Неумението да си баща

  • 150 264
  • 7 483
  •   1
Отговори
# 465
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Значи предлагате муньо да си зареже жената и бизнеса, който макар и още не платен, му е мечтата на живота, заради лиготиите на детето?

Не, разбира се, предлагаме да си зареже детето заради ината, капризите и болните фантазии на новата си жена. Да го прати в интернат и да си живеят щастливо с хубавите, възпитани нови деца, които си направят. Кво ще гледа някакви си бивши деца...
Явно четем различни теми. Въпреки ината, капризите и болните фантазии новата жена се явява единствената, която все пак се грижи за това дете. Аз пък се питам защо никой от роднините не ще го гледа. Дали причината не е в него и в държанието му? Разправии с едната баба, шамари от другата заради безобразниченето му, псуване, чупене, магии и не знам си още какви изтървани, при това със съзнанието, че са безнаказани, действия при Даскалка само защото не е майка му. А последната не го иска, за което пък Даскалка не е крива. Ами да го разкара и Даскалка и ще цъфне, та ще върже, щото и тате явно няма намерение да си влиза в ролята на баща.

# 466
  • София
  • Мнения: 24 839
Всяка участничка в темата, която е готова да работи без пари на работодател, понеже онзи имал да избива инвестиция, може да се разбере с ЛГ на лични, да измислят нещо. Може пък да замести индийския герой в бизнеса. Все пак този форум е за взаимопомощ.

Може, ама ако все така не схваща, че щом тя няма пукната пара, пък иска да става съдружник в бизнеса, в който са налети едни пари, ще трябва да си ги изработи с двете ръчички, без да получава заплата, то работодателят много трябва да се замисли дали да я допусне до съдружието.

# 467
  • София
  • Мнения: 17 142
Даски, от сърце те моля, кажи веднъж завинаги, Е ли съдружник, или не е мистър мускул.

# 468
  • Мнения: 18 322
Не е съдружник, писала е. Никакъв не е. С цел бившата да не получи нищо.

# 469
  • Мнения: 21 264
Не е съдружник, не е никакъв сто пъти каза жената. Само бачка.

# 470
  • Мнения: 3 186
Даски, от сърце те моля, кажи веднъж завинаги, Е ли съдружник, или не е мистър мускул.

Тя не каза ли, че се е погрижила да няма нищо документирано относно неговата работа в бизнеса?

# 471
  • Мнения: 39 037
Не е. Поне документално не е.
Наистина държавните служители нямат право.

# 472
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Дами, проблемът е детето и неумението на баща му да бъде такъв. Не финансите, фирмите и бизнеса на фамилията.

# 473
  • Мнения: 2 749
МА може да получи нещо само ако си вземе детето. Тогава май всички ще са доволни.

# 474
  • Мнения: 4 577
От миналата тема моля всички, които влизат в положението на Даскалка и много я жалят, да дадат работещо и реалистично предложение как си представят хепи-енда при следните постулати:
- МА няма да се върне и да си гледа детето;
- Мунчо нито ще проима топки да си тръгне, нито време поне малко от малко да си гледа детето, нито капацитет да е отговорен родител.
- Даскалка и хлапето не се понасят и е невъзможно да живеят под един покрив.
- Даскалка няма да пусне кокала- осеменител Мунчо и ще седи в тая връзка до откат.
- Бабите няма да забравят за магиите и за омразата си към Даскалка.
И в крайна сметка къде ще живее това дете от 15.09???

# 475
  • Мнения: 14 915
Дами, проблемът е детето и неумението на баща му да бъде такъв. Не финансите, фирмите и бизнеса на фамилията.
Това е проблемът още от първа тема- неумението на родителите и бабите да се справят с едно дете.
Но понеже Даски е недолюбвана заради нежеланието си да влезе в ролята на жертва, за да я галим по главичката. Отказа да бъде горката аз, та затова се върти и суче някак си така да стане, че Муни да излезе от дома и, да провали бизнеса и, да я лиши от надеждата да има семейство. Въобще, ако може Даски да се провали. Малко са тези, които реално мислят какво ще стане с детето. Дори открито се заяви, че нищо . И толкоз.
Сега е важно Даски да остане без нищо, за да настане покой в душите на голяма част от участничките.
А къде отива детето и какво става с него, не се оказа важно.

Таф, ти нали предложи да живее при бабите, защото ще е с любов.
Аз съм си за Даскалка като единствена читава. Но бащата да го научи как се уважава партньор. И тогава вече, нещата могат да тръгнат нанякъде.

# 476
  • Мнения: X
Ще му намерят място на детето до 15.09. Дотогава дето се вика, за три теми време има.

Таис, как да остане без нищо? Ще си остане с всичко, което има, без Муньо, наследника му и цялата им скапана рода. "Скапана" през нейните очи имам предвид.

# 477
  • Мнения: 2 749
Предвид манталитета на всички участници, няма работещо и реалистично решение. Поне аз не виждам такова.

# 478
  • Мнения: 14 915
Предвид манталитета на всички участници, няма работещо и реалистично решение. Поне аз не виждам такова.
Тя си го  иска Мунчо . ССФ не искат да грее тази любов. Макар, че няма отношение към детето.
Опс, това баша към Чек.

# 479
  • Мнения: 3 186
Даскалка ще продължи да се примирява с положението както е правила досега, защото не може да пусне кокала на Мунчи. А ние ще четем и ще си пишем.

Общи условия

Активация на акаунт