Хитринки за всякакъв случай - 21

  • 42 670
  • 742
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 953
Купете си нова Simple Smile. Аз не съм намерила начин да измия оцветена капачка. Може да пробвате с изваряване, ако ви се занимава, но не знам дали ще има ефект и какъв ще е той.

https://www.burkani.bg/kapachki/kapachki-twist-off/kapachka-t-o- … vakuum-buton.html

Не знам колко е голяма капачката.

Последна редакция: ср, 13 ное 2019, 12:31 от rovaru

# 721
  • В страната на мечтите
  • Мнения: 737
Имам постелка за ваната, която всеки ден се използва от няколйо месеца. Забелязах, че вендузките отдолу са почернели, с какво да почистя? Магическа гъба, препарат срещу котлен камък и препарат против мухъл са изпробвани без успех

Скрит текст:

# 722
  • Мнения: X
Изпери я в пералнята, поне на 60 градуса, може и на 90. Светва!

# 723
  • Мнения: 3 743
Купете си нова Simple Smile. Аз не съм намерила начин да измия оцветена капачка. Може да пробвате с изваряване, ако ви се занимава, но не знам дали ще има ефект и какъв ще е той.

https://www.burkani.bg/kapachki/kapachki-twist-off/kapachka-t-o- … vakuum-buton.html

Не знам колко е голяма капачката.

Благодаря, изобщо пък не съм знаела, че могат да се купуват капачки. Мъничка е като, изглежда точно като тази от линка. 😊

Последна редакция: ср, 13 ное 2019, 13:58 от Emi_55

# 724
  • Мнения: 1 531
Днес видях,че на ръкава на новото ми бяло яке има нещо като размазано мастило,идея си нямам как е попаднало там,защото много си го пазя и внимавам къде го оставям.
Точно където е изцапан ръкава е изкуствена кожа,пробвах да почистя с мокра кърпа -не се изчисти.Почиствала съм със спирт от маси и разни повърхности ,но незнам дали щее  подходящо за кожата,да не взема да го прецакам 😭

# 725
  • Мнения: X
Спирт за изкуствена кожа не е подходящ. По-скоро с някой сапунен препарат, без съдържание на спирт.

# 726
  • Мнения: 9 776
Пробвай с Тест гел като по-щадящо. Да постои известно време. Не оставяй да засъхне. Дано успееш да го почистиш. Аз така една бяла кожена чанта колко я мъчих и накрая стои прибрана в шкафа. Може да пробвам пак да я третирам с нещо.

# 727
  • Мнения: 1 531
Пробвах първо с веро,понеже нямам тест гел в момента.Нищо не изчисти,след това пробвах с прах за пране натърках и пак нищо.Не посмях да го оставя да престои .

# 728
  • Мнения: 2 529
Изпери я в пералнята, поне на 60 градуса, може и на 90. Светва!

Сериозно ли? Имам такава постелка крокодил от Икеа, на която пише да се пере на 40 градуса в пералня, и постоянно мухлясват вендузките и хвърлям. Да не се стопи на 90?

# 729
  • Мнения: X
Няма да се стопи Grinning прана е 20 пъти.

# 730
  • Пловдив
  • Мнения: 467
Нашата постелка за вана, като се замърси, я слагам в съдомиялната. Изчиства се Simple Smile

# 731
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Ау, че хитри идеи за постелката! Аз моята я поливам с Доместос да поседи 5 минути и търкам с една четка. Всичко пада, разбира се, светва, но си е търкане между вендузките.
А наслоената мръсотия къде се отлага в пералнята и миялната?! Нещо не ми се иска да се разнася из тези машини...

# 732
  • Мнения: 7 172
Идеята да я пусна в съдомиялната ме остави безмълвна. И аз търкам с препарат и четка.

# 733
  • Мнения: X
В съдомиялната не бих я пуснала никога, но в пералнята все пак пера маратонки! После пускам една празна пералня с препарат и на 90 градуса, и е готова.

# 734
  • Мнения: 2 184
За бялото яке-разтъркай с малко бяла паста за зъби, после забърши с влажна кърпа.Ако се налага повтори.

Общи условия

Активация на акаунт