Хитринки за всякакъв случай - 21

  • 42 859
  • 742
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 28 437
Освен да ги пусна в пералнята...но това жълтото се съмнявам да се оправи, на каква програма ги "перете"

# 391
  • Мнения: X
Ще се оправи. Смятах да ти предложа да ги изпереш в пералнята, но щом си ги прала на ръка, сигурно не предпочиташ пералня за маратонки. На 30 градуса ги пера, ако нямаш специална програма за маратонки.

# 392
  • Мнения: 4 573
Имам специална програма за пране на обувки, но пожълтяване не  ми се е оправяло. Пробвай да ги боядисаш.

# 393
  • Мнения: 28 437
Имам програма на 30 градуса, нямам обаче специална за обувки!
Ще пробвам, и без това са съсипани...Не ми се щеше в пералня, но няма как!

# 394
  • Мнения: 5 906
Какво ми се случи-разсипах малко препарат за съдомиялна, събрах го и го изсипах в тоалетната. Страхотен ефект, какъвто и с Доместос не получавам. Блесна и няма и следа от варовик/към твърда ни е водата/.

# 395
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 802
Даваш ми стимул да дебна намалени таблетки за съдомиялна в Кауфланд.
Моля те, пиши каква марка са.

# 396
  • Мнения: 5 906
Прахообразен на ДМ.  Но първо опитай,дори с налични,макар и да не са евтини.Писала съм малко,но това малко беше от порядъка на 4-5 супени лъжици.

# 397
  • Мнения: 28 437
Аз пък с мокрите кърпит на Лидл съм шашната, изтриха ми означенията на фраера, смятайте какъв як химикал съдържат!

Последна редакция: пн, 30 сеп 2019, 21:24 от mimi.7299

# 398
  • Мнения: 4 573
Ама пък трият всичко! Използвам ги за почистване на подметката на маратонки - стават като нови.

# 399
  • Мнения: 28 437
Ама пък трият всичко! Използвам ги за почистване на подметката на маратонки - стават като нови.
АААА да, забележки нямам, аз и котлоните забърсвам с тях....преди да пусна маратонките в пералнята им изтрих отдолу подметките с тях! Жълтите ивици се позаличиха след изпирането, сега доколкото разбрах не трябва да ги суша на слънце нали? newsm78

# 400
  • Мнения: 24 322
Ако са кожени, не трябва да са на слънце

# 401
  • Мнения: 4 573
Изобщо обувки не трябва да се сушат на слънце или близо до източник на топлина, че лепилата им се повреждат, материите също и се деформират много често.

# 402
  • Мнения: 28 437
Ако са кожени, не трябва да са на слънце
Изкуствена кожа с нещо мрежесто на носовете отпред! Дано изсъхнат до четвъртък, че ще пътувам, веднъж ще ми потрябват на година те пък с лекета, уф ooooh!

# 403
  • София
  • Мнения: 3 611
Ако са кожени, не трябва да са на слънце
Изкуствена кожа с нещо мрежесто на носовете отпред! Дано изсъхнат до четвъртък, че ще пътувам, веднъж ще ми потрябват на година те пък с лекета, уф ooooh!
Жълти петна и на мен са ми се получавали след пране на маратонки и установих, че причината е недобро изплакване на препарата, с който са прани - сапун, гел или прах за пране.

# 404
  • Мнения: 3 023
Такива петна на обувки, както и всякакви съм махала с магичните гъби.

Общи условия

Активация на акаунт