Как да кръстя котката си?

  • 1 239
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 596
Мишка от изброените ми е любимо Smile (Не е сарказъм)

# 16
  • Мнения: 2 721
И моята писана е с нестандартно име , казва се Панда.  😃😊 Казвам и Пандичке или Пандришче..  Kато се чета звучи доста нелепо, но на мен ми харесва . 😊✌🏽
Аз съм за Мишка, на галено Миши.

# 17
  • На върха на вълната
  • Мнения: 196
Буба. Така се казваше котката ми и името е много сладко. На галено я наричах “Буби, Бубинка” 😊❤

# 18
  • Мнения: 202
Панда ми стана фаворит,ММ предложи Челси...Междувременно съкратих списъка на:Хера,Мишка,Панда,Матилда,Лазаринка,Анастасия и Челси.

Последна редакция: ср, 14 авг 2019, 22:05 от Yoana Ivova

# 19
  • Мнения: 50
Мишка е хубаво Grinning

# 20
  • Мнения: 202
Буба. Така се казваше котката ми и името е много сладко. На галено я наричах “Буби, Бубинка” 😊❤
Буба отпадна,нещо не е като за нашата котарачка...

# 21
  • Мнения: 10 518
От изброените, най-лигаво е Буба, а най-сериозно Хера. Хера е богинята на семейството. Издава могъщество, чар, отмъстителна. Оо, чакай, Lil Bub (най-известната Бубка от ютюб, как щях да я забравя...) Grinning Тя ми е душичка в сърцето...
Така че, опиши ни каква е по характер, за да изберем подходящото име. Simple Smile

Сега се сетих, че познавам една такава сериозна улична кота, на която страшно много ще и отива Хера. Рунтава, с дълъг косъм, шарена, уши като на рис малко и най-вече гледа супер ледено, отмъстително. Не обича хората, но пък умело отглежда котилата си. До сега и виках Рунта, ама от сега нататък ще й викам Хера. Simple Smile

Имам и една Миска, вместо Мишка. Simple Smile

# 22
  • Мнения: 202
Понеже имаме бебе,котката нон стоп го защитава,смела и хитра е,закачлива,добра защитничка,има добър вкус,ядосва се при несправедливост и много мяука.Чисто бяла е,а очите са и сиви.Обича да я галиш...

# 23
  • София/Испания
  • Мнения: 1 504
Аз предлагам КЕТИ, кратко и хубаво име.

# 24
  • Мнения: 202
Кети,хорско галено име на Катерина...

# 25
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Ех, не я показа, да се порадваме и да видим кое име и отива Simple Smile

# 26
  • София/Испания
  • Мнения: 1 504
Кети,хорско галено име на Катерина...

Моята котка се казваше Кети, от Cat/ на английски/.

# 27
  • София
  • Мнения: 18 635
Шушка ,бебока кефи ли й се?
На едни приятели е Симеон,Монката.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Предлагам да се казва Кафе Simple Smile

# 29
  • Мнения: 3 732
Една снимка е нужна и ще завалят предложения точно за нея.

От описанието предлагам Бела. Лесно може и Беля да стане.
Сещам се за Бела от Здрач.

Общи условия

Активация на акаунт