Хитринки за всякакъв случай - 21

  • 42 667
  • 742
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 9 776
Пералнята ми е сравнително нова, ще взема да прочета в книжката към нея какво препоръчват. Сигурно има смисъл...

# 451
  • Мнения: 28 137
Да, важна е програмата, 40 градуса, вълна, някой път изключвам центрофугата!

# 452
  • Мнения: 5 833
Перете ли пуловери и разни плетива със специален перилен препарат за плетива? Има ли такова животно, или всичко е рекламен маркетинг?

Плетива пера с течен. Които са от вълна или с голямо съдържание на вълна-със специализиран препарат тип Пурлан или Первол. Пералнята ми има специална програма за вълнени дрехи.

# 453
  • Мнения: 9 776
Въпросът ми първоначалният беше дали има файда от така рекламираните перилни препарати, специални за пуловери. Стоят ли пухкави и след време.

# 454
  • Мнения: 28 137
Въпросът ми първоначалният беше дали има файда от така рекламираните перилни препарати, специални за пуловери. Стоят ли пухкави и след време.
Не!

# 455
  • Мнения: 5 833
Не съм пробвала с друг препарат, че да видя разликата с единия и другия. Но прежалени стари пуловери съм прала с прах-по-твърди стоят Прегледай темата за перилните препарати, там има капацитети, които бяха обяснили какво имат и нямат специализираните препарати, за да са полезни за тъканите. А и цената им не е непосилна. Аз лично имам прах за бяло и цветно, течен за цветно и специализиран за вълна и плетива.

# 456
  • Мнения: 7 172
Откакто използвам сушилна пуловерите излизат меки и като нови.

# 457
  • Мнения: 28 137
Не виждам никаква разлика като пера пуловери със специализирани, но вероятно има, иначе защо ще ги правят и ползват хората!  Simple Smile И аз ги ползвам..., но защото така съм чула! Купих си някакъв прехвален златен Первол, еми НИЩО! Sad
Сякаш едно време Пурлана беше по готин...то и сега май го има, ама не масово!

# 458
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Аз пък виждам разлика и пера със специален препарат вълнени и плетени дрехи. Не купувам скъпи марки.

# 459
  • Мнения: X
Первол е гола вода като препарат въобще!
Всичко това е маркетингов трик... Пуловерът ви сигурно знае с какво сте го изпрали. Wink Какво вълшебство да има вътре, за да го пази или направи като нов, както е в рекламите?

# 460
  • Мнения: 28 137
Первол е гола вода като препарат въобще!
Всичко това е маркетингов трик... Пуловерът ви сигурно знае с какво сте го изпрали. Wink Какво вълшебство да има вътре, за да го пази или направи като нов, както е в рекламите?
И аз така мисля, че Превола не го бива, ама сърце не ми дава да си изпира най любимите меки жилетчици на Дика с някакъв презрян  прах!

# 461
  • Мнения: 3 991
Не виждам никаква разлика като пера пуловери със специализирани, но вероятно има, иначе защо ще ги правят и ползват хората!  Simple Smile И аз ги ползвам..., но защото така съм чула! Купих си някакъв прехвален златен Первол, еми НИЩО! Sad
Сякаш едно време Пурлана беше по готин...то и сега май го има, ама не масово!
mimi.7299,златния первол не е ли за памук и смеси с памук? Аз ползвам този

# 462
  • Мнения: X
Laughing
Аз презирам Первол, след като купих две златни туби и все едно не слагах препарат в прането... Stuck Out Tongue Closed Eyes Готова си! И той е презрян.

# 463
  • Мнения: 28 137
niljaniljo не беше същия сякаш, не съм в Бя, като се върна ще видя точно кой е! Аз говоря за всякакви платива, защото с чиста вълна имам малко дрехи, две кашмирени жилетчици! А и като цяло нося плетива тип мека жилетка, пуловери не нося от години!
Ей този мисля, че беше..
продавачката ми го препоръча..

https://tradepro17.com/%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%BF%D0%B0%D1%80%D0%B … B0/?cn-reloaded=1

Последна редакция: пн, 07 окт 2019, 22:09 от mimi.7299

# 464
  • Мнения: 3 991
niljaniljo не беше същия сякаш, не съм в Бя, като се върна ще видя точно кой е! Аз говоря за всякакви платива, защото с чиста вълна имам малко дрехи, две кошмирени жилетчици! А и като цяло нося плетива тип мека жилетка, пуловери не нося от години!
Ей този мисля, че беше..
продавачката ми го препоръча..

https://tradepro17.com/%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%BF%D0%B0%D1%80%D0%B … B0/?cn-reloaded=1
Благодаря! Вълна пера с този и този, който е за пух, но дава отлични резултати

Общи условия

Активация на акаунт