Как да кръстя котката си?

  • 1 237
  • 49
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 10 514
Котката се казва Хера,благодаря на всички за предложенията,междувременно с това имаме прекрасна новина,днес се родиха:две женски и две мъжки котенца,кръстихме ги:Севда,Мишка,Тиодор и Саро.МНОГО СЪМ ЩАСТЛИВА И НАПРАВО... НЕ ЗНАААМ!!! Благодаря!

На много хубава дата - Богородица. Хера, значи е перфектно. Simple Smile Паунските пера, с които се олицетворява богинята Хера са също в синьо и зелено, като очичките на турския ван. Да ти е жива и здрава и да пазите котилото също живо и здраво. Ще ги задържите ли малките? Ако може една снимчица да качиш, да им се порадваме. Grinning
Моята Джеми също стана майка за първи и последен път на 15.08, преди 5 години. Кастрирах я след това. За съжаление, единственото й детенце Карамелчо живя само 2 години. Но да ми е жива и здрава милата ми Джеминка - "Богородица". Самата тя пък е родена на Велика Събота. Майка й Роки беше черно таби с червена муцунка.

Чакаме снимка на Хера с котилото. Simple Smile Аз пък ще кача на Чизи (като я изкъпя). Simple Smile

# 46
  • Мнения: 202
Ето ги:Севда,Тиодор,Мишка и Саро.

# 47
  • Мнения: 10 514
Оле, уникално! Две бели и две черни хамстерчета. Не казвам "мишки", че те много едри бе... Smile

# 48
  • Мнения: 202
Първата снимка беше пратена по погрешка.Котката на моя приятелка,която също е родила,а мишките са ги взели по отделно и в началото не са били здрави ,но котката уж ги е осиновила и понякога даже ги кърми заедно с трите си котенца...

Последна редакция: пт, 16 авг 2019, 00:06 от Yoana Ivova

# 49
  • Мнения: 10 514
Първата снимка беше пратена по погрешка.

Ето ги:Севда,Тиодор,Мишка и Саро.

Ако е така, значи ни будалкаш. Grinning Нали не очакваш да повярваме, че това са новородени?

Общи условия

Активация на акаунт