Неумението да си баща

  • 150 614
  • 7 483
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: X
Сериозно ли е това, че се обичат?
Ако тя е на 40 и с това желание за деца, ясно какво гони.
А той с дете, дъртичък, проблемни свекъри, проблемна бивша, няма пари, мързи го и бяга по тъча на неможенето - нещо добро предлага ли? Щото мене лично ми звучи като адски скапана сделка за едната оплодена яйцеклетка.

# 586
  • Мнения: 14 966
Сериозно ли е това, че се обичат?
Ако тя е на 40 и с това желание за деца, ясно какво гони.
А той с дете, дъртичък, проблемни свекъри, проблемна бивша, няма пари, мързи го и бяга по тъча на неможенето - нещо добро предлага ли? Щото мене лично ми звучи като адски скапана сделка за едната оплодена яйцеклетка.
Сериозно се обичат. Според Даски.
Мани нашите оценки.
Приеми го за да.

Невена, нали разбра, че 600 лева бабата го е ошамарила.

# 587
  • София
  • Мнения: 24 839

Ами не е баш така. Според мене генерално проблемът на самата Даскалка е с бащата на детето, когото тя не иска да пусне. От историята си правя извода, че и тя, като моята позната, търси не точно добри гени, а добър външен вид. От друга страна, очевидно любов няма.
Е, добре, да питам аз - толкова да няма добре изглеждащи мъже без чак пък такъв багаж?

Извинявай, ама това нито е наша работа, нито е предмет на темата, нито във всичките теми авторката ни е потърсила мнението.
Какво търси, нея я засяга единствено. Тя на няколко пъти написа какво в Мускула ѝ харесва, какви положителни качества има, но срещна пренебрежение и отново, и отново размахване на пръсти заради избора си.

Аз разбирам, че вече е силно непривично жена да поеме ангажимента да създаде бизнес, че и да се опита да отгледа чуждо дете, ама защо е това охулване и с какво се чувстват лично засегнати всичките, които обясняват как те не биха се наели, не знам?

# 588
  • Мнения: X
Трябва да се случи нещо сериозно вече по тази тема, защото в една друга тема, 22 годишно девойче с 40 годишна майка мрази родителите на мъжа си и събира повече коментари.

# 589
  • Мнения: 18 497
Всички радетели на извеждането на детето при майката забравят, че бащата не го пуска при нея.
ЛГ заела, че ще бъде при нея за кратко, дрън-дрън... Бащата не иска да се разделя с детето. Двамата с майката са решили да го гледа той. Всички са ок, само ЛГ е прекарана, щото нейното хипотетично първородно ще бъде второродно за него, а неговото първородно винаги ще живее с него. Индийски сериал в аграрна обстановка, треторазряден.

# 590
  • Мнения: 14 966
Трябва да се случи нещо сериозно вече по тази тема, защото в една друга тема, 22 годишно девойче с 40 годишна майка мрази родителите на мъжа си и събира повече коментари.
Чек , тъпа ми е онази тема, честно Blush
Някаква никаква решила да съди чужди родители.

# 591
  • Мнения: X
Всички радетели на извеждането на детето при майката забравят, че бащата не го пуска при нея.
ЛГ заела, че ще бъде при нея за кратко, дрън-дрън... Бащата не иска да се разделя с детето.

И тук сценарият гори масло. Хем не го пуска при нея, хем ей сега се върна детето от Лондон.

Таис, тъпа е, но виж каква активност генерира.

# 592
  • Мнения: X
Какво търси, нея я засяга единствено. Тя на няколко пъти написа какво в Мускула ѝ харесва, какви положителни качества има, но срещна пренебрежение и отново, и отново размахване на пръсти заради избора си.
За момента не размахвам пръст относно избора й, само отбелязвам много категорично, че аз не бих избрала този мъж. Историята също не сочи много примери за успешно развитие в подобни връзки. Мъжът не просто е инертен, а с багаж, тоест всеки се чувства длъжен да го дърпа и ръководи.

Бащата не иска да се разделя с детето. Двамата с майката са решили да го гледа той. Всички са ок, само ЛГ е прекарана
Абсолютно извозена е, защото Мунчо хем иска да се прави на татко, хем иска да топва чушката и да се чувства бизнесмен, вместо да има топки да си тръгне.

Голяма любов, напрао...

# 593
  • Мнения: 2 749
Прецакана си е и още как. И то точно от мунчото. Вкарала пари в бизнес, купила къща, забила се на село с някакви надежди. А през това време той се уговаря с бившата, че той ще гледа детето, ама не точно той, защото явно не може, а пак тя. Ама явно няма мърдане за момента и както сама каза - изпуска парата тук.

# 594
  • София
  • Мнения: 24 839
Бащата ще разбере по трудния начин, че трябва да си определи бъдещия начин на живот.
И то, защото от много хитруване и договорки с боклука зад гърба на авторката, предизвика развръзката.
Мислели са, че тя безропотно ще им гледа чавето още 5 години, ама не са познали.
Сега, като му опря ножа в кокала, обикаля бабите.
Като го наритат и те, може да му дойде акъла и да потърси боклука за сериозен разговор относно желанията на детето.

# 595
  • ЯМБОЛ
  • Мнения: 1 022
Баба 600 дали не го е ошамарила,защото ги няма парите?

# 596
  • Мнения: 14 966
Баба 600 дали не го е ошамарила,защото ги няма парите?
Малкото е непоносимо, това е за мен обяснението.

Тук се лансираше версията, че ако Даски дава пари, ще се отърве.
Ми не, детето е разглезено и няма изграден модел за авторитети.
Тепърва ще се бие с баби, даскалки  и деца.
Няма как при тоз възглед , че е дете, че може да пасе козите утре и т.н.
На никого не му пука.
Но аз все си мисля, както и съм споделяла в темите, че това дете, един ден, може да срещне момиче на ССФ, / щото  бащата Мунчи е анатомично охо/. И да стане беля с чуждо дете. Не го предричам, но такива доста си вървят по земята, че са и вървежни, и фатални, с нещастна съдба.
А добрите момичета си "падат " по такива.
Та този манипулатор върти четири семейства в момента на малкия си пръст.
Та едно наивно и добро момиче да не завърти.

Последна редакция: пн, 26 авг 2019, 20:08 от tays

# 597
  • Мнения: 4 577
Аз разбирам, че вече е силно непривично жена да поеме ангажимента да създаде бизнес, че и да се опита да отгледа чуждо дете, ама защо е това охулване и с какво се чувстват лично засегнати всичките, които обясняват как те не биха се наели, не знам?
АбсурТ достатъчно пъти се обясни, че "охулването" е заради вкопчването в единствения наличен родител на това дете и борбата то да бъде разкарано, като Даскалка си запази трофея ненагледен.  Само че, като вижда, че Мунчо се чувства гузен и виновен пред сина си, защото наистина го е зарязал, я смъдва леко под лъжичката дали на безплатния работник и единствен наличен осеменител няма пък да му дойде друг акъл. А това е възможно, но не от изведнъж избуяли родителски качества. Ако си се върне при мама, криво-ляво някой ще му отглежда детето, ще си кюта на държавната заплата и ще се оправят, точно както преди да се появи Даскалка. 
В сегашния вариант, бабите постоянно ще му звънят за детето, ще.продължи да бачка на второ място без пари, ще трябва някакси да лавира между жена и един куп разярени роднини. "Какво ще кажат хората" никак не е без значение в провинцията. Да, ще го одумват как си е зарязал детето заради оная ..... и бабите сами ще го раздухват.  Та този вариант да се прибере с подвита опашка при мама още е реалистичен. Особено след като още успява да си намира местни круши, за шушумига като него това е по-лесното решение. Другото е Даскалка все пак да успее да го отдалечи от детето съвсем. 

# 598
  • Варна
  • Мнения: 36 601
Невена, нали разбра, че 600 лева бабата го е ошамарила.

Крайно време беше. Да вземе и да повтори.

# 599
  • Мнения: X
Имам въпроси,защото късно се включих на пейката.
600лв е пенсията на бабата или обещана неи издръжка, ако гледа внука?
Преди да срещне Даскалка, този мъж как точно се е справял?
Каква е тази държавна работа нощни смени, сефте чувам?

Общи условия

Активация на акаунт