Хитринки за всякакъв случай - 21

  • 42 852
  • 742
  •   1
Отговори
# 510
  • Пловдив
  • Мнения: 1 360
Не съм наясно само с копчето за фурната- къде е долен, горен реотан, с вентилатор, без. Пробвах, включих я, но се омотах тотално. Благодаря на всички!

# 511
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 516
Не съм наясно само с копчето за фурната- къде е долен, горен реотан, с вентилатор, без. Пробвах, включих я, но се омотах тотално. Благодаря на всички!

Най ми прилича на това.
Няма ли как да и видите отзад модела на пустата печка?

# 512
  • Мнения: 4 046
Не съм наясно само с копчето за фурната- къде е долен, горен реотан, с вентилатор, без. Пробвах, включих я, но се омотах тотално. Благодаря на всички!
Изтеглете pdf упътване от тук
https://www.google.com/url?q=https://technika.bg/userfiles/produ … KsevifTprKqDugriT
Сходни са.

Последна редакция: ср, 09 окт 2019, 16:36 от niljaniljo

# 513
  • Мнения: 2 774
Обикновено са горно, долно, горно и долно, горно+долно+вентилатор.
С колко степени е?

# 514
  • Мнения: 101


За котето - аз научих моето да ходи във ваната, защото ми писна от пясък вкъщи.
Ежедневното чистене си остана, заради космите.


Искам да ти благодаря най-сърдечно за този трик! Малкия калпазанин ходи сега там. Е, пак всеки ден чистя “г*вна* и пясък, но е във ваната, на две педи разстояни, а не по цялата къща. Много много благодаря!!!! 🌺❤❤❤🐈

# 515
  • Мнения: 21 275


За котето - аз научих моето да ходи във ваната, защото ми писна от пясък вкъщи.
Ежедневното чистене си остана, заради космите.


Искам да ти благодаря най-сърдечно за този трик! Малкия калпазанин ходи сега там. Е, пак всеки ден чистя “г*вна* и пясък, но е във ваната, на две педи разстояни, а не по цялата къща. Много много благодаря!!!! 🌺❤❤❤🐈
Как ги учите ?

# 516
  • Мнения: 101


За котето - аз научих моето да ходи във ваната, защото ми писна от пясък вкъщи.
Ежедневното чистене си остана, заради космите.


Искам да ти благодаря най-сърдечно за този трик! Малкия калпазанин ходи сега там. Е, пак всеки ден чистя “г*вна* и пясък, но е във ваната, на две педи разстояни, а не по цялата къща. Много много благодаря!!!! 🌺❤❤❤🐈
Как ги учите ?

А, хич не съм го учила. От деня в който го взех на 10 дни от майката го сложих на тоалетната. В началото ходеше като разчекнат, защото беше новородено мъниче, ама сега си влиза без проблем в тоалетната. Където му я сложа, там ходи. Както и с храната - снощи например се храни с нас в хола, понякога в кухнята, коридора или тоалетната. Поне от това ме облекчи, да не се чудя как да го уча. Даже днес му падна едно кучешко зъбче, беше с две до снощи, тази сутрин направих проверка и вече има едничко.

# 517
  • Мнения: 9 776
Ама как във ваната? Като се разсипе там тоя бентонит, не е ок. Или аз нещо не съм разбрала.
Като човек с опит в тая посока - вземате един по-голям кашон, намирате му място, правите разрез за вход, даже отгоре не е нужно да има таван, т.е. може да махнете горната част, слагате вътре вц-то и нямате проблеми. Пак има някакво разсипване отвън като вземат да си тръскат лапичките, но е поносимо.

# 518
  • Мнения: 101
Ама как във ваната? Като се разсипе там тоя бентонит, не е ок. Или аз нещо не съм разбрала.
Като човек с опит в тая посока - вземате един по-голям кашон, намирате му място, правите разрез за вход, даже отгоре не е нужно да има таван, т.е. може да махнете горната част, слагате вътре вц-то и нямате проблеми. Пак има някакво разсипване отвън като вземат да си тръскат лапичките, но е поносимо.

Събирам го после с гъбата, не пускам вода преди да почистя. То е малко като се чисти всеки ден. Този месец ще купя от зоо хупермаркета тоалетна с капак- 50-70 € беше и е много готина. С килим, който е за отпред и събира в него тоалетната, после само изтръскваш. Двете са към 100€, но ще го преживея в името на чистенето. 😀

Едит: Ако имаш въпрос дали с тоалетната или само пясък - не, не изсипвам директно във ваната. Просто WC я сложих във ваната.

# 519
  • Мнения: 9 776
Не, не съм си и помислила, че слагате без вц-то, ужас.Просто знам какво пилеене пада отвън. Кашонът е евтиният вариант, иначе има и готини вц-та, като къщички.

# 520
  • Мнения: 101
Не, не съм си и помислила, че слагате без вц-то, ужас.Просто знам какво пилеене пада отвън. Кашонът е евтиният вариант, иначе има и готини вц-та, като къщички.

Ха ха 😅😅😅
Да, като луд пилее и тъй, като е в банята след къпане става мазало навсякъде в апартамента.

# 521
  • Мнения: 21 275
С пелетите не е толкова пилеенето.

# 522
  • Мнения: 9 776
На мен не ми е ок във ваната и от хигиенична гледна точка, но това си е мой проблем. Обичам си ги домашните ни любимци, но слагам някакви граници.
Simple Smile

# 523
  • София
  • Мнения: 10 576
Уточнявам за котето и ваната!

Научих мацата да ходи във ваната Без пясък.
Първите 2 дни с едно вестниче и шепа пясък от тоалетната.
Третия ден само вестник.
На 4 ден махнах всичко. Сега *ка в единия край, пишка на сифона.
Мия с гореща вода. Пръскам с Доместос, изплаквам след 5 мин и всичко е чисто и няма пясък, няма мизерии.

# 524
  • Мнения: X
Това е печката.
Скрит текст:
Това ще ви свърши работа:
Скрит текст:

Инструкция:
http://download.beko.com/Download.UsageManualsBeko/BG/bg_BG_2015 … %20Filebul___.pdf

Общи условия

Активация на акаунт