Неумението да си баща

  • 150 537
  • 7 483
  •   1
Отговори
# 5 670
  • Мнения: 2 849
А Даска да ги плаща. За чуждо дете, при двама родители.
Това е и една от основните причини Мун да е с Даски - Даски финансира Мун и от там и Коки.

# 5 671
  • София
  • Мнения: 19 221
Да бе, мъжете нямат право да стоят при парите, само жените...

# 5 672
  • Мнения: X
Ъ?! Откога се да си финансов брокер, за да се сетиш, че със заплата 1 000 лв. трудно се връща кредит от 40 хил.?
Щом банката е отпуснала такъв кредит, то значи искането е одобрено по стълбицата.
Може би детето не е било "описано" в домакинството.
Бащата не е "осъден" на издръжка и т.н.

Друго имах предвид, относно бизнесменката,
с бизнес от 1996г, утвърдила се от 18г възраст.
(Нещо като Гинка, купуваща ЧЕЗ)

Бащата и детето са имали покрив над главата си при свекървата.
(не са плащали наем)
Имало е помощ при отглеждане на детето(две баби).
Майката е изпращала суми от Англия за подпомагане.
Бащата се е справял с кредита.

ЛГ е бил поканен и живял при тях(без наем) 2-3години.
И сега, когато се е изнесла(изгонена) и плаща наем от една година има драми и 'изплуват" недоразумения.
И е "виновен" най-беззащитния, детето,
което с поведението си изразява неразположението си.

Бъдещи бизнес приходи...То охлюви ли не бяха, то шафран ли не беше откъм медийно облъчване.
Навеждаш се и кОпаш злато, събираш със цели шепи.  Wink

За четири години - нищо, а само за бъдещи периоди, обещания!?!  Mr. Green

# 5 673
  • Мнения: 21 415
Добре де, на нас какво трябва да ни пука, че муньо не може  да си прави сметка и няма пари. Да беше някоя изоставена майка на минимална да я жалим, ама някакъв сто кила михлюзин...
Да иде да бачка, като няма пари.

# 5 674
  • Мнения: 4 206
Що ли ми трябваше, Куко, да чета тоя стар пост.

В него ясно се чете, че Даскалка е взела детето, за да не плаща пари на МА. Никакви хуманни, майчински и други подбуди няма жената.

"Щеше да вземе детето, издръжка, ама то не стига, честичко в двата месеца след ряздялата им преди да замине звънеше с поводи да иска още, та и след завръщане евентуално няма да е по-различно. А като приложи и "дай да се съберем в името на детето", друго е, няма хем да бачка както не е правила преди, хем да е самотна майка."
Уф, Тайничка, що ми трябваше да чета твоето мнение с цитата от Даскалка...
Излиза, че тя и НМ са били заедно по време на двата месеца след раздялата, когато МА е звъняла за пари. Май наистина ще излезе, че има нещо общо с раздялата на МА и М...о. Това може да обясни и защо и викат "к@рва".

# 5 675
  • Мнения: 13 755
Да бе, мъжете нямат право да стоят при парите, само жените...
Тъй, де, ама да не ни се прифръцва тук! Той стои с нея заради парите, тя, за да има при кого, ама ни единият, ни другият си изпълняват ангажимента. Тя пари не му дава, той на нея - спокойствие и собствено дете. Това обаче си е техен проблем и тяхна драма, защо нас зорлем ни тика да сме им свидетели на простотиите.

# 5 676
  • София
  • Мнения: 19 221
Е, те са викали същото и на МА, докато не са се сплотили срещу по-големия враг.

Ами аз съм по-стисната и от Мунчо - синът ми честичко ме врънка за по 20 лв. за Фортнайт, обаче аз не поддавам. Особено когато видях, че профилите се хакват и се крадат виртуални пари и други неща.
Извинявайте, обаче храната на детето ли струва 400 лв. месечно, ако големите неща му се купуват от ЛГ и М.?

# 5 677
  • Мнения: 4 206
Е, те са викали така и на МА, докато не са се сплотили срещу по-големия враг.
Ама от тази са имали файда и въпреки това...

# 5 678
  • Мнения: 14 829
Даски обаче се кефи, че Мунчо и диша. Всъщност злорадства и се надява че ще притиснат МА да праща пари по този начин, тоест Мунчо да я подгони.
Дотук да речем добре.
Но, Мунчо си е Мунчо. Не се знае дали МА няма да метне някаква дребна сума и после да измисли хиляда оправдания. И, Мунчо да  и се върже, защото видяхме от написаното че МА си го баламосва както иска.
Та, Мунчо да не се оцъкли пак и Коки да се озове отново при Даски, за да не пътува поне, нали.

# 5 679
  • София
  • Мнения: 24 839
В тази тема, 90% от майките са на мнение, че майката няма грижа за детето, ако е решила да последва голямата си любов и не бива да ѝ се търси отговорност.
Докато бащата е задължен да има грижа за детето, независимо че ще изплаща още 10 години кредит, с който е ремонтирал и обзавел жилището на майката.
tays, бабата 600 също е "свещена крава", която не бива да се пипа- та, тя е майка на МА- подготвяна за обожествяване.
АбсурТ , тъй като се придържаш само към "фактите" на Даскалка, моля за цитати, в които се казва, че е ОК майката да не си гледа детето. Единствено е посочвано от Невена, че майката полага повече грижи, отколкото средностатистическите разведени бащи в България, което според "фактите" е така. Моля и за съответните цитати за баба 600 лв. Много интересно, ако детето е при нея, то няма ли да има режийни разходи? Собственият му баща по думите на Даскалка не иска да се лиши от "джобните" си,  заради помагала и въобще не е помислил как това дете ще стига до училище, но бабата е длъжна???
Колкото до Мухльото- Мунчо, плащането на каквито и да било кредити не освобождава родителя от грижата за детето му - физическа, емоционална и финансова.

Нали си наясно, че няма как да ви извадя цитатите от 4 теми, в които твърдите, че НЯМА НАЧИН ДА БЪДЕ НАКАРАНА МАЙКАТА НАСИЛА ДА СИ ГЛЕДА ДЕТЕТО!? С това сте ОК. и не си правите труда поне да се замислите как би могло да ѝ се потърси отговорност. Т. е., приемате за даденост неподлежаща на промяна изоставянето на детето от нея
и с това изчерпвате въпроса, прехвърляйки се върху отговорността на бащата и втората жена.

Тук, обаче, милост няма- те са длъжни.........4 теми се върти и обяснява как всичко са длъжни, ако ще да зачеркнат животите си, но да отгледа Муньо детето си.
Без значение дали има къде и с какво, предвид пачите яйца, на които го е насадила подготвяната от някои за канонизиране МА.

Едно ще попитам- как така се оказа, че както МА, така и майка ѝ, която се шири в ремонтираното от Муньо жилище, не е длъжна да гледа внука си, ако не ѝ снесат 600 лева за месеца, но всички други са длъжни? newsm78
И как така, плащането на кредитите за жилището на МА, не освобождава бунакът, който ги е теглил, но не задължава с нищо двете целите в бяло- майка и щерка?

# 5 680
  • Мнения: 21 415
Авторката и мунчо не са ли се запознали след неговата раздяла? Я виж ти...

# 5 681
  • Мнения: 2 849
Уф, Тайничка, що ми трябваше да чета твоето мнение с цитата от Даскалка...
Излиза, че тя и НМ са били заедно по време на двата месеца след раздялата, когато МА е звъняла за пари. Май наистина ще излезе, че има нещо общо с раздялата на МА и М...о. Това може да обясни и защо и викат "к@рва".
Според Даска, те с Мун се били познавали по бизнес, станали приятели, след това приятели с бенефитс и след това официална връзка и след това и съжителство и съвместен бизнес, всъщност не точно Мун бачка за нея, а бизнеса е неин.
Кога са станали приятели с бенефитс, Даски не казва.

# 5 682
  • София
  • Мнения: 19 221
Авторката и мунчо не са ли се запознали след неговата раздяла? Я виж ти...
Не, но в началото не са си били...близки

Но това е добра опорна точка за нови плювни.
Ами да, по-възрастната и ненатокана жена ги е разделила, не че МА си била камшика
Сигурно е в УК само за да помогне за връщането на кредитите  Joy  Joy

# 5 683
  • Мнения: 3 186
В него ясно се чете, че Даскалка е взела детето, за да не плаща пари на МА. Никакви хуманни, майчински и други подбуди няма жената.
Явно аз и ти четем различни неща.
Бабата по майчина линия искаше от мъжа ми по 20 лв да ден, за да си гледа внука, тоест 600 лв на месец. Които той не и даде, прибра си детето и го гледа с мен.

Предадох цитата на Даскалка. Ясно се вижда, че онази искала пари, докато детето е било при нея. Даскалка не е по даването на пари и е взела детето, за да не я изнудват за пари. Пари! При Даски всичко е пари.

# 5 684
  • София
  • Мнения: 19 221
Предадох цитата на Даскалка. Ясно се вижда, че онази искала пари, докато детето е било при нея. Даскалка не е по даването на пари и е взела детето, за да не я изнудват за пари. Пари! При Даски всичко е пари.
Нищо подобно. Тя го е взела от тъщата.
Това за МА е написано с друга идея. Нито ти, нито аз знаем колко пари е искала онази, преди да замине, за ДЕТЕНЦЕ.

Да, темата е интересна от гледна точка на психология и поведенчески науки. Нещо като онези експерименти, не помня името, в които уж пускали ток някому.

Общи условия

Активация на акаунт