Erkan Petekkaya&Ayça Varlıer&Özcan Deniz&Hatice Şendil~Истанбулска Невеста~200

  • 25 792
  • 737
  •   1
Отговори
# 270
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 798
Преди 3 минути публикувани в Инстаграма на  Еркан.



Здравейте момичета
Сиси,Злати,Ани...Heart
Сиси, благодаря много за снимките,
Скрит текст:
но редактирай, когато няма писал след теб, защото нарушаваш правилата с поредни постове...
Избирам да мисля, че сърцето ми е било разбивано, за да стане по-голямо, по този начин то ще прегърне нещо, което иначе няма да може да получи. - К.Лори
тази сутрин кафето е от мен...

# 271
  • Мнения: 41 629
Добро утро! Hug



Сиси Hug,благодаря за новите снимки с Еркан! bouquet
Скрит текст:
Не пускай толкова последователни постове,редактирай предния!


Аслъ в нова реклама за DeFacto




откъс от рекламата
https://vk.com/ask_icin?z=video-87501705_456239034%2Ff0e92969482 … pl_wall_-87501705

Приятен ден,момичета! Hug

ПП Гости Hugме е изпреварила с 1 мин. с кафето,но ще оставя и моето!Да има за цял ден! Wink

# 272
# 273
  • Мнения: 41 629
Добро утро! Hug



Сиси Hug





цялата реклама с Аслъ
Аслы Энвер в рекламе ДеФакто 4 окт 19
https://vk.com/ask_icin?z=video-87501705_456239036%2Faade67892be … pl_wall_-87501705


Желая приятна събота на всички! bouquet

# 274
  • Мнения: 3 116
Един щастлив татко!

# 275
  • Мнения: 7 044


Тези снимки са от снощи. Беше международен ден  на домашните любимци.

Тази снимка е от преди малко. Като не познавам  хората нищо не пиша.

Последна редакция: сб, 05 окт 2019, 21:05 от sisi55

# 276
  • Мнения: 41 629
Добро утро! Hug



Сиси HugЛу Hug

Минавам набързо са ви почерпя!Вчера се роди внука! Heart Eyes ylinfant
Скрит текст:
Казва се Симеон,взеха първата буква на ММ! Wink








За Йозджан нищо ново не е излязло! Peace

нова от Аслъ....



Вчера Беркай Хардал/Мурат от ИН се е сгодил за колежката си Дилан Телкьок!Много щастие им желая! bouquet
Цитат
✔ NEWS ✔

Вчера вечером состоялась помолвка Беркай Харадала и актрисы Дилан Телкек. Вот так Беркай прокомментировал это событие в социальной сети Инстаграм: "До последнего вздоха, даю слово".




Приятна неделя! Hug

# 277
  • Мнения: 7 044
Здравейте мили момичета в  този празничен ден.
Златинче, благодарим за кафенцето и поздравите.

Скрит текст:

Роди ти се внуче. Най-вълшебното щастие на Земята.

   Мило бебче, добре  дошло на този свят.
   ЦАР  СИМЕОН  ВЕЛИКИ!!!
   Пожелавам ти цял  живот  да срещаш  само добри  хора като  родителите си и да получаваш толкова любов и  внимание, с  колкото те посрещат  сега.
  Честито   щастие  за  мама,тате,  кака, баба, дядо, вуйчо и другите от  семейството.
  Няма по-голямо щастие от  раждането  на детето.
  Бъдете щастливи, защото го  заслужавате.
  Бебенцето е  най-божественото  същество. Нека слънцето да  грее над  него  до  дълбоки старини.
  Мило дете, Бъди благословено с  ум и доброта - да носиш винаги  в   сърцето  си  щастието, което те съпровожда от  мига, в който  пое  дъха на живота.
  Няма по-голяма радост  за  баба и  дядо  от  внучето.
  Бабче, споделям  твоето щастие, защото 4 пъти съм го изпитала с  моите внучета и знам как се чувстваш.
  Този ден винаги ще си го спомняш  с  много  обич  и любов.
  Дай Боже и още да ни радваш  с  такава новина със  сина.
  Благодаря за почерпката.
  За теб  един  красив  букет  за обич.

Последна редакция: нд, 06 окт 2019, 18:08 от sisi55

# 278
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 798
Здравейте момичета
Злати, честита ти радост...след внучката, внук....прекрасно...Да расте здрав и да носи с радост прекрасното си име....
Въобще не съм възхитена от дублажа на анонса по телевизията на ИН.....

Сиси,Лу,Ани Grinning

# 279
  • Мнения: 7 044
Сега ще ви пиша нещо интересно.
Скрит текст:

Бях ви писала, че на 21 и 22 септ. всяка година имаме фестивал на  сливата  и  троянската сливова ракия.
Всяка година  Винпром провежда "Ден на отворените врата" за завода.  Това представлява екскурзия вътре в  завода с екскурзовод, който обяснява на  всички посетители целия производствен процес от  плодовете  до  ракията.
На края на екскурзията има дегустация на сляпо на предложените видове ракия. Това става в  една огромна зала, където  са  бъчвите, в  които зрее 25 годишната сливова ракия. Комисията е от 3-ма човека.  Който желае  може да изпробва силите си. На една  маса са поставени  5 броя чаши с  ракия. В тях ракията е различна - тази година беше  праскова, кайсиева, черешова, крушова и дюлева.
Трябва да откриеш и да посочиш в коя  чашка каква е ракията. Миналата година не съм  ходила, защото бях на София, но през 2017 г. и  сега  ходих  и  дегустирах  ракията. Открих и през миналата година и   тази  на 21 септ. и познах  абсолютно  всички  ракии.  Така че имам  сертификат   за  почетното  звание "Майстор - дегустатор  на  троянска  сливова ракия".  Имам  си 2 такива  сертификата и  мога да ги сложа в  темата ако ви е  интересно.
Така,  че  аз  от  вино  не разбирам и  за това  питах  Ани  предната  седмица, обаче  за  троянската  ракия  не ви се давам  на никоя.
Всяко момиче,  където  е  израснало и  какъвто поминък  е  имало  това  е  научила  и това  знае.
Всичко хубаво,. Обичам ви..amazonaws.com/3qOl/30464942_49d506e6[/img]



Последна редакция: нд, 06 окт 2019, 21:37 от sisi55

# 280
  • Мнения: 41 629
Сиси HugГости Hug,благодаря ви за пожеланията! Hug Hug

Еркан няма да участва като гост актьор в сериала ''Скъпо минало''!Вместо него ролята ще бъде изпълнена от Юрдаер Окур! Peace Сериалът започва на 25.10/петък!Преди беше денят на ИН! Peace


Скрит текст:
Как ранее сообщалось, Эркан Петеккая должен был сыграть в первой серии проекта "Дорогое прошлое" в качестве приглашенного гостя. Однако вместо Эркана эту роль сыграет Юрдаер Окур.
Премьера сериала состоится 25 октября.

Перевод сделан для группы Большой Клуб Турецких сериалов- turk_dizileri

# 281
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 798

Успешна седмица на всички в темата....

# 282
# 283
  • Мнения: 7 044
Злати, Гости, благодаря за споделеното.
Като нищо не разбирам от езика им  така ще е.
А пък и  никой нищо не пише, дори и рускините. Пишат по едно изречение и млъкват.
Нали Еркан  отиде в Измир  за снимки???
Тяхна си работа какво ще снимат...
Ама да не държат  милионите фенове в  неведение.
Приятна вечер и  много обич.

Златинче, за теб.


Скрит текст:
Аз преди писах последователни постове, защото ви нямаше, а исках да отида на следващата страница,  защото  нашата тема беше останала  на предишната страница от БГ Мама. Както и сега в  момента  става.
Дано си дойде  Ани.  Какво ли прави??  Дали вече не е студено там на село и дали не вали дъжд.
Дано да се спаси от  някакви вируси и кашлици и хреми.
До утре дано някое момиче да пусне един пост, за да ви поздравя с кафенце сутринта  рано.

Последна редакция: нд, 06 окт 2019, 21:53 от sisi55

# 284
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 798
Ако някой е гладен....

Общи условия

Активация на акаунт