Отговори
# 780
  • София
  • Мнения: 1 373
Изцапаването е нещо нормално при детските игри. Петната не ме притесняват - има перални и перилни препарати за тяхното изпиране.

# 781
  • Мнения: 2 127
Разбира се,че давам! Какво по-хубаво от това да видя детето ми да играе, да се забавлява и да е с широка усмивка на лицето!😆
Има перални,препарати...така,че изцапването не е проблем!

# 782
  • Мнения: 10 686
Никога не са ме притеснявали петната. Повечето се изпират с хубав прах или след третиране с препарат срещу петна, ако пък не се махнат - здраве да е, не е болка за умиране  Simple Smile

# 783
  • Мнения: 503
Петната не са проблем, когато децата се забавляват.Нали за това има перални и препарати, пък и дрешките умаляват бързо, с петна или без.

# 784
  • Мнения: 4 841
Изцапани дрехи не ме впечатляват. Дори и от скъсани дрехи не ме е страх. Нека цапат и късат, сега им е времето. Докато мога ще пера и ще купувам нови.

# 785
  • Пловдив
  • Мнения: 689
Не ги ограничавам. Цапат се много. След игра и двамата влизат в банята, а дрешките се оставят за пране.

# 786
  • Мнения: 1 355
Нямам нищо против изцапването. Не ми е проблем, хората са измислили препарати и перални машини.

# 787
  • Мнения: 819
И аз като дете се цапах, така че не придирям за това, важно е да сме щастливи!

# 788
  • Сф
  • Мнения: 10 660
Не мога да кажа,че обичам да се цапа госпожицата..но случва се честичко! Петната пера на ръка първо,после в пералнята,че няма изпиране! А от скок в пясъка какво става...Свиква се с петната,въпроса е да ги унищожим до следващия път! Simple Smile

# 789
  • София
  • Мнения: 353
Детската усмивка е над всичко, няма цена. Петната не са проблем, след третиране с новите прахове изчезват.

# 790
  • При децата ми
  • Мнения: 6 058
Давам свобода да. Петната се перат.

Детската усмивка е безценна!:smile:

# 791
  • Мнения: 441
Няма проблем детето да се изцапа, докато си играе и се забавлява.

# 792
  • Мнения: 1 775
Изобщо не се притеснявам от петната по дрехите, с добър препарат за пране всичко се изпира.

# 793
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 409
Няма проблем детето се се изцапа.Важното е да е щастлива и да се забавлява.Усмивката и радостта са безценни за всеки родител.

# 794
  • София
  • Мнения: 2 667
Позволявам да се цапа. Нали пере пералнята Grinning

Общи условия

Активация на акаунт