Неумението да си баща

  • 150 630
  • 7 483
  •   1
Отговори
# 1 140
  • Мнения: X
Стига си тия кюфтета! Кюфтета не се ядат в изискан ресторант, а в най-евтините кръчми. Завела детето да изяде едни кюфтета- леле майко! Гладно ли да го държи? А, да му купи баничка от селската баничарница може ли? Ако не може, да ми я прати на мен.

# 1 141
  • Мнения: X
Когато детето е било при нас никога не съм си позволила да сривам баща му в очите му. Което е било между нас, е било до вратата на спалнята.

Голямо геройство го изкархте, възрастни хора да принизяват баща пред сина му.
Идея нямам за какво принизяване иде реч.... бабата завела детето да го нахрани. И то без да се допита да бащата? Моля? Simple Smile че гладно ли да го държи, докато бащата даде величайшо разрешение детето да яде?! Simple Smile  Не стига, че го е връчил на бабата да се оправя с него, ами и претенции що не питали "може ли /не може ли" детето да яде. ЖДНБ.

# 1 142
  • Мнения: 39 296
Уишке, признай че ти се доядоха кюфтета.

# 1 143
  • Мнения: 14 830
Ами, Даски, след като бащата е връчил детето на бабите, то те ще решават къде да го водят. А ти не се вживявай много за да не се фръцна и двете и малкия да се озове отново при тебе.

# 1 144
  • Мнения: 1 107
Стига си тия кюфтета! Кюфтета не се ядат в изискан ресторант, а в най-евтините кръчми. Завела детето да изяде едни кюфтета- леле майко! Гладно ли да го държи? А, да му купи баничка от селската баничарница може ли? Ако не може, да ми я прати на мен.

Уиш, нищо не разбираш. Това дете е научено да яде киноа със спирулина и фреш за закуска; омари с трюфели и филирани бадеми за обяд и т.н. Такова вероломно падане на стандарта и излизане от правата вяра трябва да се синхронизира с извисения баща. Какви кюфтета, това да не ти е Разград?

# 1 145
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
А аз да попитам след като бащата днес не е на работа, защо детето е при бабата? Нали уж щеше да го гледат бабите само когато Муню е нощна?

# 1 146
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Как разбрахте, че драмата се разиграва в Разград?

# 1 147
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Как разбрахте, че драмата се разиграва в Разград?
Гадаем само, нищо не сме разбрали точно.

# 1 148
  • Мнения: 39 296
Земфирке, не следиш темата.
Детето е било на проби в Лудогорец. 

На Цеца да видя дали ще и се отговори.

# 1 149
  • Мнения: 1 107
Как разбрахте, че драмата се разиграва в Разград?

Водили детето на проби в Лудогорец.

# 1 150
  • Мнения: 1 255
Тази тема заприлича на индийски сериал.

# 1 151
  • София
  • Мнения: 1 197
А аз да попитам след като бащата днес не е на работа, защо детето е при бабата? Нали уж щеше да го гледат бабите само когато Муню е нощна?


Е как защо? Защото принцесата трябва да е спокойна и да се разхожда по ресторанти. Как така това "отвратително дете" ще и пречи.

Вече съм сигурна, че детето не е проблемно. Проблемите са в нейната глава.

# 1 152
  • Мнения: 14 830
Земфирке, не следиш темата.
Детето е било на проби в Лудогорец. 

На Цеца да видя дали ще и се отговори.
Ще има да чакаш да отговори.

# 1 153
  • Мнения: 1 001
Е*аси драмата за едни кИфтета. Даски, твоята работа хем боли, хем сърби. Вместо да се наслждаваш на спокойствието, ти държиш сметка на бабите, че завели детето да яде това гурме. Що не се радваш на живота в момента? Авторитетът на бащата е на нивото на Марианскат падина, кИфтета са най-посленият му дерт. Ама ти си сериозно контрол фрийк.

# 1 154
  • Мнения: X
Прочетох последните размисли и страсти по диагонал и след толкова писаници по казуса на ЛГ се пропуска нещо, което за мен е важно, а именно че приобщаването на детето е вървяло добре по нейни думи до едно време, когато то е правило всичко, което се е искало от него. И е наваксвало в училище и се е учило на обноски и т.н, общо взето са били в добри отношения. За който се интересува забележете първите теории на ЛГ за децата съпрузи - в един момент детето е почнало да ревнува баща си, особено след като са му отрязали достъпа до неговата стая. И наща ми ентелектуалка вместо да опита да тушира това чувство в детето, взема че почва да изпитва същото. В резултат на тия нови чувства детето почва да се изолиза от части от къщата, които се заключват, от излизания за разпускане, където няма място, и поне 3 пъти ЛГ използва израза, че бащата го "влачел" на работа, което е нормално предвид малкото свободно време на родителят. Не е било изобщо въпрос на правила само, а на такива правила, които ясно да го разграничат като временно пребиваваш в новото семейство. А децата както всички знаем усещат всичко, еле пък че са нежелани. Не знам как наричате интелигентен човекът допуснал ирационалната ревност от едно дете, заради Мунчо да доведе ситуацията до тук

Общи условия

Активация на акаунт