Подготовка за малкия човек - тема 8

  • 37 201
  • 752
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 19
Здравейте, някой има ли отзиви за тази помпа, тъй като до момента съм чела само за медела? https://www.baby.bg/nuk-elektricheska-pompa-za-karma-e-table-nature-sense.html

# 151
  • София
  • Мнения: 5 443
Здравейте, някой има ли отзиви за тази помпа, тъй като до момента съм чела само за медела? https://www.baby.bg/nuk-elektricheska-pompa-za-karma-e-table-nature-sense.html
Приятелка беше с нея и беше доволна.
Перфектна работа й свърши, с тази разлика обаче,че тя грам не е имала проблем с гърдите,просто бебето стоя по-дълго време в неонатологията и се беше научило на шише,не искаше да суче.
В продължение на около 6 месеца се беше срастнала с тази помпа.

# 152
  • Мнения: 143
Здравейте, ориентирали ли сте се коя марка бебешка козметика ще използвате? Аз все още не знам какво да взема. И тези бархетните пелени за какво точно се използват аз все още не съм взимала от тях.

# 153
  • Мнения: 2 224
Ползвам козметика на Mustella и Chicco. Пелени имам, но честно казано така и не им намерих приложение. Почти не съм
ги ползвала. Може би най-често се ползват като подложка, но аз ползвам еднократни, когато се налага.

# 154
  • Мнения: 35 106
Аз не бях се ориентирала към конкретна козметика, но тъй като синът ми е много беличък и със сравнително чувствителна кожа ползваме козметиката на А Дерма

# 155
  • София
  • Мнения: 18 685
Аз Уриаж,доволна съм.И а дерма също към момента.

# 156
  • Мнения: 5 241
Аз съм се ориентирала към Хип. Душ - гела и олиото. За дупе здраве бебе.

# 157
  • Мнения: 1 554
Аз съм взела Ла рош + Веледа за подсичане. Мисля да взема и Павловича мас

# 158
  • Мнения: 410
Аз мисля да взема Биодерма после може да пробвам нещо друго.

# 159
  • София
  • Мнения: 5 443
В началото Weleda ползвах,после минах на Мустела,Bioderma и ползваме тях все още.
Има  Мустела една пяна за крустички,много е хубава.
На Веледа крема против подсичане е хубав за леки зачервявания.За по-сериозни случаи си имах една малка опаковчица Судокрем.
Лосион за тяло харесвам само на Биодерма и A derma ,останалите са с прекалено силни за бебе аромати.Като се замисля доста малко ползвах лосион.
 Ножичка за нокти бях взела на НUK и нея още си я ползвам.

DES_123  , хубава е павловичата мас.Спасявала съм подсечено дупе с нея.Даже превантивно мазах по едно време,че синът ми беше склонен да се подсича.

# 160
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 848
Sebamed ползвахме в началото, кремчето за дупе им е без цинк, та мажехме след всяко миене.
Сега ползваме големите разфасовки на Биодерма за измивен и Здраве за лосион.
Бочко ползваме като пътуваме, и с тяхната козметика сме ок.

# 161
  • Мнения: 638
Аз съм за Веледа,две дечица отгледахме с тази козметика и сега не съм се и замисляла какво да купим- ще бъде пак Веледа. Simple SmileBlue HeartPeople Baby

# 162
  • Мнения: 2 495
Мажа се с крема за зърна на ДМ от началото на 8-ми месец до сега(родих на 13.08),доволна съм,нямам разранени зърна,нито пък се мия преди кърмене.Нямаме проблеми.
Козметика ползвах едни мострички от Юриаж,след това взех на Хип.Много харесах крема за подсичане на Хип.

# 163
  • Мнения: 298
Момичета, имам една кутия НЕ отваряна Ланолин на Лансинох 40мл. ПОДАРЯВАМ го. Срок на годност 08.2020. Жал ми е да го изхвърля, а така като го гледам ще му мине срока на годност в шкафа. Аз съм от Велико Търново, но мога да изпратя по Еконт само да си платите доставката. Ако има желаещи, пишете ми на лични.

# 164
  • Мнения: 143
Насочила съм се към Себамед. Чета, че много майки го използват. Аз използвам интимен душ гел от години и съм много доволна. Сега използвам и лосиона за стрии.

Общи условия

Активация на акаунт