Хитринки за всякакъв случай - 21

  • 42 799
  • 742
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 28 379
И  при мен се пълнеше с вода и дрехите пак бяха мухлясали! Sad

# 361
  • София
  • Мнения: 3 672
Моля за идея за поставка на голяма ролка за стреч-фолио, но не като тези

Иска ми се да го поставя някъде,където да не ми заема много място и да е лесно за употреба,но не ми ражда главата къде.

# 362
  • Мнения: 5 899
И  при мен се пълнеше с вода и дрехите пак бяха мухлясали! Sad

Преди време писах, че освен влагоуловителя, ММ проби с "корона" по 2 отвора на дългите страни, на които сложихме пластмасови решетчици в същия цвят. Някогашните ракли имаха такива отвори. Става известно проветрение, въпреки багажа долу. Все пак гледам като редя багаж долу, да не ги запушвам.

# 363
  • Мнения: 28 379
Да, тези решетки вършат работа, от там влиза въздух, замислих се дали да не викна фирмата да ми пробие и на мен!

# 364
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 788
Аз мухъл по дрехите нямам, но направо се втрещих от количеството вода. Anguished
А и вече сме в сезона, в който идва време да включвам влагоуловителя. Сутрин влажността в някои от дните е много голяма.

# 365
  • Мнения: X
Моля за идея за поставка на голяма ролка за стреч-фолио, но не като тези
Скрит текст:

Иска ми се да го поставя някъде,където да не ми заема много място и да е лесно за употреба,но не ми ражда главата къде.
Под дъното на горния ред кухненски шкафове, над мивката или около нея.

# 366
  • Мнения: X
Моля за идея за поставка на голяма ролка за стреч-фолио, но не като тези
Скрит текст:

Иска ми се да го поставя някъде,където да не ми заема много място и да е лесно за употреба,но не ми ражда главата къде.
Аз бих препоръчала такава поставка, над плота, под горния ред шкафове в кухнята
Скрит текст:
Има вградена джаджа за рязане и на стреч фолио, и на алуминиево.
Пък и хартията ти е под ръка.

# 367
  • Пловдив
  • Мнения: 712
Моля за идея за поставка на голяма ролка за стреч-фолио, но не като тези

Иска ми се да го поставя някъде,където да не ми заема много място и да е лесно за употреба,но не ми ражда главата къде.
Аз имам подобен държач за стреч и алуминиево фолио -  практично и удобно е. Има резци, които много леко и прецизно режат.
https://odditymall.com/4-in-1-kitchen-roll-holder

# 368
  • София
  • Мнения: 3 672
Благодаря ви, но показаните поставки са за малко стреч фолио...моето е по ширако и не влиза в тях

# 369
  • Мнения: X
Ако питаш за големите ролки за професионално стреч фолио, тях няма как да ги закачиш където и да е. Те са много тежки и трябва да са върху стабилна основа.

# 370
  • Пловдив
  • Мнения: 1 359
Здравейте! Искам да попитам как мога да премахна миризма на риба от хладилник? Измит е с оцет, но продължава да смърди на риба. Нямам идея как е ползван, тази риба сурова ли е била и колко време е стояла (дори май и в изключен хладилник е била). Приемам всякакви предложения.

# 371
  • Мнения: 2 774
Аз слагам сода за хляб и кафе в купичка за улавяне на различни миризми в хладилника. Чела съм и за специални кутийки, предназначени точно за миризми в хладилник, но не намерих в моя град.

# 372
  • Пловдив
  • Мнения: 1 359
Аз слагам сода за хляб и кафе в купичка за улавяне на различни миризми в хладилника.
Заедно в една и съща купичка ли и какво количество? Тези купички при пуснат или изключен хладилник се слагат?

# 373
  • Мнения: 28 379
Изпрах си белите маратонки с гъбичка и прах, получиха се ужасни жълти следи отпред на мрежестата част! Какво да ги правя?

# 374
  • Мнения: X
Здравейте! Искам да попитам как мога да премахна миризма на риба от хладилник? Измит е с оцет, но продължава да смърди на риба. Нямам идея как е ползван, тази риба сурова ли е била и колко време е стояла (дори май и в изключен хладилник е била). Приемам всякакви предложения.
Потърси в аптеките активен въглен на прах, сипи цялото пакетче в една или в две купички и остави в хладилника. Ако няма на прах, вземи две кутийки с по два блистера и сама го счукай. Но най-обикновен активен въглен, да те ти пробутат с добавки на прополис и не знам какво си още.

Общи условия

Активация на акаунт