Неумението да си баща

  • 150 601
  • 7 483
  •   1
Отговори
# 5 655
  • Мнения: 13 764
А неее, не ми се измъквай така по терлички Simple Smile Защото аз много добре помня какво беше написала Даскалка. И няколко пъти го напомних и коментирах, обаче на някои не ви отърва да го видите. Та затова - цитатче, моля, от Даскалка за тези поискани 600 лв!

# 5 656
  • Мнения: X

И щом е трол и това го казваш многократно, защо е това активно участие.
Само не ми казвай, че громиш тролове.
Защото ми е кеф да лазя по нервите на тролове. Няма нужда аз да громя трола. Той сам достатъчно успешно се излага като кифладжия на мегдан.

# 5 657
  • София
  • Мнения: 19 249
Ъ?! Откога се да си финансов брокер, за да се сетиш, че със заплата 1 000 лв. трудно се връща кредит от 40 хил.?
Питай Даскалка, тя най-добре ще ти отговори/измисли Joy
А случайно забеляза ли на чия реплика отговарям? Или от бързане за поредната обида не успя?
Специално за теб ще изровя това за 600-те лв., защото съм на голям екран. Та да имаш какво да глозгаш.

# 5 658
# 5 659
  • Мнения: 2 849
А неее, не ми се измъквай така по терлички Simple Smile Защото аз много добре помня какво беше написала Даскалка. И няколко пъти го напомних и коментирах, обаче на някои не ви отърва да го видите. Та затова - цитатче, моля, от Даскалка за тези поискани 600 лв!
Според повествованието, Бабата е поискала по 20 лева на ден, и от там 30х20лв. става Баба600лева във форума.
В интерес на истината, бабата е по-евтина от 600 лева, защото тя нямаше да го гледа пълни 30, 31, 28 или 29 дни от месеца.

# 5 660
  • Мнения: 14 966
А като ровихме по нощите за наредби за входни нива не беше дребнотемие?!
Хепи, какво искаш да ми кажеш с това. Тогава попитах, признах си, че не зная. Момичетата ми отговориха.
Какво общо има наредбата с това, което Птичето иска ?
Птичето се заяжда, но няма да се получи. Много ми е излишно  това и и отговорих.
Няма какво да чака. Пък може и да си чака Blush

# 5 661
  • София
  • Мнения: 19 249
https://bg-mam.ma/p/1125206/38943465
Специално за птица и всички останали, които внезапно решават, че искат точни цитати отпреди Коледа  Joy Joy

Сега очаквам аритметика за 1 клас, за да се докаже, че не е било 600. За мен са 400, но пак не са малко за грижа от роднина, не от непознат човек.

# 5 662
  • Мнения: 4 577
В тази тема, 90% от майките са на мнение, че майката няма грижа за детето, ако е решила да последва голямата си любов и не бива да ѝ се търси отговорност.
Докато бащата е задължен да има грижа за детето, независимо че ще изплаща още 10 години кредит, с който е ремонтирал и обзавел жилището на майката.
tays, бабата 600 също е "свещена крава", която не бива да се пипа- та, тя е майка на МА- подготвяна за обожествяване.
АбсурТ , тъй като се придържаш само към "фактите" на Даскалка, моля за цитати, в които се казва, че е ОК майката да не си гледа детето. Единствено е посочвано от Невена, че майката полага повече грижи, отколкото средностатистическите разведени бащи в България, което според "фактите" е така. Моля и за съответните цитати за баба 600 лв. Много интересно, ако детето е при нея, то няма ли да има режийни разходи? Собственият му баща по думите на Даскалка не иска да се лиши от "джобните" си,  заради помагала и въобще не е помислил как това дете ще стига до училище, но бабата е длъжна???
Колкото до Мухльото- Мунчо, плащането на каквито и да било кредити не освобождава родителя от грижата за детето му - физическа, емоционална и финансова.

Последна редакция: ср, 18 сеп 2019, 18:11 от TafTaf

# 5 663
  • Мнения: 13 764
Според повествованието, Бабата е поискала по 20 лева на ден,
Точно, по 20 лв. на ден Peace
И като имаме предвид, че нормално при нормалните хора дете на разделени родители обикновено прекарва уикендите и част от ваканциите при другия родител, надниците стават не повече от 20на на месец.
Всеки реален работодател би трябвало да го знае. Съответно и Даскалка  Mr. Green
Така че Куко не, не е така!
Е, естествено има вариант още тогава мухльото да си е правил сметка хич да не поглежда детето си...

# 5 664
  • Мнения: 14 966
А Даска да ги плаща. За чуждо дете, при двама родители.

# 5 665
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Даскалката като за начало да спре да клюкари за детето във форума.
Нали има дружки и си общуват на лични бележки и телефон? Там да ги държи в течение, а от тях само съчувствие ще има.

# 5 666
  • Мнения: 3 186
Що ли ми трябваше, Куко, да чета тоя стар пост.

В него ясно се чете, че Даскалка е взела детето, за да не плаща пари на МА. Никакви хуманни, майчински и други подобни подбуди не е имала жената, когато е предложила те да гледат детето. Причината е била една - ще им излиза по-евтино те двамата да отглеждат малкия, вместо да дават пари на някой друг да го прави.

"Щеше да вземе детето, издръжка, ама то не стига, честичко в двата месеца след ряздялата им преди да замине звънеше с поводи да иска още, та и след завръщане евентуално няма да е по-различно. А като приложи и "дай да се съберем в името на детето", друго е, няма хем да бачка както не е правила преди, хем да е самотна майка."

# 5 667
  • Мнения: 18 497
Даскалката като за начало да спре да клюкари за детето във форума.
Нали има дружки и си общуват на лични бележки и телефон? Там да ги държи в течение, а от тях само съчувствие ще има.

И после да пусне записи от телефонните им разговори тук Simple Smile Ще бъде съвсем закономерно.


---------------


Така де, всичко се върти около издръжката, която майката ще получава, ако вземе детето. Затова мунчо бачка на черно в дъ биг бизнес.

# 5 668
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
И после да пусне записи от телефонните им разговори тук Simple Smile Ще бъде съвсем закономерно.
Подкрепям идеята.

# 5 669
  • София
  • Мнения: 19 249
В него ясно се чете, че Даскалка е взела детето, за да не плаща пари на МА. Никакви хуманни, майчински и други подбуди няма жената.
Явно аз и ти четем различни неща.
Бабата по майчина линия искаше от мъжа ми по 20 лв да ден, за да си гледа внука, тоест 600 лв на месец. Които той не и даде, прибра си детето и го гледа с мен.

Общи условия

Активация на акаунт