Тренировки в домашни условия - 101

  • 32 116
  • 735
  •   1
Отговори
# 630
  • 1st floor
  • Мнения: 9 103
Благодаря за предложенията за упражнения на моя младеж! Ще ги прегледаме по-обстойно с него през уикенда! Simple Smile
За днес отчитам пилатес от втора седмица на фикса. Имах неблагоразумието да сложа два стегнати ластика на страничните легнали упражнения. И усещам утре как ще страдат задните ми части! Simple Smile

# 631
  • Мнения: 2 876
Днес по програма трябваше да правя тренировката за корем от ММ100, която прескачам. Вместо нея направих петата тренировка от новата програма на Лес Милс за загрявка
https://www.youtube.com/watch?v=SgFxZtoFHro
+ 10-минутна тренировка Booty Burn с Ейдриън Кимбърли + 10-минутна тренировка за корем/за да съм все пак по темата/ с Хедър Робинсън
https://www.youtube.com/watch?v=Qia2ZXEzyLw&list=LLa7LbIRAPAPMDvuiVw2ij5w

# 632
  • Бостън
  • Мнения: 13 486
Аз мога да дам личен опит, защото съм точно 15-годишен хлапак, трениращ с "женските" програми Grinning

Относно тренировките, при мен примерът дойде най-вече от майка ми. Тя тренира всяка вечер с Руми ... Та според мен тези тренировки наистина за ефективни дори за момчета, ако опита веднъж твоят син, може и да му хареса Grin
Вие, младежо, ми направихте деня, както се казва по тукашните земи! Евала, както бихме казали насред София Grinning

Ще ви пожелая хубави тренировки и предайте на майка си специални поздрави за добре свършената и работа, челният и пример и грамотно пишещият И трениращ син!

# 633
  • Мнения: X
Да кажа +1 за програмите на ФБ и едно огромно благодаря на  desi_ks за споделените тренировки.
Изключително много ме радват подстове като този на kwotsen. Hands ClapHands ClapHands Clap

# 634
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Добро утро!
За днес Пауър Хийт 30 мин. от ЛМ Комбат, явно няма да успявам с 50 минутни тренировки, въпреки желанието ми и това е.
Изчезвам, работа ме чака.
Весел ден!

# 635
  • Мнения: 1 402
Вчера Ramped Up Upper Body, днес Boot Camp - този път не ме озори толкова много, да не кажа, че протече приятно и не разбрах кога свърши.
Тук няколко дена броя калории и гледам да се озаптя на 1600 -1800 и най- накрая едното кило се даде, било е вода явно...ама се задържа толкова дълго, че вече си мислех, че е мазно. Смятам като свърша STRONG AND SWEATY, и като си почина малко, да се даде и другото кило Blush .

# 636
  • Мнения: X
Привет! Приключих с моята тренировка за днес - горна част + кардио. Чувствам се много, много добре! 💪💪 Хубав ден на всички Simple Smile

# 637
  • Мнения: 361
Моля, момичета, няма защо Blush
Вчера - горна част и кардио.
Днес - пак една моя любима тренировка https://www.fitnessblender.com/videos/squats-and-deadlifts-worko … ower-body-workout - Тили, освен в тази ми програма, май е включена и в Booty Round 1. Последният път, когато я правих освен мускулна треска на дупето и задната част на бедрата, имах няколко дни треска и на корема Joy

# 638
  • Мнения: 1 402
Деси и аз благодаря Kissing Face, тази която постна сега много ми допадна и тези дни ще я направя със сигурност.

Отчитам Ramped Up Upper Body....остават ми само 4 тренировки, днес ми направи впечатление, че вече не се потя толкова много както в началото на програмата- тогава се налагаше да си вземам и кърпа да се бърша, толкова пот течеше от мен, а сега имам малко мокро само под гърдите.

# 639
  • 1st floor
  • Мнения: 9 103
Отчитам йога от Фикса за вчера.
Някой знае ли друг начин за получаване на трудова книжка, освен лично срещу подпис. В процес на обучение съм все още и не искам да отсъствам. А работното време се припокрива...

# 640
  • Мнения: 361
Непо, може да ги помолиш да ти я пратят по куриер с обратна разписка.
За днес - горна част. Едната тренировка беше със собствено тегло и също като предния път, когато я правих, доста ме затрудни.

# 641
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Добро утро!
Непо, добра идея от Деси. А няма ли да я дадат на мъж ти, ако го пратиш (па и някакво пълномощно може да му спретбеш, какво) , чак толкова формални ли са софиянци? Ще намерите начин, сигурна съм!
Вчера не тренирах, беше ми много лошо, някак вирус с повръщане (без разстройство) и бях като пребита цял ден. Положителното от цялата работа е, че свалих едни грамчета, които ми се бяха опряли дълго време. Днес съм още с мускулна треска от Пауър Хийт онзи ден, направоооо лудост... Та, направих си Сует интервалс от Инсенити Макс30, това ми беше една от двете най-ужасни тренировки преди. Вече си ми е идеална. От Пулс и натоварване съм супер доволна. Изчезвам, весел ден!

# 642
  • Мнения: 4 406
Любче, оправяй се бързо. Аз цяла аптека изпих и пак съм на същото положение от две седмици.

Е днес прекалих с тренирането. Бях на крака. Две с тежести, две без,накрая корем.
Как за час смениха прогнозата в синоптик. Уж днес леко слънчево, а се лее. Не, ама трябва да ходя да си взимам очилата.

# 643
  • Бостън
  • Мнения: 13 486
ТиЛи , забравих да ти кажа добре дошла, мила! Извини ме! Hug

21/69 Rowing 55 min
22/69 Elliptical 55 min
23/69 Rowing 44 min

# 644
  • Мнения: 1 402
Отчитам RHA за последен път.
Имам голям напредък с упражнението LYING EXTENSIONS - вече го правя с шестици без проблем, а когато го срещнах за първи път в тренировките на Кейт не можех и с четворки да го направя.
На 20-ти започвам 80До, някой иска ли с мен? Днес преглеждах някои от тренировките, решила съм като Дана, да преглеждам и записвам какви тежести трябват предварително, за да може по време на тренировката да не се мотая да напасвам тежести.
Хубав ден на всички! Kissing Face

Общи условия

Активация на акаунт