съгласна за сега. Не смятат възрастта и акълът му подходящи за по-серизони тежести. В тоя ред на мисли издирвам прогама с базови упражнения, но да ги води мъж. Хлапакът няма да клекне на дамска програма, колкото и да обяснявам.  Rolling Eyes У дома разполагам с почти всякакви ластици без ТРХ, швейцарска топка, гири 3 и 5кг, пудовка 10кг, дъмбели два броя по 10кг и щанга 30кг. Програмата трябва да е с добри обяснения за всяко упражнение. Английският не е проблем. Младежът е слаб, не цели понижаване на кг. По-скоро иска мускули. Laughing Не знам с тия тежести дали ще му се случи, но като за начало докато се научи кое-как мисля, че са ОК. Моля, помагайте!

За днес отчитам Cardio от Fix-а.

Аз мога да дам личен опит, защото съм точно 15-годишен хлапак, трениращ с "женските" програми Grinning И за да не се чуди някой, какво, аджеба, прави момче в дамски форум:
Скрит текст:
В седми клас се интересувах много за матурите и за случващото се около тях и случайно попаднах на темата за седмокласниците тук. Започнах да в следя и ми помагаше много, затова реших да се регистрирам да следя и другите теми

Относно тренировките, при мен примерът дойде най-вече от майка ми. Тя тренира всяка вечер с Руми и аз бях правил някои тренировки заедно с нея. Това лято си счупих крака и след физиотерапията, реших, че ми трябва нещо живо за раздвижване. Тогава се сетих, че в тренировките на Румяна има страшно много подскоци и започнах да ги правя, естествено, по-леко в началото. Оттогава много ми хареса да си тренирам у дома, по принцип не съм от най-социалните хора и не обичам да ходя на фитнес, ходил съм няколко пъти, но просто не е моето място. С тренировките у дома няма голяма промяна във физиката (използвам 5кг гири), но все още правя ниво 2 от ДП, затова пък всички мускули са ми се стегнали и издръжливостта ми доста се е вдигнала. Вече мога да направя 6 набирания, а преди и едно не можех (не съм ги тренирал специално никога!). Та според мен тези тренировки наистина за ефективни дори за момчета, ако опита веднъж твоят син, може и да му хареса Grin

Общи условия

Активация на акаунт