Трайно изправяне на коса с кератин

  • 6 138
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 15
Някой има ли отзиви от тези продукти
''Кератинов Комплект за трайно изправяне Alfaparf Keratin theraphy smoothing Kit''
Комплектът струва 75лв в zlatna ribka, предлага се и процедурата по салоните. Чудя се дали да го пробвам. Пише,че не съдържа формалхидрид и изправянето издържа 3 месеца. Косата ми е тънка, но много чуплива и без преса или сешоар хич не става.

Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 787
Записвам се да следя,че с моята никаква коса(грозно чуплива) цял живот се разправям.Ако не действа тази терапия,минавам към студено къдрене,че ми омръзна вече.

# 2
  • Мнения: 7 352
Тази процедура се прави само в салон , от рибката продуктите стават за домашна употреба  по-скоор като поддуржаща грижа.
Приятелка беше  доволна от изправянето  в Женско царство в София , но аз съм чувала ,че най-доброто е във Фетиш.

# 3
  • Мнения: X
Здравейте, както Candy_girl  e споделила - за такава процедура, трябва да посетите салон. Мои приятелки са ходили, първата вечер спят на стол, за да не им се измачка и начупи косата (не се шегувам), а иначе ефекта е много добър, поне при тях. Simple Smile Може би им трае към месец.

# 4
  • Мнения: 15
Благодаря за отговорите. Знам, че е най-добре в салон и бих си я направила в такъв, но ме притеснява това, че косата ми е тънка и може да се изтъни допълнително или да се изтощи много. Затова главно питам за отзиви. Simple Smile

# 5
  • Мнения: X
И аз имам МНОГО тънка коса, затова не се наемам с такава процедура.

# 6
  • Мнения: 902
Аз си правя вече за втори път трайно изправяне с тези продукти на Алфапарт.В салон разбира се.И на мен фризьорката ми каза че държи 3-4 месеца.Моята коса е гъста и чуплива.Направо се родих с това изправяне.Вече почнах четвърти месец и още ми държи.Ползват се и шампоан и балсам с кератин от същата серия на Алфапарт,за да се задържи ефекта по-дълго.

# 7
  • Мнения: 787
Може ли да споделите цената на такава терапия и съответно поддържащите продукти?

# 8
  • Мнения: 902
При моята фризьорка цената за среднодълга коса е 70лв, дълга 100лв,къса 40лв.
Шампоанът и балсама са по 18лв.Но от Арлен.бг си ги бях поръчала на промоция малко по -евтини.

# 9
  • Мнения: 902
Благодаря за отговорите. Знам, че е най-добре в салон и бих си я направила в такъв, но ме притеснява това, че косата ми е тънка и може да се изтъни допълнително или да се изтощи много. Затова главно питам за отзиви. Simple Smile
Не се изтощава и не изтънява косъма.Напротив, уплътнява го и прави косата гладка.Но се губи от обема.Аз както съм свикнала на буйна и обемна коса, в началото ми беше малко странно.На тънка коса не знам как ще стои..

# 10
  • Мнения: 756
И аз ще следя темата, защото отдавна си мисля за трайно изправяне. Косата ми е гъста и чуплива. Притеснявам се дали ще се изтощи и ще стане ли суха след отминаване на действието на процедурата? Не искам да я подстригвам Simple Smile А само с тези продукти на Алфапарф ли се прави? Някой запознат ли е с други такива?

# 11
  • Мнения: 1
Правих тази процрдура преди около 4 години и ми задържа косата права 3 месеца

# 12
  • Мнения: 15
А докато човек е с изправената коса може ли пак да я къдри- с плитки например или с маша?

# 13
  • Мнения: 184
[url]а[/Аз ползвам арганово масло от аптеката и като се намажа след няколко часа ми е изправена косата. Спрях да я горя с пресата.

# 14
  • Мнения: X
[url]а[/Аз ползвам арганово масло от аптеката и като се намажа след няколко часа ми е изправена косата. Спрях да я горя с пресата.

може ли да ми кажеш на коя марка е това арганово масло

Общи условия

Активация на акаунт