Снимки – спомени от близко и далечно минало

  • 706 109
  • 11 934
  •   1
Отговори
# 5 565
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 38 996
мислех, че никой не помни шоколада "Крава" Simple Smile Simple Smile Simple Smile

в спомените ми е голям почти колкото мен. Simple Smile много желан и безбожно вкусен.

# 5 566
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Аааа шоколад "Крава" и аз го помня

# 5 567
  • Мнения: 11 887
Шоколад Крава го имаше в няколко размера, най-големият беше празничен, екстра. Обаче по- късно като открих натуралните шоколади, те ми станаха любими.

# 5 568
  • Мнения: 737
Не обичах никой от тези шоколади, не харесвах и Тоблерон Sad. Голямо изкушение ми бяха шоколадовите яйца, един голям зелен шоколад с патенце (тип патето Яки), който носеха от Югославия и течен шоколад, бял и черен,който се продаваше в тип бирена халба. Сегашната Нутела има сходна миризма. Явно е бил на основата на лешникова паста. Мисля, че също от Югославия го внасяха.
За сметка на това обожавах бисквитената торта, прасковките, фунийките и ябълковия сладкиш на баба.

# 5 569
  • София
  • Мнения: 5 634
Кръг за месене на хляб. Произход Северозападна България. Спасено от мен фамилно наследство.

# 5 570
  • DE
  • Мнения: 9 068
Това май е лопата с която се вади хляба от фурната, виждала съм като дете Thinking

# 5 571
  • Мнения: 18 481
Това не е ли оръжието с което се мята хляба в пещта.Поне в спомените ми  от моята баба така изглежда и дори за името му точно не се сещам.

# 5 572
  • София
  • Мнения: 5 634
По него имаше засъхнало 30-годишно тесто.

# 5 573
  • Мнения: X
Това не е ли оръжието с което се мята хляба в пещта.
Фурнаджийска лопата. Дръжката е доста по-дълга.

# 5 574
  • Мнения: 18 481
Има, все пак суров хляб(пити) са мятали в пещта.
От 9 до 21 годишна възраст Роналд Рейгън живее в градчето Диксън, на около 100 мили от Чикаго. Когато навършил 16 години, Рони започнал работа като спасител на плажа в Лоуъл парк през летните ваканции. През следващите няколко години младежът спасил 77 души от удавяне. Героичните постъпки на спасителя на плажа обаче не спрели местните зевзеци да го закачат, че някои от спасените млади жени всъщност съвсем умишлено са се хвърлили в дълбокото, за да попаднат в здравите ръце на младия Роналд. 78-ата спасена пък е 7-годишната Алисия Бери, а Рейгън вече е губернатор на Калифорния. По време на парти в дома му в Сакраменто, момиченцето, което било с майка си, паднало в плувния басейн. Без да се колебае нито секунда, Рейгън скочил с дрехите във водата, спасявайки давещото се дете

Да му се невиди, всички са красиви в младостта,.

# 5 575
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 38 996
е, не така де. той все пак е бил артист.
не всички са били красавци. виж детски снимки на Борис Джонсън.
Wink на Макрон няма нужда да търсиш. Wink

# 5 576
  • Пловдив
  • Мнения: 14 060
Очаквах да е по-зле Grinning









# 5 577
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Ееее, че той на цветната и на предпоследната снимка си е направо красавец! Satisfied

# 5 578
  • Мнения: 18 481
https://www.flashnews.bg/mladezhka-snimka-na-emanyuel-makron-se- … studentski-karti/ И Макарончо като млад, просто младостта е красива, ако не друго.
Не можах да "извадя" само снимката,  и не намерих други младежки снимки.

# 5 579
  • Пловдив
  • Мнения: 14 060
А, Макрон ми харесва.





Общи условия

Активация на акаунт