Erkan Petekkaya&Ayça Varlıer&Özcan Deniz&Hatice Şendil~Истанбулска Невеста~200

  • 25 701
  • 737
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 36 725
Гости нямаше време скъпа...Бързаха, защото султанката можеше да провали сключването на брак...Нали знаеш, как след това ще се направи на много болна...едва ли не ще умира...
Не само, че нямаше годеж, вечер на къната, но Сюрея дори нямаше рокля...Направиха сватбата за един ден....
Много ми хареса и момента в който Сюрея си слага ръка на сърцето на Фарук и казва "това е моя дом"....
Имаше много хубави моменти в този епизод....



https://youtu.be/WZeIcKU-JsE

Сбъркала съм...Фарук иска да кръсти дъщеря си МукадеР Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 406
  • Мнения: 7 044


Добро утро, мили момичета, приятен ден и много усмивки.
Само си представете колко е красива планината??
Аз и моят любим град се намираме в котловината по поречието на  река Осъм. Добре се вижда всичко. И слънцето е направо разкош!
Това е райско кътче от  земята. Аз ще й се насладя  с  удоволствие.
Желая  ви  крепко здраве и много обич.

Последна редакция: ср, 23 окт 2019, 06:58 от sisi55

# 407
  • Мнения: 36 725
Утрото нашепва...Направи нещо различно и помечтай....Приеми предизвикателството и направи този есенен ден незабравим   smile3521
В сряда, октомври ни събужда с прохладната си целувка за
Добро утро
Да си изпием сутрешното кафе сервирано от Сиси и да се захващаме с ежедневните задачки....
А довечера ще бъдем отново с Фарук, Сюрея и све фамилия Боранови....





Хубав ден  lovekiss

# 408
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 791
Здравейте момичета
Ани,Сиси, благодаря за кафето и пожеланията Kissing Heart
Очаквам с нетърпение да видя отново ревнивия Фарук...не че Сюрея не беше такава....За мен ревността е липса на доверие. Вие как мислите?

Хубав слънчев ден ви пожелавам. Да му се порадваме от сърце, защото скоро циганското лято ще свърши.

# 409
  • Мнения: 41 541
Добро утро! Hug Hug Hug



Сиси HugАни HugГости Hug,благодаря за кафето,пожеланията и споделеното за ИН! bouquet bouquet bouquet



Приятен ден,момичета! Hug Hug Hug

# 410
  • Мнения: 36 725
Гости  Hug Злати  Hug

Довечера Сюрея и Фарук ще пристигнат в конака...







Султанката ще излее злобата си....





Но спази традицията...Освободи стаята си за първата снаха....

# 411
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 791
Освободи я, но и каза тежки думи, като камък ги хвърли върху нея. И защо...защото не я избра тя..." Ако една мечта пресече ума ти, тя ще пресече и през живота ти ..."  . Сюрея мечтае за семейство...е ще го получи...но с много сълзи, мъка, но и любов....Ангелът на клана Боран.Пригответе се за посрещането на булката.

# 412
  • Мнения: 36 725
Кофти превод....Не съм разбрала, че Асие е дъщеря на Нургюл и Мустафа  #Crazy При представянето, Фарук така каза...А те двамата на практика нямат деца...
Мисля, че Есма е спретнала интригата, служителя от фирмата да се появи и Фарук трябва да се срещне с него, за да може султанката да излее отровата си...
Забравила съм, че Фарук остави Сюрея на вратата и тя трябваше да влезе сама в стаята....
Есма ще отрови живота на Сюрея, но все пак, дори и нежелана снаха, Есма отстъпи стаята си на Фарук и Сюрея и се пренесе да живее в стаята на Фарук....

Гости  Hug сега като гледам каква отрова е Есма, не мога да повярвам, че ще се промени и, че Сюрея ще й стане любимата снаха....





# 413
  • София
  • Мнения: 2 992
Добър вечер момичета!
Чак ме втриса от лошотията на свекървата.А, за снахата нямам думи. С този вид на клошарка ми е като вехта кръпка до лъскавият и красив Фарук.Кажете ми, че ще и оправят малко стайлинга.

# 414
  • Мнения: 36 725
Добър вечер момичета!
Кажете ми, че ще и оправят малко стайлинга.

Малко ще го пооправят, но по някога отново ще я виждаме така...
На вечерята беше добре според мен...
А лошотията на султанката ще продължи до средата на втори сезан..Не бих издържала такова чудовище....









# 415
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 791
Колкото и клиширано да звучи, дрехите не са от значение. Ипек е по последна мода облечена, но Фарук пет пари не дава за нея. Ани и аз не вярвах в промяната на Есма, но СЦ ни опровергаха.

# 416
  • Мнения: 36 725
Гости и за мен дрехите не са от значение...не са определящи...
Ипек като постоянно ходеше в къщи с официални облекла с високи токчета, пък беше голям боклук....

Единственото спокойствие за Сюрея е зад вратата на стаята им...





Утре вечер ще гледаме къпането на султанката в хамама...



# 417
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 791
Не плюй в кладенеца, от който пиеш вода...Есма много тежки думи изрече...ако беше друг, нямаше да се обърне и чаша вода да и даде...но Сюрея е друга бира...Признавам си не съм като нея. Важното е че Есма все пак си призна грешката. Някой и това не могат да направят. Трудно преглътна, че не е само тя в сърцето на Фарук...мястото на Сюрея в него е резервирано завинаги.

# 418
  • София
  • Мнения: 2 992
Гости и за мен дрехите не са от значение...не са определящи...
Скрит текст:
Ипек като постоянно ходеше в къщи с официални облекла с високи токчета, пък беше голям боклук....

Единственото спокойствие за Сюрея е зад вратата на стаята им...





Утре вечер ще гледаме къпането на султанката в хамама...




Хайде сега! Не ми казвайте, че сте фенки на тези рамъкнати дрехи, на тези конци и парцалчета които и висяха на врата.Не става въпрос да ходи на токчета и с маркови дрехи.Можеше да заложат на една спортно-елегантна визия.

# 419
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 791
Не е  важно дали ние харесваме дрехите...това е начина на обличане на Сюрия. Така както е живяла тя...не е и чувала за спортно елегантен стил.

Общи условия

Активация на акаунт