Неумението да си баща

  • 150 592
  • 7 483
  •   1
Отговори
# 960
  • Мнения: 7 006
А длъжна ли е вече 4та тема да пусна за това дете, за да може да покаже колко е лошо това дете?
Сегашната е за капацитета на бащата и неспособността му да възпитава сина си.
То е ясно,че като търсите под вола теле,ще го намерите,ама отбелязвам за протокола.
Заглавието на темата е "неумението да си баща",а не "детето е лошо".

# 961
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
В първият пост още за детето пише. Сметките и бизнесите ги нищи в предната, като пак не пропускаше да разказва колко е зло това дете, плюс малко злорадстване по негов адрес.
Тя върти суче и пак детето й криво.

Аха, Какво?, дет се вика - не по врат, ами по шия. Как така все за друго пишела тя, а детето все присъства в писаниците й?

# 962
  • Мнения: 18 497
Така и не се разбра вече колко теми и месеци - кой кара ЛГ да се държи като майка?
А е нещо, което често се натяква - "форумът иска тя да се грижи за него като майка". Митичният "форум", от който всеки се разграничава )))
Горното твърдение по истинност се доближава до драматичния вопъл на ЛГ от първите теми "ах, вие не искате аз да имам дете".

# 963
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Така и не се разбра вече колко теми и месеци - кой кара ЛГ да се държи като майка?
А е нещо, което често се натяква - "форумът иска тя да се грижи за него като майка". Митичният "форум", от който всеки се разграничава )))
Горното твърдение по истинност се доближава до драматичния вопъл на ЛГ от първите теми "ах, вие не искате аз да имам дете".
Ооо, лично аз искам поне две да роди. Ако може и по-скоро.

# 964
  • Мнения: 7 006
В първият пост още за детето пише. Сметките и бизнесите ги нищи в предната, като пак не пропускаше да разказва колко е зло това дете, плюс малко злорадстване по негов адрес.
Тя върти суче и пак детето й криво.

Аха, Какво?, дет се вика - не по врат, ами по шия. Как така все за друго пишела тя, а детето все присъства в писаниците й?
Е кой да присъства,бе,аз ли?
Ми дава пример жената,за поведението на малкия и неадекватната реакция на бащата.

# 965
  • Мнения: X
Тя го е приела само за малко, с идеята, че е временно. Никога не го е броила за част от семейството.
Доколкото разбрах, поначало идеята е била това дете дори да не е в България, което е важен детайл.
Алина, едно не разбра - че детето има проблем с всички. Обаче останалите се пропускат, че да може да се клъвне Даскалка. И пак - не е длъжна да се държи като негова майка. Такава то си има и си иска нея, но тя не го иска. Което се явява следващата причина за омразата към Даскалка, защото детето смята, че ако я няма нея, майка му като по чудо ще се промени и ще го заиска. Няма да стане, но то още не разбира това.
+1000000

# 966
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
В първият пост още за детето пише. Сметките и бизнесите ги нищи в предната, като пак не пропускаше да разказва колко е зло това дете, плюс малко злорадстване по негов адрес.
Тя върти суче и пак детето й криво.

Аха, Какво?, дет се вика - не по врат, ами по шия. Как така все за друго пишела тя, а детето все присъства в писаниците й?
Е кой да присъства,бе,аз ли?
Ми дава пример жената,за поведението на малкия и неадекватната реакция на бащата.
Ама после не била пишела теми колко лошо е детето.  Joy Joy
В първите теми и диганозите му описваше.

# 967
  • Мнения: 6 445
Авторката има един-единствен полезен ход - да се откачи от този така наречен мъж и да приключи отношения с родата му. 
За съжаление за детето полезен ход няма.

# 968
  • Мнения: 14 966
Скрит текст:
Ceca, доколкото разбрах, едната баба го е ударила и не го иска, другата не знам. И какви баби, това дете има баща.

Не е писано, че не го иска, просто го е ударила и някой от тях двамата - бабата или детето се е обадил на бащата. После бащата го завел при майка си. ЛГ е споменавала, че бащата не иска да има много общо с бившата си тъща, та за това и детето е при неговите родители. Детето нощува при бабите си, така че не е съвсем като да не го искат.
Вашите деца не са ли влизали в разправии с бабите си? След тях предполагам, че бабите пак са ги гледали като се наложи.

Е, ако твоето дете влезе в двубой с бабата , ти би ли го взела, за да не страда и не би ли изяснила кой крив, кой прав. Бойна ми изглеждаш, би раздала правосъдие на място.
И ако детето е провокирало подобно отношение, не би ли му показала, че бабет е права , вместо да го вземеш и да го погалиш с перце и то да скимти като жертва.
Таис, не е работа на лелите от бг-мамма да подпитват какво аз бих би била и т.н. направила с моето дете в дадена ситуация. Гледайте си унуците и мислете по темата.
Цецке, ако се призная за някаква баба без стойност, това ще те издИгне ли в собствените ти очи. Не знам колко пъти писа, че бабите тука не могат да имат мнение, като че ли съм виновна, че съм се родила преди тебе. Еми, баби, дай идея , е. По темата. За сушилките разбрахме, че ги нямаш в детската. И аз ги нямам в бабешката. Шса бием ли Joy
Не си ми аргументативна с възрастта, разбери. Все пак, съм във форум на майки, чета млади жени, селектирам. Еми твоето отношение ми е малко, как да кажа, неважно, щом стигнахме да възрастта. Не е аргумент това, Нито обида. Обръщам ти внимание, защото не е за първи път. Дай с чука- аргументи, позиция, а не кой на колко е. Хич не  е интересно това. Пък  и не го крия.  А , и унуци нямам. Blush

# 969
  • Мнения: 7 006
В първият пост още за детето пише. Сметките и бизнесите ги нищи в предната, като пак не пропускаше да разказва колко е зло това дете, плюс малко злорадстване по негов адрес.
Тя върти суче и пак детето й криво.

Аха, Какво?, дет се вика - не по врат, ами по шия. Как така все за друго пишела тя, а детето все присъства в писаниците й?
Е кой да присъства,бе,аз ли?
Ми дава пример жената,за поведението на малкия и неадекватната реакция на бащата.
Ама после не била пишела теми колко лошо е детето.  Joy Joy
В първите теми и диганозите му описваше.

Ми..сега като това дете се държи лошо,тя как да каже обратното?

Та нали именно лошото поведение на детето е причината за цялата драма,съответно и за темите.
Това не значи,че детето е лошо.
Има лошо поведение.
Много хора имат лоши постъпки,но това не значи,че са с лоши души.
Човек се развива и променя.
Ако родителите бяха хора на място,щяха да обърнат света,но да намерят начин да възпитават детето и да му помогнат да преодолее проблемите в поведението си и въобще в психиката му .
Но,те не са.Тъпи,смотани егоисти са и жалко за дете.
Даски е последния човек,у когото може да се търси вината в тая драма.

Всъщност,поне един неин пост в който тя го нарича "лошо дете",можеш ли да посочиш?
Щото аз следя темите от самото им начало и не помня някъде да го е нарекла "лошо дете".

# 970
  • Мнения: X
Сомбра ви писа нещо много съществено, но я прескочихте. Детето мисли, че ако Даскалка я няма, майка му ще се появи, а това няма да стане. А може бащата да драпа за Даскалка по аналогична причина - да има някакъв сурогат на майка. В такъв случай всеки си чака да се наредят нещата съгласно личните му желания, само дето това няма как да стане и всички теглят.

# 971
  • Мнения: X
На този човечец хич не му върви на жени. На едната апартамента, на другата бизнеса, пък детето му никоя не ще.
Хаха, така е.

А някои пишете така, все едно уруспия през живота си не сте виждали. Да гледа детето, та да гледа.
Една имахме в разширеното семейство, заряза детето, и две имам близки на мои много близки приятелки. Случва се и още как. В двата случая бащите си гледат децата, както могат - като този, надве-натри някои, другият по-добре, различно, а в единият случай и бащата го заряза.

# 972
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Предлагам Даскалката да каже на Мунчо да пише тук, че да му нашокаме репата, иначе няма смисъл да повтаряме колко не става той за това или онова.

# 973
  • Мнения: X
Предлагам Даскалката да каже на Мунчо да пише тук, че да му нашокаме репата, иначе няма смисъл да повтаряме колко не става той за това или онова.
А, тва ми хареса.
Ама надали!
Не може такъв тестостеронов колос да кисне в Мамата. Срамота е някак.

# 974
  • Мнения: 14 966
Имал той проблем с детето. Да, бе. Той проблеми, от такова естество, няма.
Като гледам как го развозва, за да ломоти напред - назад, че и да не взема отношение , ми нормално му.
Моана и тя така. Детенце..
Някой беше питал защо Моана- Даски е гледала дори , представете си ! анимация с детето, то харесало Моана като героиня. Даски от София е поръчала торта с Моана и я е отнесла на детето.
Ама лоша била, ехей, Даски да ме издържа мен.

Общи условия

Активация на акаунт