Тренировки в домашни условия - 101

  • 32 102
  • 735
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 2 564
Няколко минути буквално, може би 5-6, зависи и от упражнението. На нея ѝ отнема повече време, но тя много бърбори с гостите си.

# 211
  • Мнения: 31
 Здравейте!
 През последните 7-8 години спортувам редовно. Предимно бягам и правя базови упражнения със собствено тегло на открито, когато времето позволява, а зимата в зала.
 Предстои ми период, в който няма да имам възможност за зала. Вече имам дете, майчинството ми свърши. Тръгнах отново на работа и няма да имам същото време както преди. Замислям се, да започна да тренирам вкъщи. Не знам защо, но винаги съм подценявала този вид тренировки. Като ви чета обаче и се надъхвам. Бихте ли ми препоръчали видеа с ефективни тренировки вкъщи, подходящи за физически подготвен човек? Вие постигнахте ли видими резултати с такива тренировки? Имам нужда от малко мотивация.

# 212
  • Мнения: 4 735
На първа стр.са тренировките,по оборотните.Постигат се страхотни резултати,като във  фитнеса,трябва ти базова екипировка дъмбели -по леки и по тежки,може и ластици Успех!
Днес бях на вилата -горна част TRX, долна -ластици https://youtu.be/y-nbg7vNkcY и 30 Мин плуване и тичане във вода.

# 213
  • Мнения: 4 406
И аз ходих на фитнес, но като се преместих го разредих, а като почнах работа съвсем. Много са тренировките. Току дойде "мода" на някоя програма масово я почваме. Прегледай набързо последните теми и може да се ориентираш за нещо което те устройва.

Днес доотчитам 9 км в гората, показваше 600 изгорени ккал. После 3 часа помагах на баща ми за роненето на грозде (ръце, главно китки). Ми трябва да се подсигурявам с каберне за зимата Simple Smile

# 214
  • Мнения: 166
Привет, момичета! Цяла седмица тичам напред назад с децата изследвания, зъболекари(голямата ми дъщеря се е обзавела с 5 кариеса Scream ) и какво ли още не. Та за цяла седмица двете тренировки с Джилиън, а днес Лес милс танцувай като Нина (Добрев 😏).
https://youtu.be/Srd6TwU6UoI
Много ми хареса! Уж само танци, а накрая бях прилично потна. В този ред на мисли къде гледате/теглите тренировки на/от лес милс? Всичките ли са танцувални? Не открих много в ютуб.

От утре, та в следващите 2 месеца пак ще се срещам с ония шантавия човек... сиреч, почвам Insanity Max 30. Ама ако има switch kicks на загрявката всеки път ще приключвам преди петата минута сигурно Joy

# 215
  • Мнения: X
Привет, момичета! При мен нещата си вървят в планираното русло- довършвам последния за сезона бар календар, който редувам с поне 7- 8 км бързо ходене на ден, при възможност- плуване или каране на байк в планината.
Харесала съм си две програми на Фитнесбленсърите. Имате ли представа дали правят намаления въобще, и ако да- кога?

# 216
  • Мнения: 4 735
Стартирах понеделника с йогата от фикс екстрийма ,ще добавя нещо после ,спининг,плуване.....
Имам мускулна треска на гърба от TRX-а.

# 217
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Здравейте!
Петък и събота отчитам шматкане из Стара планина, неделя почивка, за днес Килър кардио боксинг уъркаут от Поп шугър канал,35 минути. Последно го правих преди 3 - 4 месеца някъде, преди ми се виждаше зорленско, сега нещо ми се видя мудно 🤣 и леко. Е, не е супер леко, но определено Лес Милс ме товарят повече, хем не ги правя с гирички. За съжаление нямах време за повече, а тази седмица ми е последната с някакво време за по-дълги тренировки и съм болна какво ще правя от другата. 30 минутките вече не ме кефят, но... Може би ще завъртя ИЛИ лес милс комбат, или Тапаут, но там тренировките са си дълги. Ще видя.
Лек ден, че тръгвам.

# 218
  • Мнения: X
Отчитам мързел и Иракли

# 219
  • Мнения: 4 406
Любче, бързо оздравяване!

Ох, този Иракли, като взема заплата да отида и аз до там.

Нещо съм се спекла за тренировки, а и за каквото и да е. Та днес насила тренирах. Чувствах слабост, Правих крака и корем без гири на Деби, но си отнесе към час тренировката.

# 220
  • 1st floor
  • Мнения: 9 102
Ех, този Иракли! Ако можех, бих се преселила там! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Тренировка не отчитам, защото зубрих сутрина и днес отметнах листовките пред ДАИ с нула грешни отговори.  Laughing Вътрешните в школата и тях без грешки. Сега остава и да се науча да карам. Mr. Green Справям се горе-долу добре, но имам още неща за доизчистване. Минах 2/3 от курса.

За вчера отчитам Витоша от 9,30 до към 3-4ч.

# 221
  • Мнения: 1 402
lusitooo1 , добре дошла, имаш ли някакво оборудване за тренировки вкъщи, така ще е по лесно да те насочим? Във фитнес не съм тренирала никога и не знам, но с домашните тренировки, ако си постоянна, ще имаш резултати.

Все още имам само 30 минути за трениране дневно, така ще е до към 20-ти септември.
Приключвам втора седмица 21дф риъл тайм, не знам писах ли, може да се повтарям, но с тежестите на Отъм, се получава екстра натоварване за 30-те минути в които влизат и загряването и стречинга. Вчера правих lower - клековете си ги правих с лоста...и потичах малко - двайсетина минути...
След 20-ти обаче, живот и здраве, минавам пак на по- дълги силови програми...

# 222
  • Мнения: 166
Ден 2 завършен. Вчера стартирах с Cardio chalange (12:30 оцелях). Днес Табата пауър (11:49 само). Първите ми впечатления са, че тренировките хем са кратки, сравнено с другото Инсенити, но пак са интензивни. Някак си не се чувствам тоооолкова изморена след тези тренировки, макар че са минали само две де Grinning А може би съм по-добре чисто функционално. Не мога да преценя... Адаптирам се още след отпуската с ходенето на работа, а утре ще имаме супер интересна кръгла маса, свързана с образованието, та ще трябва по-бързо да влизам в ритъм! От мен толкоз за днес. Усмихнат ден на всички!

# 223
  • Мнения: 1 194
Приключвам втора седмица 21дф риъл тайм, не знам писах ли, може да се повтарям, но с тежестите на Отъм, се получава екстра натоварване за 30-те минути в които влизат и загряването и стречинга.

На мен засега също ми харесва 21 ДФ лайв. Колко пъти съм я въртяла 21 ДФ, но сега ми е някак разнообразно и минава бързо.
Някой спомена, че е лесна. На мен ми идва точно за 30 минути встъпване и без да се инвалидизирам с мускулна треска. Междудругото, точно това ми се случи миналата седмица и то след първи (!!) ден на Каси. Тези така лежерни пеперудени мостове така ми обездвижиха вътрешното бедро, че още не мога да се разчекна като хората. Smiling Imp Следващите дни ми бяха по-трудно като изпълнение, но нямаше такива поражения.

# 224
  • Мнения: 3 944
Момичета, връщам се при вас Simple Smile Свършиха почивките и от вчера с нови сили. Реших тази седмица да го давам лежерно и за снощи отчитам час йога. Нещо нямам хъс за интензивни тренировки.

Общи условия

Активация на акаунт