Снимки – спомени от близко и далечно минало

  • 706 359
  • 11 934
  •   1
Отговори
# 660
  • Sofia
  • Мнения: 26 337
Мунка маймунка я имах на книжка,любима ми беше,знаех я наизуст.
Имам още този апарат за диапозитиви,седи забутан в гардероба.Преди няколко години за малко щях да го продам в една група за ретро стоки,в последния момент се отказах.Има и много филмчета към него,ужасно е качеството,но пък ми е мил спомен от моето и на децата ми детство Heart Eyes

# 661
  • Варна
  • Мнения: 5 526
И аз имам апарат и филмчета. За съжаление филмчетата са почнали да се чупят от времето. Част от тях вече не стават за гледане.
А някой няма ли да покаже гондола? Съседът пътуваше и имаха и мигаща мома и химикали с корабчета, че и лампа-гондола. Колкото пъти ходех в тях карах съседката да пуска лампата. А колко витрини с играчки от шоколадови яйца имаха. Аз имах само една и детското ми сърце плачеше от мъка като видех техните.

# 662
  • Мнения: 9 162


А аз си спомням как седях и навивах до безкрай магаренцето Sweat Smile  и го слагах на паркета и то тропка с копита и му се върти опашката ...тотално се захласвах.
С часове лежах по пода  мама само ми викаше стани от земята ще настинеш ...да съм била към 5

# 663
  • София
  • Мнения: 6 094
Като го показа се сетих, че и аз имах такова магаренце. Все му губех ключето. И мече, което надигаше гърненце с мед имах.  Heart Eyes

Висоцки

# 664
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Айнщайн с готини сандалки Simple Smile


И Астрид Линдгрен:

# 665
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 790
Добро утро! Радвам се, че открих тази прекрасна тема!

И една любима книжка от моето детство. Още я пазя. Издадена 1972 г. Четена на децата ми, а сега и на внуците ми.

# 666
  • Dope Reach
  • Мнения: 4 049
Бритни Спиърс и Джъстин Тимбърлейк, 2001 г.

# 667
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 014
кефят ме сандалките на Айнщайн. Simple Smile
 каква е историята зад тази снимка? някак не мога да повярвам, че се е разхождал с такива сандалки по плажа. Simple Smile

# 668
  • Мнения: 2 015
кефят ме сандалките на Айнщайн. Simple Smile
 каква е историята зад тази снимка? някак не мога да повярвам, че се е разхождал с такива сандалки по плажа. Simple Smile

Е, що пък да са със специална история - моден писък най-вероятно, освен ако не са принадлежали на жена му..Крачетата му приличен дамски размер.
А и Айнщайн никога не се е славил като франт, нали легенди се носят за скъсаното му палто..Първо нямал пари за ново, после пък имал, но за човек с толкова пари е без значение как се носи.

Но тук дават по-голяма яснота за този му плажен момент. https://www.vesti.bg/lyubopitno/istoriata-pomni/geniiat-kojto-ne … na-plazha-6067365

# 669
  • При елфите ...
  • Мнения: 2 044
Позволявам си да попитам нещо, ако някой има опит да сподели... Как да отлепя снимка, която на 1-но място е залепнала за стъклото на рамката, без да я наранявам?!?

# 670
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 014
кефят ме сандалките на Айнщайн. Simple Smile
 каква е историята зад тази снимка? някак не мога да повярвам, че се е разхождал с такива сандалки по плажа. Simple Smile

Е, що пък да са със специална история - моден писък най-вероятно, освен ако не са принадлежали на жена му..Крачетата му приличен дамски размер.
А и Айнщайн никога не се е славил като франт, нали легенди се носят за скъсаното му палто..Първо нямал пари за ново, после пък имал, но за човек с толкова пари е без значение как се носи.

Но тук дават по-голяма яснота за този му плажен момент. https://www.vesti.bg/lyubopitno/istoriata-pomni/geniiat-kojto-ne … na-plazha-6067365

видяха ми се много "дамешки", но попаднах и на други негови снимки със странни (за мен) обувки. може би модата е била такава Simple Smile

# 671
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 341
Ох, винаги, като видя Айнщайн, се сещам за Кеворк Кеворкян. Много я мразех тая "Всяка неделя". Голямо чакане чаках до започването на Пинко.

# 672
  • София
  • Мнения: 8 103
Ох, винаги, като видя Айнщайн, се сещам за Кеворк Кеворкян. Много я мразех тая "Всяка неделя". Голямо чакане чаках до започването на Пинко.

Ох, знам, че спамя, но не мога да се стърпя. Аз писах протестно писмо на Кеворкян, като спряха Розовата пантера. Боже, колко бях възмутена Joy Нямам идея на колко съм била, 7 или 8 год?

# 673
  • Мнения: 6 859
Гадното беше, че не се знаеше точно кога ще пуснат анимационното филмче и трябваше да гледаш всичко, а понякога не изобщо не го пускаха.

# 674
  • Мнения: 8 473
Колизеумът в Рим, 1880 г.


Рим, 1950 г.

Общи условия

Активация на акаунт