Той се държи ужасно с мен!

  • 5 991
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 42
Много Ви благодаря.. Наистина смятам, че заслужавам много повече, ще се опитам да потърся къде ми е грешката, за да не се получават повече такива нелепи ситуации...

# 16
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Много Ви благодаря.. Наистина смятам, че заслужавам много повече, ще се опитам да потърся къде ми е грешката, за да не се получават повече такива нелепи ситуации...
Внимание и толерантност - внимавай на кого ги даваш, не са за всеки. Също така и не бъди наивна в отношенията - отначало си имай едно наум, не се раздавай докрай. Ако си влюбена, не показвай, докато не се увериш в същото от другата страна. И не допускай да те манипулират чрез чувствата ти.

# 17
  • Мнения: 42
Явно, че наистина не всеки може да ги оцени, ама аз всеки път " нали сме хора" .. Да ама явно с някои "хора" трябва да не се отнасяш толкова добродушно... Много жалко

# 18
  • София
  • Мнения: 7 980
Снощи не пишеше ли, че родителите ти те потискат или бъркам?
Явно имаш нещо грешно в подхода.

# 19
  • Мнения: 42
Снощи не пишеше ли, че родителите ти те потискат или бъркам?
Явно имаш нещо грешно в подхода.

Това ми е втората тема.. Предната не е била свързана с родителите ми.

# 20
  • Мнения: 15 223
Аз не съм с него вече, но просто тази мисъл, а че той трябва да бъде поставен на място не ми дава мира...

Не се занимавай с глупости. Отървала си се вече от него - затвори тази страница и си гледай живота, и бъдещето. Търсейки начин да му го върнеш, за да получиш възмездие ще те накара да живееш много дълго време в миналото и да изгубиш ценно време

Последна редакция: чт, 22 авг 2019, 20:52 от Lady Cassiopeia Duval

# 21
  • Мнения: 123
По принцип имам самочувствие, както казах не съм затворено в себе си момиче и не искам да прозвучи надуто, но смятам, че имам доста положителни качества както външни така и вътрешни, ако аз грешах хората около мен нямаше да го потвърждават , но просто всеки път някой иска да се издига за сметка на мен.. Винаги съм била много толерантна и разбрана.. Може би в това ми е грешката...

Какво ще рече да се издига за сметка на теб?

# 22
  • Мнения: 215
Научи се да се цениш и самоуважаваш. Гледай напред, не търси възмездие, а се поучи от грешките си и не ги повтаряй! Какво значи - 'нали сме хора' ? Това означава ли, че като срещаш просташко поведение, идиотско отношение и подценяване на способностите ти, си затваряш очите? Ако е така, всеки простак и манипулатор би се възползвал.

# 23
  • Мнения: X
Много Ви благодаря.. Наистина смятам, че заслужавам много повече, ще се опитам да потърся къде ми е грешката....
Грешката ти е, че позволяваш разни малоумни идиоти да ти се качват на главата и да играят хоро там. Давай игнор на всеки, който те кара да се чувстваш обидена, наранена, тъжна, като цяло зле. С един мъж трябва да се чувстваш принцеса - глезена, обичана, желана, харесвана, единствена, щастлива, защитена. Чувстваш ли се зле, значи той Не струва и не си заслужава загубеното време.

# 24
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 587
Много Ви благодаря.. Наистина смятам, че заслужавам много повече, ще се опитам да потърся къде ми е грешката....
Грешката ти е, че позволяваш разни малоумни идиоти да ти се качват на главата и да играят хоро там. Давай игнор на всеки, който те кара да се чувстваш обидена, наранена, тъжна, като цяло зле. С един мъж трябва да се чувстваш принцеса - глезена, обичана, желана, харесвана, единствена, щастлива, защитена. Чувстваш ли се зле, значи той Не струва и не си заслужава загубеното време.


Искрено за нейно добро се надявам да не приеме това изказване буквално!

# 25
  • Linz
  • Мнения: 11 619

Искрено за нейно добро се надявам да не приеме това изказване буквално!

Защо?

# 26
  • Мнения: 260
Много Ви благодаря.. Наистина смятам, че заслужавам много повече, ще се опитам да потърся къде ми е грешката....
Грешката ти е, че позволяваш разни малоумни идиоти да ти се качват на главата и да играят хоро там. Давай игнор на всеки, който те кара да се чувстваш обидена, наранена, тъжна, като цяло зле. С един мъж трябва да се чувстваш принцеса - глезена, обичана, желана, харесвана, единствена, щастлива, защитена. Чувстваш ли се зле, значи той Не струва и не си заслужава загубеното време.


Искрено за нейно добро се надявам да не приеме това изказване буквално!

Какво смешно има ? Точно така е, както го е написала Франсоаз.

# 27
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 587
Ще приеме това буквално, ще направи след това някоя глупост, тръгвайки да се вживява, след това ще последва нова тема тук, още по-гневна, в която обаче "съветника" ще си измие ръцете с това, че "аз ти казах какво да правиш, но ти не си го приложила както трябва" и така...
От нейното състояние в момента до описаното по-горе, това си е направо скок от една крайност в друга.

# 28
  • София
  • Мнения: 17 708
Опитай се да поработиш над себе си, макар че го мразя това клише. Няма да стане от днес за утре, но имаш шанс. Грешката е, че нямаш граници и не ги защитаваш. Когато някой те обиди или нарани, се отдръпваш, а не навлизаш по- дълбоко във филма. Хубаво е, че си задаваш въпроси и ти е ясно, че вероятно има грешка в поведението ти,а не просто "привличам такива хора, все такива ми се падат". Не ти се падат от тотото и се радвам, че го разбираш. Давай по-смело и един ден може би ще намериш по- свестен мъж, който те кара да се чувстваш добре.

# 29
  • Мнения: 2 223
Ще приеме това буквално, ще направи след това някоя глупост, тръгвайки да се вживява, след това ще последва нова тема тук, още по-гневна, в която обаче "съветника" ще си измие ръцете с това, че "аз ти казах какво да правиш, но ти не си го приложила както трябва" и така...
От нейното състояние в момента до описаното по-горе, това си е направо скок от една крайност в друга.



Не е крайност, а това към което трябва да се стреми в една връзка. Със съпруга ми и в предишна моя продължила дълго връзка съм се чувствала точно така.

Общи условия

Активация на акаунт