Неумението да си баща

  • 150 634
  • 7 483
  •   1
Отговори
# 855
  • Мнения: 1 432
Поредният ми шок е от това, че пастрокът  като гони малкият е герой с топки, а аз ако поискам същото ставам ... да не търся, че много бяха и все кофти епитети.

Ама вие сериозно ли? 🤣🤣🤣🤣

Нали родителя трябваше да си предпочете детето пред партньора? И к'во стана сега? Значи майката е ОК да се съобрази, а на мен продължавате да ми чукате канчето, че трябва да проявя благородство и да ги зарежа, та да си простеят на воля и да не ги тормозя с нереалистични претенции за елементарно възпитание под собствения ми покрив...

Излагате се.

# 856
  • Мнения: X
Офтопик.

Тя, обаче насочи изцяло темата към охулване на десетгодишно дете, с манипулативен доказателствен материал, придобит по неетичен начин, сервира недоказани диагнози, получени по интернет и гарнира всичко това със зловещи описания на родата и обкръжението от съселяни/съграждани.
Колко манипулативно да е описанието на изцепките? Ако си настроена, винаги ще търсиш кусури. Аналогично и когато си снизходителна - винаги ще намериш оправдания.
Относно диагнозите, струва ми се, че единствената причина много хора да нямат официална диагноза е, че просто не са посетили специалист да им я постави.

# 857
  • Варна
  • Мнения: 36 601
Тя счита, че са семейство и бизнесът им е семеен.

Аха. Тя счита. Само тя. Другите, без изключение, са на друго мнение. И после в тях била грешката. Хммм...

# 858
  • Мнения: 3 186
Поредният ми шок е от това, че пастрокът  като гони малкият е герой с топки, а аз ако поискам същото ставам ... да не търся, че много бяха и все кофти епитети.

Не, сладурка. Оня, пандизчията, пастрокът е с топки щото не му пука как ще излезе пред родата и света, ако разкара детето. На тебе ти е мнооооого важно да не излезеш лошата. В противен случай досега да си стегнала багажа на детенце за Албиона и ти и ние да сме забравили темата.

# 859
  • Мнения: 1 858
Как ще е семеен бизнесът? Нали всичко е на нейно име? Ако се разделят - утре, след година или 3, Мунчо ще е бачкал за тоя дето духа през цялото това време!
Тя непрекъснато повтаря, че къщата е нейна, безнесът е нейн. След като нещата не са официално уредени, Мунчо има шанс да получи нещичко от безценния бизнес само докато е с даскалицата. И той, колкото и да му е акъла, вероятно добре го осъзнава. Тя също.
Ако хората са семейство, щеше да е "нашата къща и нашия бизнес" тук има само интереси и никако семейство.

# 860
  • София
  • Мнения: 7 805
Тя счита, че са семейство и бизнесът им е семеен.
Аха. Тя счита. Само тя. Другите, без изключение, са на друго мнение. И после в тях била грешката. Хммм...
Не знам какво считат другите.
Важно е какво мислят двамата договорили се. Щом Мунчо стои там - значи вярва, че договореностите ще се спазват, иначе не би стоял. Това за него е шанс да излезе от финансовото блато, в което се е напъхал за десетилетия напред. Дали е прав да се надява - никой не знае.
Какво мислим ние пък е съвсем без значение. Понякога устните договорки значат много повече от нотариално заверени договори - зависи си от хората, разбира се.

# 861
  • Мнения: X
Естествено, че Оникалният бизнес не е семеен. Самата ЛГ натвърди няколко пъти, че всичко си е само нейно. Ако греша, да ме опровергае.

# 862
  • Варна
  • Мнения: 36 601
Аз семейството визирах. Бизнесът не се наемам да го коментирам ама никакво семейство не са, то си личи.

Поредният ми шок е от това, че пастрокът  като гони малкият е герой с топки, а аз ако поискам същото ставам ... да не търся, че много бяха и все кофти епитети.

Не, сладурка. Оня, пандизчията, пастрокът е с топки щото не му пука как ще излезе пред родата и света, ако разкара детето. На тебе ти е мнооооого важно да не излезеш лошата. В противен случай досега да си стегнала багажа на детенце за Албиона и ти и ние да сме забравили темата.

Щото има очи да обясни на МА, че не й ще детето. Нещо, което Даскалка не ще да заяви в очите на мъжа си, нищо че е самата истина.

# 863
  • Мнения: 39 296
Даскалке, може ли цитат на някой където пише, че поведението на майката е ОК. Абсурда я нарича боклук. Чак боклук не бих я нарекла, но и майка не е.

# 864
  • Мнения: X
трябва да проявя благородство и да ги зарежа, та да си простеят на воля и да не ги тормозя с нереалистични претенции за елементарно възпитание под собствения ми покрив...
Не да ги оставиш да простеят под твоя покрив, а да ги изриташ безцеремонно и безвъзвратно от живота си. Невъзпитани келеши, пу*ьовци и авантаджии са ми май топ 3 на нещата, които не търпя. Ти си прибрала цяла фамилия такива.

# 865
  • Мнения: 2 887
Как ще е семеен бизнесът? Нали всичко е на нейно име? Няма как да има фирма или дялово участие мъжът, разбра се, че е или полицай, или пожарникар, или надзирател в затвор и т.н., т. е. немислимо е да има бизнес.Ако се разделят - утре, след година или 3, Мунчо ще е бачкал за тоя дето духа през цялото това време! Няма да е бачкал на вятъра, защото години наред се е издържал точно от този бизнес! И не само той, но и синчето му.
Тя непрекъснато повтаря, че къщата е нейна, безнесът е нейн. След като нещата не са официално уредени, Мунчо има шанс да получи нещичко от безценния бизнес само докато е с даскалицата. И той, колкото и да му е акъла, вероятно добре го осъзнава. Тя също.
Ако хората са семейство, щеше да е "нашата къща и нашия бизнес" тук има само интереси и никако семейство.
Той и с майката на сина си не е имал официален брак, но пък е изтеглил огромен кредит, за да ремонтира апартамента на тъщата. И ще го изплаща десетилетие или по-дълго, нали?

# 866
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Поредният ми шок е от това, че пастрокът  като гони малкият е герой с топки, а аз ако поискам същото ставам ... да не търся, че много бяха и все кофти епитети.

Ама вие сериозно ли? 🤣🤣🤣🤣
Що и ти ли искаш признание, че си с топки?  Joy Joy Joy

# 867
  • Мнения: 1 168
Аз не разбрах, пастрока изгонил ли е малкия или просто майка му го е довела в Бг предсрочно?

# 868
  • Мнения: 39 296
Апартамента на англичанката празен ли седи?

# 869
  • Мнения: 1 168
Апартамента на англичанката празен ли седи?

Май 600 лв. бабата живее в него.

Общи условия

Активация на акаунт