Хитринки за всякакъв случай - 21

  • 42 891
  • 742
  •   1
Отговори
# 300
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 809
Мицеларната вода, доколкото съм чела, жените я ползват за почистване на лице. (аз не съм от почитателките й)
Интересно ми е какво е съдържанието й, та да почиства и бели подметки? Почистване на лице и подметки?????
Май е доста универсална.

# 301
  • Мнения: 1 532
Мицеларната вода, доколкото съм чела, жените я ползват за почистване на лице. (аз не съм от почитателките й)
Интересно ми е какво е съдържанието й, та да почиства и бели подметки? Почистване на лице и подметки?????
Май е доста универсална.

От тази тема прочетох за нея и изпробвах.За моя изненада се изчистиха перфектно.
Не ми действаше добре на лицето,изсушаваше го и пламваше,поне сега и намерих приложение.

# 302
  • Мнения: 10 210
За този препарат WD прочетох, че почиства ръжда. Някой пробвал ли е и ако се получава, колко траен е резултатът? Пробвах с кока-кола, абсолютно нищо не стана.

# 303
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 809
soul81, не помня върху какво трябваше да чистиш ръжда. Не става ли с преобразовател на ръжда? https://www.google.bg/search?q=%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%BE%D0%B1%D1 … spf=1568954874395

# 304
  • Мнения: 10 210
От един кухненски помощник, като междувременно намерих и още неща. 😁 Ще взема преобразувател накрая, да, чака проблемът да ми дойде настроение за него.

# 305
  • Асеновград
  • Мнения: 1 371
Мицеларната вода, доколкото съм чела, жените я ползват за почистване на лице. (аз не съм от почитателките й)
Интересно ми е какво е съдържанието й, та да почиства и бели подметки? Почистване на лице и подметки?????
Май е доста универсална.

От тази тема прочетох за нея и изпробвах.За моя изненада се изчистиха перфектно.
Не ми действаше добре на лицето,изсушаваше го и пламваше,поне сега и намерих приложение.

Мицеларната вода разтваря мръсотията, и грима, предназначена е за грим защото е с изчиствен състав и съдържа най вече вода! Естествено има и други съставки но все пак е измислена да чисти грим и мръсотия, затова и така успешно се чистят подметки с нея, както и много други неща!

# 306
  • Мнения: X
Мен ме порази една снимка, бял кожен диван, почистен с мицеларална вода. Беше от сорта преди/след.

Последна редакция: сб, 21 сеп 2019, 06:32 от Анонимен

# 307
  • Асеновград
  • Мнения: 1 371
Мен ме порази една снимка, бял кожен диван, почистен с минерална вода. Беше от сорта преди/след.

Минерална или мицеларна вода??

# 308
  • Мнения: 9 776
Знам, че много е коментирано, даже и аз съм давала акъл, но да попитам: Ще ми се налага през тази учебна година да пера МНОГО и МНОГО изцапани бели тениски. Само за първата седмица в училище имам две, омазани със сос от сандвич. Трябва ми нещо ефикасно и бързо действащо за петната. Сега двете са накиснати с Тест гел, защото си го уважавам, но с него от раз петната няма да изчезнат, а след няколко пранета. С Ариел /с накисване/ се справях преди години, но пак изисква известно време, а и в момента ползвам друг за бяло. Ще отида в магазин да питам, но не искам да вземам препарати за проба, а нещо изпробвано.
Бях обещала да пиша отзив за Пулирапид-а за баня, срам ме е, но нямах време да се занимая и с това.

# 309
  • Мнения: X
Мен ме порази една снимка, бял кожен диван, почистен с минерална вода. Беше от сорта преди/след.

Минерална или мицеларна вода??
Тъп редактор на телефона... Мицеларна, естествено. Като не чета в 23.00 повторно, творя глупости.

polin_a, за мен решението за петната по униформените блузки е Спот на Перилис. Щом успя да изсветли петно, което само аз знаех  накрая къде е, от излят пълнител на химикал... Но към края на учебната година, след хиляди премахнати петна, бялото започна да сивее. Заливаш петното и след десетина минути пускаш в пералнята. Но не действа на къса програма. Иска поне час и половина да се пере. И не бива да стои повече от половин час преди пералнята, защото ще увреди тъканта.
Скрит текст:
Действа и на бели, и на цветни тъкани. Все пак за училище съм купила флумастери и водни боички, на които пише, че лесно се перат.

Последна редакция: сб, 21 сеп 2019, 06:44 от Анонимен

# 310
  • Мнения: 5 913
Този Спот в кои магазини мога да го намеря? Не съм се заглеждала и затова не съм го виждала.

# 311
  • Мнения: 28 461
Да от Спота и аз съм доволна, сега ползвам много обезмаслител за петната от мазно, но когато са от друго спота върши идеална работа, за мазни също става,  а и е много икономичен!

# 312
  • Мнения: 39 315
За белите тениски бих си действала направо с белина. Няма защо да се пазят чак толкова. Накисваш петното, взимаш клечка за уши и действаш. После пускаш с бялото пране и си готова. Няма накисване, няма губене на време.

# 313
  • Мнения: 9 776
Ще го потърся и аз този Спот. Да, и за белина си мислех, но не съм ползвала никога, и малко се плаша. Иначе какво да ги щадя тези тениски, примирила съм се, че ще купувам често до юни.
Само за спот-а да питам - понеже сега тениските киснат с тест, мисля да ги изпера в пералнята, и евентуално тогава да действам с него?

# 314
  • Мнения: 1 881
Добро утро ,имам 2 въпроса към вас Blush ще правя основно почистване и искам дахизбърша стените ,но с какво???Имам и стена с пръскана надраскана мазилка Thinking .Другият ми въпрос е как да почистя радиатора на парното?

Общи условия

Активация на акаунт