Блокирана карта

  • 1 943
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
На дъщеря 18г ми и блокираха картата за градски транспорт. Тя е отказала да й напишат акт. Може ли да й напишат акт без нейно присъствие ? Каква е глобата за отблокиране на карта ? (От една приятелка знам, че е 20 лева)

# 1
  • София
  • Мнения: 38 423
И аз съм така в момента и се чудя.😳

# 2
  • Мнения: 1 195
За акта не знам, но отблокирането на картата е 20 лв. Една колежка наскоро я бяха хванали с изтекла, блокираха я, плати си 20 лв и това е. Не са й писали акт.

# 3
  • София
  • Мнения: 38 423
Благодаря!
Аз миналия месец просто забравих, понеже не бях в университета и не бях на работа. Качвам се в Младост за две спирки, идва контрола, аз спокойно давам картата, а тя - изтекла преди два дни.

# 4
  • Мнения: 1 195
Не знам в кои случаи се пишат актове, може и колежката да е извадила късмет. Най - добре да проверите, мисля че на площад Възраждане трябва да се отиде (за това също не съм сигурна).

# 5
  • Мнения: 1 494
На дъщеря 18г ми и блокираха картата за градски транспорт. Тя е отказала да й напишат акт. Може ли да й напишат акт без нейно присъствие ? Каква е глобата за отблокиране на карта ? (От една приятелка знам, че е 20 лева)
Ако откажеш да подпишеш акт може да се разпишат двама свидетели за това, че си отказъл/а Astonished Пише си го по някой актове Flushed

# 6
  • София
  • Мнения: 182
Да знаете, че на тези актове текат сериозни лихви

# 7
  • Мнения: 209
[video][/video]
Трябва да отде в централното ЦГМ, което е на Бул Мария Луиза, след Лъвов Мост.Вижте точния номер на адреса в инрернет.Глоба едва ли има, но отблокирането е двайсет лева.Колкото по бързо иде,толкова по добре.Хубаво е да обясни, че просто е забравила да яя презареди ,на мен пролетта ми се размина, една готина жена само ми я отблокира и каза да съм по-внимтелна....не съм пкащала нищо,ама май си беше късмет.
Имайте предвид, че докато не иде няма да може да извади нито нова,нито да ползва тази, само билетчета,което чедто излиза доста скъпо.

Общи условия

Активация на акаунт