Instant Pot - тема 2 - мнения, рецепти и съвети

  • 80 822
  • 879
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 28 380

mimi7299, да споделиш после за капака.

Ще споделя...

# 286
  • here and now
  • Мнения: 4 201
Нищо му няма. Екстра си е. Само гледайте вентила да не си загубите някъде. Клипове не съм гледала, четох преди време не помня къде, че американките тъй ги мият, та и аз.

# 287
  • Мнения: 1 698
Искам да попитам, ако някой е по-запознат, колко често намалят Пот-а в английския Амазон? Трябва ни още един. Надявам се да не се наложи да чакам до Великден. Ако излезе нещо тип Черен петък би било страхотно.

# 288
  • Мнения: 28 380
Искам да попитам, ако някой е по-запознат, колко често намалят Пот-а в английския Амазон? Трябва ни още един. Надявам се да не се наложи да чакам до Великден. Ако излезе нещо тип Черен петък би било страхотно.
Единствено на черен петък има драстични намаления, ние го взехме от немския за 69 евро!

# 289
  • Мнения: 1 698
Единствено на черен петък има драстични намаления, ние го взехме от немския за 69 евро!
Тогава ще изчакам пак да го направят 69 паунда, както го пускат понякога в Амазон. За 10 паунда не си струва чакането цяла година.

# 290
  • Мнения: 874
Има го на прилична цена,но в складовите сделки,ако не Ви притеснява това  https://www.amazon.co.uk/gp/offer-listing/B00OP26T4K/ref=dp_olp_ … amp;condition=all

# 291
  • София
  • Мнения: 2 037
Аз моя го взех от анг. склад за 51 лири - чисто нов дойде, има си даже книжка с рецепти Simple Smile

# 292
  • Мнения: 2 842
До преди седмица май пак беше на 69£ после на 89£ ,в последно време варира доста цената. Просто трябва да следите , няма как да ви кажем ние.

# 293
  • Paris, France
  • Мнения: 13 974
Разгледайте сайтовете за вещи втора ръка! В някои има опция да изберете дали уредът да е нов, от магазин или частно лице. След Коледа и Нова година такива сайтове са заливани с обяви за продажба на нежелани коледни и новогодишни подаръци. Много даже не са отваряни. В гаранция са и имат касова бележка. Цените варират от 40% до 80-90% от началната цена. Някои хора се опитват да продадат уреди на по-висока цена, отколкото цената, на която са ги купили на черния петък. Проверете я и предложете не повече от 50-60% от нея. Много продаващи чакат с месеци и като видят, че никой не купува, звънят на този, който е предложил най-много пари преди месец. Идеалното е да е купен от Амазон или магазин, който ви е наблизо за да може да ползувате гаранцията.

Пишете Instant pot в търсачката. Не добавяйте модел и литраж ако сайта е малък, а и много хора не слагат цялата информация в заглавието. Избирате частни лица, да е нов, радиус колкото ви е удобно и ако излязат 197649191929 резултата до авяте модела и литража.

Следващите разпродажби и черни петъци са в края на февруари, началото на март. Успех

# 294
  • Мнения: 16 871
Минавам само да кажа, че страшно много благодаря на всички тук. Първо че имахте търпението да обясните и да ме просветлите за този уред. Изключително много съм доволна!
Няма грешка каквото и да сложа да готвя .

Днес реших да пробвам нови функции. Имах около 500 гр  свински шол, цяло парче. Извадих го от камерата, размразявах ок 10 мин в микровълнова,  не беше размразен целият. Запържих на програма соте, за да го запечатам, после сложих 4 глави лук нарязани и пакет сушени манатарки.  Оставих го 3часа на slow cook. Фантазия е!
А най-хубавото е, че през това време почивах, приспах детето, играх с него, и четох и книга, без да се притеснявам и да тичам до котлона/печката!

# 295
  • Ст.Загора
  • Мнения: 677
Верчето имам уреда от една година и никога не съм ползвала програмата slow cook Blush. Иска ми се един боб да врътна там за 4 часа , някой ако е правил да сподели моля Flowers Hibiscus

# 296
  • Мнения: 28 380
Верчето имам уреда от една година и никога не съм ползвала програмата slow cook Blush. Иска ми се един боб да врътна там за 4 часа , някой ако е правил да сподели моля Flowers Hibiscus
Адаш, ма ти още ли не си си купила слоукукър?

# 297
  • Ст.Загора
  • Мнения: 677
Верчето имам уреда от една година и никога не съм ползвала програмата slow cook Blush. Иска ми се един боб да врътна там за 4 часа , някой ако е правил да сподели моля Flowers Hibiscus
Адаш, ма ти още ли не си си купила слоукукър?
Миме не съм , и няма и да си купя Grinning. Ставаше въпрос за програмата  slow cook на ИП , нея не съм пробвала. Иначе чакам Нинджата да я намалят и я грабвам Joy.

# 298
  • Мнения: 28 380
Адаш, аз и слоукукър имам с керамичен пот! Wink Месата там стават мозък..

# 299
  • Мнения: 1 698
Този хубавец са пуснали днес в продажба. Ако го намалят и скоро, цена няма да имат.

https://www.amazon.co.uk/gp/product/B082VBDR94

Общи условия

Активация на акаунт