Неумението да си баща

  • 150 456
  • 7 483
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: X
Жал ми стана за горкия военен, не може да излезе наглава с 10годишен келеш, майка му, новата си изгора и собствените си родители, че и няма нищо зад гърба си.

Не считаш ли за реалистичен вариантът детето да бъде елементарно възпитано - да не удря, псува и обижда, да не лъже и да не се лигави, да не прави истерични сцени, когато му хрумне, да поздравява и т.н. За нереално ли го намираш?
Не е към мен, но - а ти смяташ ли, че това ще стане само с добрите намерения и доброто поведение, без шамари и ексцесии? И период да е, нещо твърде дълго продължава.

Mimimost, как не те домързя да напишеш тоя ферман 😂 Благодаря за инфото.
Значи, само остана да разбера как са се оказали в Залцбург охранител и даскалица. Малко поработвам по вноса, пък не съм излизала в чужбина скоро, та затова се чудя.

# 616
  • Мнения: X
mimimost, 🤣

Това си го копирах в бележка на телефона, за да го прочета внимателно по-късно. 👌

# 617
  • Варна
  • Мнения: 14 533
Военните имат Висше образование. П@тев няма. Водопроводчик, помпиер - държавни служители с нощни смени.

# 618
  • София
  • Мнения: 7 805
Не считаш ли за реалистичен вариантът детето да бъде елементарно възпитано - да не удря, псува и обижда, да не лъже и да не се лигави, да не прави истерични сцени, когато му хрумне, да поздравява и т.н. За нереално ли го намираш?
Не е към мен, но - а ти смяташ ли, че това ще стане само с добрите намерения и доброто поведение, без шамари и ексцесии? И период да е, нещо твърде дълго продължава.
Въпросът ти е провокационен. В темата бдят честни гражданки и пускат сигнали до компетентните органи, така че не ме питай дали бих одобрила шамарите - няма да отговоря.  Crossing Arms

# 619
  • Мнения: X
Аа, няма такова нещо, твърдо против насилие над по-слабия съм.
Само дето в случая не съм сигурна кой е по-слабият.

# 620
  • Мнения: 2 749
Длъжностите за полицаи и военни със средно образование са повече от тези за вишисти. Водопроводчикът не е държавен служител.  Чичко Гугъл е на линия, информирайте се , преди да давате някакво категорично мнение. Сещам се и за още едни на смени, също със статут на държавни служители - към МП са, тези по затворите и арестите.

# 621
  • Мнения: 19 818
Мимимост, само кажете, че отделят толкова време да пишете горните неща. Втори път. Шах и мат.
Или пък ги имате някъде специално запаметени и копи/пейст, което ми се струва още по-пси. Simple Smile

Стига сте се хващали за неориентираните желания на бащата, че искал детето при него и теглите тотала.
Иска той, не знае и грам не разбира от деца, искал си детето. Ще види сега какво иска, като му вдигне малкият кръвното няколко пъти и ще преосмисли решението набързо.

Гал, човекът не е стар, какво значи дърт на 44. Мъж в разцвета на силите си, як, прав, здрав, без бонуси шкембе и червен нос. Не си чела темите и затова се оплиташ. Даскалка и Даскалов нямат проблем, има любов, но човекът е тотално неопитен и неадекватен на тема бащинство. Сефте, всеки втори мъж е такъв.

# 622
  • Варна
  • Мнения: 14 533
ВиК е държавно предприятие. Всички военни, с чин са висшисти. Да звънна ли на полковник за потвърждение?

# 623
  • Мнения: 14 964
Аа, няма такова нещо, твърдо против насилие над по-слабия съм.
Само дето в случая не съм сигурна кой е по-слабият.
Гал, до тема три имаше някакви неясноти относно това какво прави Даски там, с някакъв Муни. Моля те , върни се в предната тема и виж една картинка на Муни, с лале на кратуната , пред  Джипа , еми.... оттогава дойде въпросът  па кво толкова култово прави по полето при магарето и коня.  Незаменим е в бизнеса на Даски. И не могат да и простят, че и снима залези. Просто , той деца не гледа. Иначе тегли хомота яко, според мен.
Сега
Майтап настрани. Добре си им е на хората заедно. Ама ССФ отрича да е така. Няма начин просто.

# 624
  • Мнения: 4 577
Numlock, разбира се, че е най-добре детето да бъде възпитано. Само че вече има насложени много проблеми, вкл. и сериозни травми нанесени на детската му психика и вече изградени лоши модели. Агресията е следствие от дружното безхаберие дотук.   И ти как и от кого виждаш това закъсняло възпитание да се случи?

# 625
  • Мнения: 14 828
А, Даскалка къде е. Губи се нещо.

# 626
  • Мнения: 2 749
ВиК е държавно предприятие. Всички военни, с чин са висшисти. Да звънна ли на полковник за потвърждение?

Редник и старшина също са чинове, но са за среднисти. Висше искат само за офицерски длъжности, т.е. лейтенант и нагоре.

# 627
  • Мнения: 18 470
Толкова е щастлива ЛГ, такава любов и хармония царуват там, че мине не мине време и титулува съпруга си, за когото не е омъжена, женски полов орган )))

# 628
  • София
  • Мнения: 24 839


Mimimost, как не те домързя да напишеш тоя ферман 😂 Благодаря за инфото.


Доносниците не ги мързи и почивен ден нямат, не я жали! Mr. Green
Така, както се подиграва и пуска пиеси, пусна и донос до съответните органи, че Даскалка малтретира детето.

# 629
  • Мнения: 14 964
Че и мен забърка.
Че и на лично ми писа.
Ужас просто.

Общи условия

Активация на акаунт