Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 17 авг. 2019, 17:56 ч.

Естетична хирургия на гърди/Мамопластика - 4

• 18 708
  • 673
  •   8
Отговори
# 540
Здравейте, от няколко дни се опитвам да изчета всичко, което сте писали, но признавам си не успях с четирите теми, а само тази последната. Забелязах, че се коментират само едни и същи имена на лекари, затова искам да ви попитам има ли оперирани от д-р Тонев с разрез през мишницата?? Не срещнах нито едно мнение за него, а този метод явно не се практикува много. Имате ли представа защо?? Крие ли някакви опасности или просто е по-лесно под гърдата?? Има ли друг лекар, който прави такова поставяне? Също така не видях отзиви за Мартин Генов?? Дали само това, че е млад и няма много пациенти при него или просто неговите пациенти не пишат по форумите.

Съвет: Не гледай темите тук,че освен някои хирурзи други не се споменават!
Разгледай форума в тялото,там ще намериш коментари за Тонев,може да са стари,ама по-добре отколкото нищо.
Колкото до метода - Разреза под гърдата се практикува масово,но не вярвам ако искаш под мишницата да ти откажат.
Мартин Генов не плаща за реклама,за това във форума няма негови застъпници,пък и до колкото знам оперира в клиниката на Георгиев,което ще значи че и той взима около 9-10 хил.

# 541
Здравейте, от няколко дни се опитвам да изчета всичко, което сте писали, но признавам си не успях с четирите теми, а само тази последната. Забелязах, че се коментират само едни и същи имена на лекари, затова искам да ви попитам има ли оперирани от д-р Тонев с разрез през мишницата?? Не срещнах нито едно мнение за него, а този метод явно не се практикува много. Имате ли представа защо?? Крие ли някакви опасности или просто е по-лесно под гърдата?? Има ли друг лекар, който прави такова поставяне? Също така не видях отзиви за Мартин Генов?? Дали само това, че е млад и няма много пациенти при него или просто неговите пациенти не пишат по форумите.

Май няма оперирани тук от Тонев, провери наистина в форума на тялото.бг раздел Мамопластика, първата тема, където има снимки и описания. Там видях на Тонев, но чесно казано не ми харесаха, но снимките са стари. За разрез под мишницата се учудвам, освен ако не искаш по някакви причини да е там. За Генов цените мисля са обявени на сайта му, колкото на Георгиев са да 8-9к. Виж в инстаграм, той там е деен и качва резултати.

А за забравих да спомена в предния си пост, че с доктора се разбирахме за 315 кубика. Преди операцията ме попита това ли остава, аз казах само да не са над 350. И накрая получих 350, 315 не изглеждали добре и славо богу.

Последна редакция: ср, 11 сеп 2019, 12:56 от Петя Танева 604618

# 542
  • София
Петя,при кой доктор ще си?
Кръгли или анатомични?А профила?
С Мотива нали?
Скоро ли е операцията ти?

# 543
Петя Танева, защо се учудваш за разрез под мишницата?? Не е ли по-добър вариант, отколкото да се реже подгръдния мускул??
Благодаря за насоките към Тялото, ще погледна и там.

# 544
Просто не го практикуват вече или поне не съм чула някой още да го прави.

# 545
  • Бургас
Аз съм чувала, че с разрез под мишницата могат само малки кубици и кръгли импланти.

# 546
Стоянов го е правил винаги, както и през пъпа.
Предпочита се, защото няма видими белези, но не при всички са възможни тези методи. Освен това са значително по трудни и заради това много лекари не ги правят.

# 547
Стоянов го е правил винаги, както и през пъпа.
Предпочита се, защото няма видими белези, но не при всички са възможни тези методи. Освен това са значително по трудни и заради това много лекари не ги правят.
Точно, заради трудността си мисля, че не го правят. Иначе със сигурност е по-добре да не ти режат гръдния мускул. Възстановяването е в пъти по-лесно и щадящо. Може би и размерът има значение, но аз повече от 300 няма да слагам, така че би трябвало да може през мишницата.
Молов слага ли от там??

# 548
Едва ли..... Не е работил във времената, когата са слагали така. Виж на страница му, нали описват начини и тн, стандартните неща.

# 549
Едва ли..... Не е работил във времената, когата са слагали така. Виж на страница му, нали описват начини и тн, стандартните неща.
Благодаря, Петя  Hug

# 550
Не зндали някой се е записвал час за консултация наскоро, но май още са в почивка. Успях да запиша за Живко Кънев за 8ми окт. но за половин часовата консултация не ми е ясно какво ще успеем да си кажем. В тази връзка видяхте ли, че има ''промоция'' в Вита, за  поставяне на немски импланти, някой май беше споменавал че е опериран от д-р Стефанов
https://www.vita.bg/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D1%86%D0%B8-% … 5%D0%B2%D0%B0~623

Освен bonibon има ли др. оперирани при Кънев?
Исках да запиша и час при Стефан Комитски но и той е в отпуска до 16ти. За него никой нищо не е споменавал тук в темата

# 551

Божеее ако имах гърди като на първата снимка, никога не бих ги пипала. И аз се интересувам от резултати при Романски но ненамирам
Венинг не беше ли при Романски?
За дамата от първата снимка и аз това си помислих.
Да- аз съм оперирана от Романски.Галерия по сайтове няма,може би на самата консултация,ако някой поиска от самия  него.На мен лично не ми беше необходимо.Бях видяла негови тезултати на други момичета и някакси вътрешното ми аз беше решило ,че ще е той,въпреки многото километри разстояние.

# 552
Здравейте, идва вече и моето време мисля да си запиша час при доц.Романски  за консултация след като се видя ще пиша Simple Smile

# 553
Здравейте, идва вече и моето време мисля да си запиша час при доц.Романски  за консултация след като се видя ще пиша Simple Smile
Той доколкото разбрах оперира в болница Надежда, там звънях на кол центъра преди време и не можах да се свържа. Интересно че на сайта никъде не намерих инфо, че той оперира там и цени на услугите за хирургия.
Ти имаш ли негови координати?

# 554
  • София
Скрит текст:
Скрит текст:
Не изглеждат зле.

Общи условия

Активация на акаунт