Неумението да си баща

  • 150 532
  • 7 483
  •   1
Отговори
# 90
  • Варна
  • Мнения: 14 533
Daskalka, защо не попиташ пряко детето и мъжа ти, а търсиш свободни фантазии и интерпретации в нета? Те знаят какво се е случило.

Последна редакция: сб, 24 авг 2019, 15:34 от Viviana91

# 91
  • Мнения: 3 186
Безкрайно се съмнявам да му е казал нещо, галеше го и го целуваше, ох, то горкото, пак невинно. Направо не знам как самият той още си вярва на тази версия.

ОК, значи му вярва. На майка си - ритащата баба - какво й каза? не питам от грозно любопитство, а защото тази случка е симптоматична за отношенията в семейството и трябва да се разследва надълбоко.

Последна редакция: сб, 24 авг 2019, 14:58 от tainichka

# 92
  • Мнения: 39 248
И какво се получи- от твоите ултиматуми, та таратанци. Детето ти е пак в къщата.

# 93
  • София
  • Мнения: 24 839
Е, тъй де. Всеки си е хоум, ама тука, в темата какво се иска? Просто споделяне  на ежедневни случки от живота на Даскалка от самата Даскалка или какво?

Даски-то е решила, че ще става звезда. Такава богата, необикновена, интелигентна, дипломирана психоложка и софиянка просто не може да остане незабелязана.

П.П. Пише се дотам.

Аз пък, се чудя.
Събота е, семейства и деца имате, не им ли сготвихте нещо, не се ли събрахте около масата да хапнете, не ви ли се прииска да си видите семейството, ами сте клекнали в темата като лешояди и не спирате да питате, защо я била пуснала!?
Mr. Green

ПП. Звезда без публика не се става и да, публиката прави звездата.... Joy

# 94
  • Варна
  • Мнения: 10 523
Не, нямаме и за това кесим тук, и ние от скука 😂😂😂

# 95
  • Мнения: 39 248
Мойто дете си има баща който го е завел с Коколандия да се катери. Аз си пия бирата.

# 96
  • Мнения: 14 829
Значи детето беше предадено на бабите и Даски затвори темата.
Щом обаче детето прекрати прага на къщата и, веднага се пуска нова тема.

# 97
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Аз пък, се чудя.
Събота е, семейства и деца имате, не им ли сготвихте нещо, не се ли събрахте около масата да хапнете, не ви ли се прииска да си видите семейството, ами сте клекнали в темата като лешояди и не спирате да питате, защо я била пуснала!?
Mr. Green

ПП. Звезда без публика не се става и да, публиката прави звездата.... Joy

Когато си права, си права, но и ти си сред клекналите в темата лешояди. Joy

# 98
  • Мнения: 3 186
Всеки ден се готви. Даскалка е една и ти се случва веднъж в живота.

# 99
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Този път нещо не ти се получи началния рефрен.
Ритник в корема - това вече си го използвала. Постарай се повечко за поредната измишльотина.

# 100
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Всеки ден се готви. Даскалка е една и ти се случва веднъж в живота.

Свекърва вещица и каратистка също не се случва често. Joy

# 101
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Едната баба магьосница, другата каратистка.

# 102
  • Мнения: 3 186
Едната баба магьосница, другата каратистка.

Хубаво де. Само аз ли ще разкостя всички участници, ако чуя, че майка ми ми рита детето? Кой лъже, кой набеждава, какъв е конфликтът, кой рита... Не мога да си представя да подмина такъв случай.

# 103
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Помислих, че е една и съща.
Накрая ще се окаже, че МА е бивша състезателка по ММА.

# 104
  • Мнения: 1 107
Тайничка, спокойно мила, не си само ти, но ти си реален човек. Тук имаме ЛР с недотам добре измислени персонажи наоколо.

Общи условия

Активация на акаунт