Модни консултации 41

  • 43 155
  • 773
  •   1
Отговори
# 360
  • София
  • Мнения: 1 350
Тези кубински хубави ли са според Вас-дърпа ме цената 59лв. кожа.
Не знам как се скриват снимки, извинете ме.

Последна редакция: нд, 15 сеп 2019, 21:38 от stefina

# 361
  • Мнения: 31 112
На мен не ми харесват.

# 362
  • Мнения: 2 990
И на мен Sad

# 363
  • Мнения: X
Ако им махнеш ципа и шиповете, стават. Иначе много желязо по тях Stuck Out Tongue Winking Eye Аз си взех подобни преди няколко дни.

# 364
  • Мнения: 5 832
И на мен не ми харесват. Мниго желязо и странно подвити отпред.

# 365
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
И на мен ми се наби в очите предната част. Като бомбенца са.
На Evana ми харесват.

# 366
  • София
  • Мнения: 38 419
Получих вдъхновение и утре съм така /моята рокля е по-семпла и дълга под коляното/.
https://scontent.fsof9-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/70528921_2429731 … e&oe=5E0DA070

# 367
  • Мнения: 8 774
Тези кубински хубави ли са според Вас-дърпа ме цената 59лв. кожа.
Не знам как се скриват снимки, извинете ме.
Скрит текст:

здравей,
Не ги купувай тези кубинки, ако искаш кубинки, вземи с 10 см по-високи (имам предвид кожената част, не подметката), ще ти стоят по-добре конкретно на твоя крак.
Или нещо формата не е добра... гледай отпред да не са толкова овални. Независимо от модата.
Според мен, това не са твоите кубинки.

# 368
  • Мнения: 3 266
Аз също не ги харесвам.

# 369
  • Мнения: 3 439
И на мен ми идват груби. Търсената оригиналност им е дошла в повече.

# 370
  • София
  • Мнения: 3 067
Нещо предната част не е съвсем добре измислена. Малко на малкия Мук го докарват като модел. От свода нагоре са ок, но ще си намериш по-хубави.

# 371
  • София
  • Мнения: 1 350
Ако им махнеш ципа и шиповете, стават. Иначе много желязо по тях Stuck Out Tongue Winking Eye Аз си взех подобни преди няколко дни.
Скрит текст:


От къде са купени?
Момичета, благодаря Ви за изказаното мнение. Ще търся кубински от нови колекции.

Последна редакция: пн, 16 сеп 2019, 13:58 от stefina

# 372
  • Пловдив
  • Мнения: 1 431
Показаните кубинки ще си подхождат много с панталон.Ако са удобни и естествена кожа са идеални за бързоходки. Още не мога да приема залитането по кецове и маратонки,които за мен са за спорт или за екскурзия.Има изобилие от модели и цветове обувки за ежедневието.

# 373
  • Мнения: 5 832
Аз пък не разбирам ходенето на токчета, или с неудобни обувки, но всеки с вкуса си. Има кецове и маратонки, които никак не са за спорт. За мен комфорта на краката ми е изключително важен и не нося обувки, които не са ми по вкуса в името на криворазбрана представа за елегантност. Дори ако някой ден тръгна да се омъжвам, със сигурност ще бъда с гуменки.

# 374
  • Мнения: 2 990
Аз пък не разбирам ходенето на токчета, или с неудобни обувки, но всеки с вкуса си. Има кецове и маратонки, които никак не са за спорт. За мен комфорта на краката ми е изключително важен и не нося обувки, които не са ми по вкуса в името на криворазбрана представа за елегантност. Дори ако някой ден тръгна да се омъжвам, със сигурност ще бъда с гуменки.

Все едно прочетох себе си

Общи условия

Активация на акаунт