Неумението да си баща

  • 150 581
  • 7 483
  •   1
Отговори
# 645
  • София
  • Мнения: 24 839
Айде ще преповторим за най-възрастните. Първо беше първи трепети в замък в Залцбург няколко мес. след раздялата на Мунчо, после стана гукане по телефоня с прясно разделения, който обичал да й споделя за алчната си бивша. Детето сутринта реве за майка си, отива на доктор и после при свекървата, където подслушва, че майка му ще се връща Joy Joy, тъй да се каже научи от майката на такото, която по неведоми пътища е била наясно Joy Joy Между другото що тъй се заряза сюжетната линия със завръщането как мислите?
Има и други ама трябва да си паметлив Таис, та да ти направят впечатление.

Не само да чешеш езика.
Между другото ме изумява и фактът, колко много хора коментират с дупки в паметта. Имах мн по-големи очаквания от тоя форум. Определено вече знам на кой му пука наистина за хората и кой само чеше клавиатурата без дори грам да се напъне да запомни нещо.

Е, като си запомнила тия факти, измъкнати от авторката, нямащи нищо общо с темата, какво?
Тях помниш, а важните подробности и факти, имащи връзка с темата, трудно ти се задържат.

# 646
  • Мнения: X
Е, като си запомнила тия факти, измъкнати от авторката, нямащи нищо общо с темата, какво?
Тях помниш, а важните подробности и факти, имащи връзка с темата, трудно ти се задържат.

Пак ли чешеш АбсурТ JoyJoy
Точно ти, дето поне 5 пъти в темите съм ти напомняла сюжета
Кое точно казваш, че ти се задържа трудно, питай и ще ти отговоря  Joy

# 647
  • Мнения: 18 495
Айде ще преповторим за най-възрастните. Първо беше първи трепети в замък в Залцбург няколко мес. след раздялата на Мунчо, после стана гукане по телефоня с прясно разделения, който обичал да й споделя за алчната си бивша. Детето сутринта реве за майка си, отива на доктор и после при свекървата, където подслушва, че майка му ще се връща в БГ, което тя самата е пропуснала да му спомене??? Joy Joy, тъй да се каже научи от майката на татко си, която по неведоми пътища е била наясно Joy Joy Между другото що тъй се заряза сюжетната линия със завръщането как мислите?
Има и други ама трябва да си паметлив Таис, та да ти направят впечатление.

Не само да чешеш езика.
Между другото ме изумява и фактът, колко много хора коментират с дупки в паметта. Имах мн по-големи очаквания от тоя форум. Определено вече знам на кой му пука наистина за хората и кой само чеше клавиатурата без дори грам да се напъне да запомни нещо.

Преди това изостави линията с криминалните прояви на майката, наркотиците, арестите, фалшифицирането на документи за самоличност...
Но все пак добре, че изостави основния сюжет от първите теми - за тежките психиатрични диагнози на детето, поставени в англоезичен интернет форум.
И еб.ването все пак трябва да е с мярка. Като тази тема - без психиатрични диагнози, без самоубийства, кротко, тихичко - за три три едва 40 страници и то главно навъртени от постове, припомнящи какво е ставало в миналите теми, дето казваш - в помощ за възрастните читатели )))

# 648
  • Мнения: X
Да бе, нали на майката затворникът щеше да й прави фалшиви документи?
Много некадърен излезе тоз човек Joy
Па и за Канада заби...

Пък ЛГ щеше да я докладва на английските власти, че да я върне....

Еххх... какъв сюжет беше едно време JoyJoyJoyJoy

# 649
  • Мнения: 1 107
Че и мен забърка.
Че и на лично ми писа.
Ужас просто.

хаха, да , Тайс, извиних ти се, заради уважение към възрастта и опита. Не ме карай да съжалявам за това:

Тайс, мисля, че ти дължа извинение.
Трудно ми е да свалям хора от пиедестала, на който съм ги поставила Heart
Извинявай Heart
Приятна вечер.
За 10 години и почти 1000 мнения, за пръв път пиша първа лично съобщение Simple Smile

Може би е време за платформа бг-баби (или "бабиери" беше точната дума Simple Smile)?

# 650
  • Мнения: 14 966
Е, наистина да си  беше замълчала, м?
Баба съм , мани ме. Пиша си тук небивалици.
Нищо не ми дължиш, да си знаеш . НИЩО.
 Не искам да те ... .
Верно се разкарай.

# 651
  • Мнения: 1 107
Е, наистина да си  беше замълчала, м?

хаха, аз ли Simple Smile
Извинението е индулгенция към себе си, ама, на теб ли го казвам Simple Smile
Приключвам с теб засега, благодаря Heart

# 652
  • Мнения: 19 837
Вечер наистина излизат духове в този форум.
Вече като чета, все едно попадам в "приказки от криптата".

Обиди на баби (баби са само за внуците си), за други хора са жени, никове, потребителки.
Зловещина и възпитание.
За друго не смея и да предполагам.

И някакви тролове като започнат след 10 да пишат, които нито са чели темата, нито дори и да са я чели, правилно са разбрали, ама и те да потракат преди сън. За разкош.
Юхууу.

Даскалка, влез, че няма кого да мразят и за какво да интригантстват. Laughing

Таис, много си търпелива? Nerd

# 653
  • Мнения: 14 966
Е, наистина да си  беше замълчала, м?

хаха, аз ли Simple Smile
Извинението е индулгенция към себе си, ама, на теб ли го казвам Simple Smile
Приключвам с теб засега, благодаря Heart
Пф. Обещавам да не ти отговарям. Ако ги няма личните.

# 654
  • Мнения: 344
Ох, не мога да чета 44 страници. От поредна тема. По същите въпроси. В предишна тема взех страната на Даскалка, т.е. симпатизирах ѝ. И сега ѝ симпатизирам, колкото и да е досадничка сагата. Вижте сега, Даскалка живее в собствен дом, разбрах че се е опитала да направи нещо за детето, което собствената му майка дори не иска, сигурно тя самата има куп недостатъци, ама......Даскалка да не е небесен ангел бе, хора?
Нагърбила се е да решава чужд проблем.
Даскалке, искам и аз да те питам - за какво ти е дете от доказано неспособен баща? Защо мислиш, че с вашето общо дете нещата ще са по-различни? Я си представи, че ви се роди едно хиперактивно дете - знаеш ли колко е трудно, ако няма точен баща насреща?
Според мен, ако не поставиш краен ултиматум пред бащата, нещата няма да се променят. Явно от всички ти си най-адекватния човек и дори вече да не понасяш детето (не те виня за това), то има нужда от теб - иначе като гледам е тръгнало да става поредното пропадняче.
И още нещо - пробвала ли си да смениш тактиката спрямо детето? Например да си по-нежна с него, да не обръщаш внимание на нищо от лошотията му, а да му казваш че го обичаш, да го милваш понякога - такива неща. Може пък точно любов и нежност да му липсват и затова да е агресивен. Оценките в училище винаги ще има време да се поправят.

# 655
  • Мнения: 1 107
Вечер наистина излизат духове в този форум.
Вече като чета, все едно попадам в "приказки от криптата".

Обиди на баби (баби са само за внуците си), за други хора са жени, никове, потребителки.
Зловещина и възпитание.
За друго не смея и да предполагам.

И някакви тролове като започнат след 10 да пишат, които нито са чели темата, нито дори и да са я чели, правилно са разбрали, ама и те да потракат преди сън. За разкош.
Юхууу.

Даскалка, влез, че няма кого да мразят и за какво да интригантстват. Laughing

Таис, много си търпелива? Nerd



Базила, да ходиш да си легнеш ли? Че с тия скринове и крипти не е на добре работата Simple Smile

# 656
  • Мнения: 19 837
Защо, Мими, ще ме сигнализираш ли, че не си лягам навреме? Или ще ме обидиш и мен на баба, леля, стринка?

# 657
  • Мнения: 18 495
Да повторим за новодошлите.
Досега ЛГ не е погалила, нито прегърнала детето. Аргументът - да не я съди за сексуална злоупотреба.

# 658
  • Мнения: X
Базилке, за да спре да ти дрънка, можеш пак да обясниш за новите читатели как детето като не пасне на новия партньор трябва да ходи в институция. Да не пропуснат и те да попият от мъдростта ти  Grinning

# 659
  • Мнения: 14 966
Оставете ме с мими да се обичаме Joy
Мимо, верно ли смяташ да сътвориш сеир ?
Разбери, дали ДАСКИ Е праведна , дали аз имам политкоректни убеждения, ти си гадна порта  доносник. Това е.
Боже , с това ли се афишираш
И се гордееш

Общи условия

Активация на акаунт