Снимки – спомени от близко и далечно минало

  • 706 465
  • 11 934
  •   1
Отговори
# 990
  • София
  • Мнения: 6 094
В началото на миналия век, ако банските котюми били много къси, дамите били глобявани.



Роналд Макдоналд, 1963 год

# 991
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 021
плашещ е.

# 992
  • Мнения: 11 538
Сега разбирам откъде Стивън Кинг се е  вдъхновил за романа си "То". Dizzy Face

# 993
  • Мнения: X
А аз докато се усетя, че това е клоуна от Макдоналдс си помислих дали не е това онзи сериен убиец дето ходел като клоун по детски партита... ама годината не пасваше.

# 994
  • Мнения: 19 823
Не е съвсем така. Първият й партньор е Роже Вадим. Синът им се ражда преди Катрин да е навършила 20.
Не съм се изразила правилно – първият и последен брачен партньор за нея съм имала предвид. Тя от него деца няма. Децата ѝ не са родени от брачни партньори. Wink

Като сте започнали със странните снимки.
Гимнастичка в САЩ 1977 г.

Моторикша с гейши 1920 г.

Демонстрация на татуировки, които са направени по време на любителски конкурс за татуировки във Франция 1950г.

# 995
  • Dope Reach
  • Мнения: 4 049
Стрейзанд, 1964 г.

# 996
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 206
Гимнастичката от 1977 е била гимнастичка някъде през 20те години, предполагам Simple Smile

# 997
  • Мнения: 2 015
Гимнастичката от 1977 е била гимнастичка някъде през 20те години, предполагам Simple Smile

Може да е някоя все още жива от сестрите Рос...

Последна редакция: пт, 27 мар 2020, 16:21 от Walnuss

# 998
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 021
в "как ще ги стигнем американците" имаше такава гостенка.
след раждането на второто дете разбира, че е "човек ластик" и започва работа в цирка.
Simple Smile
Стрейзанд ми е любимка. някъде прочетох, че и предлагали пластична операция на носа, а тя ги попитала "след операцията ще стана ли красива като Мерилин Монро". "най-вероятно, не" - бил честния отговор.
"Тогава не си заслужава" Simple Smile и си останала с големия нос.
Simple Smile на един концерт на живо трябвало да изпълни за първи път "I Am Beautiful". преди изпълнението ѝ всичко обсъждали реакцията на публиката, когато точно тя започне да пее за красота.
преди песента, тя си сложила една възглавница под роклята, изпяла песента и всички я аплодирали - по-късно обяснила, че за бременните има друга скала за касота.
Wink

хахаха, бабата май е файк. https://www.behance.net/gallery/10145499/Flexible-grandma

Последна редакция: пт, 27 мар 2020, 15:17 от st. Dobri

# 999
  • Мнения: 19 823
Най-вероятно е фейк, то ако се сгъне на тая възраст така, сигурно след кадъра трябва да е гушнала букета. Но самият замисъл и закачката си ги бива. Simple Smile

# 1 000
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 021
на третата или петата снимка от линка се вижда, че са две баби, едната под пейката, другата над пейката и с крака от двете страни на бабата отдолу.
Simple Smile от друга страна, по света има какво ли не, защо да няма гъвкава дама в напреднала възраст? Wink

# 1 001
  • Мнения: X
Това ми напомня този клип, на който много съм се смяла, но не е снимка де.
https://www.youtube.com/watch?v=hjHnWz3EyHs

# 1 002
  • Мнения: 22 867
Това ми напомня този клип, на който много съм се смяла, но не е снимка де.
https://www.youtube.com/watch?v=hjHnWz3EyHs

Аз пък ѝ се радвах на тая жена! Simple Smile

Тук още!

# 1 003
  • Мнения: X
Е естествено, и аз ѝ се радвах!

# 1 004
  • Мнения: 8 474
Медицински сестри показват новородени тризнаци на сюрпризирания баща, Ню Йорк, 1946 г.

Общи условия

Активация на акаунт