Мнения за 148 СОУ

  • 1 888
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 445
Здравейте!
Включвам се със следното питане:
Тъй като се наложи да преместим децата ни в друго училище, поради смяна на квартала, се спряхме на 148 СОУ. Било с нова директорка, която се опитва да го оправи и други подобни. В класирането на МОН е на 49то място, което май не е чак толкова зле. Може ли да ми дадете мнение за училището, занималнята и въобще всякаква информация, тъй като темите тук за това училище са доста старички и не са много меродавни. Предварително благодаря!

# 1
  • Мнения: 234
Детето ми сега ще бъде втори клас в това училище. Тоест имам едногодишно наблюдение. Доволна съм,  атмосферата в училището е добра, директорката г-жа Деянова по мое мнение е много сериозна. Имат допълнителни часове по народни танци (безплатни, поне за първи клас миналата година беше така), разни други спортове срещу заплащане, а също езикова школа Престиж има помещения в сградата на училището. Има и училищен стол. Занималнята на първокласниците беше много добре организирана, детето ми всичко си научаваше и написваш там, но не знам как е в следващите класове.

# 2
  • София
  • Мнения: 51
Здравейте, детето ми догодина ще бъде в първи клас. Много добри отзиви има за г-жа Чавдарова но наплива при нея е огромен и незнам дали ще успеем да се класираме при нея! Моля някоя мама с мнение и за други госпожи в този випуск.Тези дечица сега са в трети клас.😊

# 3
  • Мнения: 145
Здравейте, детето ми догодина ще бъде в първи клас. Много добри отзиви има за г-жа Чавдарова но наплива при нея е огромен и незнам дали ще успеем да се класираме при нея! Моля някоя мама с мнение и за други госпожи в този випуск.Тези дечица сега са в трети клас.😊
И моето дете догодина ще е първи клас. Ще съм благодарна ако някой разкаже повече за училището. Simple Smile

# 4
  • Мнения: 234
Аз пак се включвам в темата, добрите ми впечатления се затвърждават всеки изминал ден. Училището има нов компютърен кабинет, ремонтирана е актовата зала. За Чавдарова и аз съм чувала легенди колко е добра, за другите учителки, които ще поемат 1 клас нямам лични впечатления, така че по този въпрос не мога да съм полезна.

# 5
  • Мнения: 145
Аз пак се включвам в темата, добрите ми впечатления се затвърждават всеки изминал ден. Училището има нов компютърен кабинет, ремонтирана е актовата зала. За Чавдарова и аз съм чувала легенди колко е добра, за другите учителки, които ще поемат 1 клас нямам лични впечатления, така че по този въпрос не мога да съм полезна.

Много благодаря за мнението. Дано се включат и други,  които имат  лични впечатления от учителите:smile:

# 6
  • Мнения: 490
Здравейте. Доста неактивна тема Sad търся мнения за според нашите съседи за "циганското училище". В детската градина, където сме не е на почит. Всяко мнение  е ценно за мен. Особено сравнено със 109 то. То май и за него ще чакаме на 3 то класиране . Не знам въобще как са си изчился точките. Може ли малко хелп и по тази тема, за да знам къде са ние реалните шансове и за къде ?

# 7
  • Мнения: 234
Май само аз пиша в темата, но:
Децата ми учат в това училище и съм много доволна вече трета година. Ромските деца са много малко в това училище, в класовете и на двете ми деца няма такива.Не знам защо го наричат циганско училище, може би такова е било преди години. На общите род. срещи преди началото на уч. година имаше няколко ромки-добре облечени, нормални жени, говорят културно...
В нашата ДГ също не беше на почит училището, повечето родители си записаха децата в 109 училище. После разговарях с един-двама от тях, казаха, че са очаквали повече от това 109 училище.
Директорката на 148 ОУ е много сериозна жена, инициатива, вижда се, че работи за качеството на образователния процес. Има училищен стол, занималня, а също и допълнителни уроци по английски език в сградата на училището след обяд.

# 8
  • Мнения: 490
Май само аз пиша в темата, но:
Децата ми учат в това училище и съм много доволна вече трета година. Ромските деца са много малко в това училище, в класовете и на двете ми деца няма такива.Не знам защо го наричат циганско училище, може би такова е било преди години. На общите род. срещи преди началото на уч. година имаше няколко ромки-добре облечени, нормални жени, говорят културно...
В нашата ДГ също не беше на почит училището, повечето родители си записаха децата в 109 училище. После разговарях с един-двама от тях, казаха, че са очаквали повече от това 109 училище.
Директорката на 148 ОУ е много сериозна жена, инициатива, вижда се, че работи за качеството на образователния процес. Има училищен стол, занималня, а също и допълнителни уроци по английски език в сградата на училището след обяд.
Благодаря ви! Отзивите са много противоречиви от познати. Имам и добри като вашия и негативни.

# 9
  • Мнения: X
Да споделя мнение за нашето училище...Завършила съм го през далечна година...КОгато записах сина ми преди няколко години, то беше под дъното, с дългове и заплашено да се превърне в склад. Много искаха да го съспипят, но не им се получи на някои хора. Напротив, към днешна дата дори започва да става по- предпочитано пред 109 училище. Вярно е, че много зависи на какъв учител ще попаднеш. Имам и по- малък син, който е още в начален етап, но като се замисля нямам име за начален учител, който да не става. Всеки родител, с който говоря е доволен от учителката/ учителя на детето си. Г- жа Деянова е безспорния ръководител, без който това изплуване на училището нямаше да се случи, както и екипа, който е с нея. А 109 училище не е разтегателно все пак, наплива там беше огромен преди няколко години, сега не съвсем, но им се иска да вземат всички деца от квартала, а място реално нямат. И в крайна сметка като не сте доволни винаги може да преместите детето, ако чак толкова голяма драма има...

Общи условия

Активация на акаунт