Неумението да си баща

  • 150 543
  • 7 483
  •   2
Отговори
# 495
  • Мнения: 14 966
Еми тогава защо Муни да си ходи от Даски, м ? Като няма работеща версия Blush

# 496
  • София
  • Мнения: 17 259
Сяда се на масата- първо той с бабите, казва твърдо, че ще гледат с Даски детето, при следните условия / да не ги изброявам пак/. но никакво настройване, никакви магии, никакви приказки по отношение на жена му. Малкият узнава какво е отношение и приемливо поведение в семейство.

Тайсче, точно това няма как да стане, защото няма кой да гледа детето няколко нощи на седмица.
Да, знам, че се повтарям до втръсване с тези нощни смени, но докато тях ги има в картинката, детето няма как да се отглежда от баща си без баба едно, две, три, пет.

# 497
  • Мнения: 14 966
Може, може.
Ако спре да се лигави наследникът от  и на всички.
Може и още как.
Амаа не смея да пиша повече, че ще дойде мимимост да ме пита разни неща Joy

# 498
  • София
  • Мнения: 17 259
Е кой ще го гледа през тези нощи?

# 499
  • Мнения: 191
Виж ти, бях на море за седмица и кво да видя- нова тема.Няма Даскалка спирачки .
Ти до сега не разбра ли че Мунчо няма умения да е баща?Колкото и да си ми симпатична , чудя ти се на акъла  как траеш това положение .Осеменител можеш да имаш - та дори да избираш от каталог по външни белези .И ще си спестиш стотици неприятности. Ама ти не,та не .Тоя да е баща на детето ти .Незаменимия, дето ще е същия и с твоето биологично дете.

# 500
  • Мнения: 14 966
Е кой ще го гледа през тези нощи?
Даски не го е изгонила.
Тя беше поставила условия и уллтиматуми на бащата, съвсем резонни.
В момента дори не е изпълнено първото условие- че детето ще е аут, ако и посегне пак. Тя не е затворла дома си за малкото, но сега пак с тоталната групова враждебност и поставяне на капризите на детето над всички останали, далеч по-важни аспекти, се стига до това развозване.

# 501
  • Мнения: 4 577
Tays , детето и Даскалка не се понасят. То изобщо не иска да се връща там, защо тогава да се държи добре? Даскалка също не го иска.  Поставеният ултиматум е абсолютно неизпълним и просто прах в очите. От тема едно нейната мечта е МА да си вземе детето. Ама няма да стане.Моля да ми разтълкуваш цитата на Даскалка, който постнах преди малкж. Кое в него предполага, че би отглеждала детето?

# 502
  • София
  • Мнения: 17 259
Не е така, Тайс, тя каза, че няма да го гледа сама вечерите. И е права, аз бих направила същото на нейно място след всичките тези години истерии.

# 503
  • Варна
  • Мнения: 2 031
...
Ама ти не,та не .Тоя да е баща на детето ти .Незаменимия, дето ще е същия и с твоето биологично дете.

Тя поне ще гледа бъдещето дете, но в случая е жалко за вече наличното, че е само без отговорен възрастен около себе си.

# 504
  • Мнения: 1 858
Е кой ще го гледа през тези нощи?
Даски не го е изгонила.
Тя беше поставила условия и уллтиматуми на бащата, съвсем резонни.
В момента дори не е изпълнено първото условие- че детето ще е аут, ако и посегне пак. Тя не е затворла дома си за малкото, но сега пак с тоталната групова враждебност и поставяне на капризите на детето над всички останали, далеч по-важни аспекти, се стига до това развозване.


Не го е изгонила, но е заявила, че няма да го гледа когато баща му е на работа. Кой да го гледа тогава?

# 505
  • Paris, France
  • Мнения: 13 981
Скрит текст:
Изобщо не са им общи парите, Тайс, как пък го написа ти! Няма общи пари, има нейни пари и негови. Ако парите бяха общи, половината тема нямаше да я има, защото той нямаше да се налага да работи нощни смени, за да си изкарва за кредити и джобни.


Бърди, те като общо домакинство са организирани. Не виждам лошо в това. Ако разменим ролите, и даски е мъж, какво трябваше да направи, според теб.
А той си плаща кредита, с това ощетява новото си семейство.

Как ще са общи, като ЛГ всеки ден натяква в темата как домът (купената къща, за която плаща наем) бил неин, парите били нейни, всичко било нейно.

Някой в темата работи ли на черно и без пари, понеже работодателят му има кредити?
Интересно ми е.
А ти как го виждаш ? Даски да впише в нотариалния акт Муни, плюс да му даде 50 про от фирмата ли ?
Че те мъже, големите паралии, дори да си вземат млада жена, която тепърва ще им ражда, не го правят Flushed
А ти очакваш от жена, събрала се с мъж с тежки задължения, с ненормално семейство, да го възмезди . Е, не.
Наистина се губи здравият разум в темата.


Малко здрав разум - ако отворя тема, в която обясня, че работя хобито си (цветарство, маникюр, композиране на парфюми, развъждане на порода животни, примерно) в бизнеса на партньора ми и той не ми плаща, защото чака да избие всичките 200 бона, които е вложил, не ме осигурява, не сме женени, иска детето ми от предишна връзка да иде при баща си, а аз изнемогвам и на друга работа, от която ми остават 500 лева като платя кредити какво бихте ме посъветвали? Мъжът е попрестарял, без деца и иска да му родя и на него едно дете, но за разлика от първото ми дете да го гледам заедно с него без да го мятам на баби през уикенда и на бащата през лятната ваканция. След разработването на безценния бизнес е обещал устно да ми дава дивидент. Живеем в скучна, студена къща в малко градче и вечер мъжът се цупи, че не искам да ида на кръчма с него заради детето, което вече имам.

1) да седя ли с този мъж или да ида с детето си в Лондон, примерно или в Испания?

2) да му раждам ли дете?

3) ако той умре къде отивам с детето и колко от неизплатения труд ще мога да си изплатя от оставеното наследство?

ЕммаТ, работила съм на черно, като винаги изисквах плащане на надницата. Кредитите не ме интересуват, естествено. Имала съм мой бизнес, но не мога и да мечтая някой да ми работи без заплата.

# 506
  • Мнения: 14 966
Tays , детето и Даскалка не се понасят. То изобщо не иска да се връща там, защо тогава да се държи добре? Даскалка също не го иска.  Поставеният ултиматум е абсолютно неизпълним и просто прах в очите. От тема едно нейната мечта е МА да си вземе детето. Ама няма да стане.
Таф, зная твоето виждане. Това, че не го споделям, не значи, че не те уважавам като опонент.
Не е нужно да се обичат, а да има взаимна търпимост. Даски може да бъде и хладна, и безразлична, но няма да навреди. Ако на това дете му се втълпи от всички, подчертавам- всички/ моани, бабани и шамани/ и най- вече от баща му, че трябва да спазва правила, и че това е начинът да бъде с баща си, да има семейство и дом, и привилегии, и всичко, какво по-хубаво.
Тук едно малко дете върти всички на пръста си и това ескалира и ескалира. Еми...какво е виновна Даски, че иска ред в къщата си. И елементарно уважение.

# 507
  • Мнения: 18 477
Скрит текст:
Скрит текст:
Изобщо не са им общи парите, Тайс, как пък го написа ти! Няма общи пари, има нейни пари и негови. Ако парите бяха общи, половината тема нямаше да я има, защото той нямаше да се налага да работи нощни смени, за да си изкарва за кредити и джобни.


Бърди, те като общо домакинство са организирани. Не виждам лошо в това. Ако разменим ролите, и даски е мъж, какво трябваше да направи, според теб.
А той си плаща кредита, с това ощетява новото си семейство.

Как ще са общи, като ЛГ всеки ден натяква в темата как домът (купената къща, за която плаща наем) бил неин, парите били нейни, всичко било нейно.

Някой в темата работи ли на черно и без пари, понеже работодателят му има кредити?
Интересно ми е.
А ти как го виждаш ? Даски да впише в нотариалния акт Муни, плюс да му даде 50 про от фирмата ли ?
Че те мъже, големите паралии, дори да си вземат млада жена, която тепърва ще им ражда, не го правят Flushed
А ти очакваш от жена, събрала се с мъж с тежки задължения, с ненормално семейство, да го възмезди . Е, не.
Наистина се губи здравият разум в темата.


Малко здрав разум - ако отворя тема, в която обясня, че работя хобито си (цветарство, маникюр, композиране на парфюми, развъждане на порода животни, примерно) в бизнеса на партньора ми и той не ми плаща, защото чака да избие всичките 200 бона, които е вложил, не ме осигурява, не сме женени, иска детето ми от предишна връзка да иде при баща си, а аз изнемогвам и на друга работа, от която ми остават 500 лева като платя кредити какво бихте ме посъветвали? Мъжът е попрестарял, без деца и иска да му родя и на него едно дете, но за разлика от първото ми дете да го гледам заедно с него без да го мятам на баби през уикенда и на бащата през лятната ваканция. След разработването на безценния бизнес е обещал устно да ми дава дивидент. Живеем в скучна, студена къща в малко градче и вечер мъжът се цупи, че не искам да ида на кръчма с него заради детето, което вече имам.

1) да седя ли с този мъж или да ида с детето си в Лондон, примерно или в Испания?

2) да му раждам ли дете?

3) ако той умре къде отивам с детето и колко от неизплатения труд ще мога да си изплатя от оставеното наследство?
ЕммаТ, работила съм на черно, като винаги изисквах плащане на надницата. Кредитите не ме интересуват, естествено. Имала съм мой бизнес, но не мога и да мечтая някой да ми работи без заплата.

Естествено, убедена съм, че никоя тук не е работила на друг без пари 3-4 години понеже бизнесът му трябва да си избие парите.

Мислех да пусна тема в клюкарника относно нормалността на неплащането на заплати и осигуровки, понеже работодателят има пари за избиване, но предварително знам отговорите.

# 508
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Ако мис Бизнесменка на гАдината не се беше огледала в дохода и не беше правила сметки на парите на мъжа й, никой нямаше да обърне внимание на ангарията на Папев.

# 509
  • Мнения: 4 577
Tays представи си, че неистово мразиш някой, не го понасяш, без значение дали причините са обективни. И разни хора започнат да ти обясняват колко ще е хубаво да живееш с този човек. Ти сигурно ще примреш от радост и ще почнеш да се държиш добре с него.  Като не понасяш някой, обикновено го избягваш по всички начини. Когато това е наслоено на емоционално ниво, никакви рационални аргументи не важат. Бащата, ако беше отговорен такъв, никога нямаше да позволи това лашкане на детето по къщите, нито щеше да остане с жена, която е във война с детето му.

Общи условия

Активация на акаунт