Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 20 авг. 2019, 17:31 ч.

Бебето ми е наддало много малко,помощ!

• 1 177
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
По-честото изхождане може  да е свързано и  с растеж на зъбки.
При дъщеря ми е така като тръгне някой зъб ака по 4 пъти дневно докато не пробие( нормално ако, не рядко и го изследвахме за всеки случай).

# 16
  • Варна
Е, чак пък пухкаво. Нормално си е. На Антония Петрова е пухкаво, нали се хвали наскоро, че било 10 кила на 96 месеца Laughing Моят на 5 месеца е бил 7,900 сега проверих. Не мисля, че е бил пухкав, не е изглеждал дебел никога. Височък вървеше и още си е така.

# 17
Е, чак пък пухкаво. Нормално си е. На Антония Петрова е пухкаво, нали се хвали наскоро, че било 10 кила на 96 месеца Laughing Моят на 5 месеца е бил 7,900 сега проверих. Не мисля, че е бил пухкав, не е изглеждал дебел никога. Височък вървеше и още си е така.

за 96 месеца си е направо мършав Wink

# 18
  • Варна
На 6, извинявам се Laughing

# 19
Добре си е бебчо според мен, при моето бебе слузестите изхождания започнаха от 5-я месец, но беше от многото лиги заради зъбките,които обаче избиха чак след 2 месеца. Изчакайте си времето за изследванията щом бебчето е жизнено. След това ако има нещо притеснително педиатърката ще ви каже

# 20
  • Варна
И при моя син към 5-я месец започнаха слузести изпражнения, с времето и с течение на захранването се нормализираха.

# 21
Първия и втория месец дъщеря ми качваше по близо 2 кг, а м/у пети и шести качи 400 грама. Педиатърката каза, че  съвсем нормално за тази възраст. Нагоре темповете са други, има месеци, в които нищо не качват. Би трябвало лекарката ви да е наясно с тези неща...

# 22
Здравейте. Аз да пиша как се развиха нещата. Диарията продължи 2 седмици, пуснахме кръвни изследвания, дадохме и проба от акото, консултирахме се с друг детски специалист, всичко е наред. Преди дни ни проби първото зъбче и се оказа, че всичко е било от това. След като проби спря и диария и често акане и всичко. Както някои мами тук споменаха точно от зъбите е било.Направо ми олекна. Благодаря ви. Ако някой знае кога г.д пробива второто зъбче, кога да го очаквам, защото знам, че излизат почти по едно и също време. ?

# 23
И според мен всичко си е в норма относно развитието и кг-те.Давам ти пример с моята дъщеря ,която се роди 3700 ,сега и почти на 7 месеца и е само 7 кг,тя е с рефлукс и това повлия в началото ,но дори сега когато не повръща наддава по-малко и според лекарите няма място за притеснение ,затова смятам ,че и при Вас всичко е наред:)

Общи условия

Активация на акаунт