Какво повече НЯМА да купя - 16

  • 88 168
  • 735
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 10 374
На мен ми мирише на блато, изобщо не ми харесва като риба.

# 256
  • София
  • Мнения: 11 761
Абе не знам за твоя шаран, ама от моя само костите останаха, нито на блато е миришел нито на нищо Joy

# 257
  • Мнения: 10 374
Ние ядохме сьомгова пъстърва, след един злощастен опит със сом преди три дни.

# 258
  • София
  • Мнения: 30 137
И на мен шаранът ми е мазен. Ние заложихме на пъстърва и хек.

# 259
  • Мнения: 10 210
Мога да ям шаран ежедневно. Smiley За сметка на това свинското ми опротивя, чакам да ми премине. Rolling Eyes

# 260
  • София
  • Мнения: 4 714
Като сме на тема риби, аз не бих взела повече лефер. Не е моята риба, шаран много обичам, но пък вкъщи е недолюбван.

# 261
  • Мнения: 10 210
Тъкмо няма да те подяждат Smiley , на другите им вземи друга риба или месо. Simple Smile

# 262
  • София
  • Мнения: 4 714
Тъкмо няма да те подяждат Smiley , на другите им вземи друга риба или месо. Simple Smile

А де! Да ми се чудиш на акъла. Simple Smile То не, че аз купувах лефера, ама можех да "рекА и отсекА" - искам си шарана. Simple Smile

# 263
  • Мнения: 3 487
Няма да купя повече мокри кърпи Тео, някакви нови са за мен, но много трагични - малки, рехави, разтягат се като ластик. За съжаление взех 2 пакета.
По принцип на Фикосота не харесвам нищо, жалко, че е родно и така говоря, но...

# 264
  • Sofia
  • Мнения: 26 370
Тези ли?
И на мен не ми харесват,а и са сухи,няколко пъти им сипвах вода  Angry

# 265
  • Мнения: 3 487
Същите Sad.
Сухи не са, но ужасно прозрачни, мънички. За нищо не стават...

# 266
  • Мнения: 33
Говежда луканка на /безизвестните за мен/ "Харман" с.Трем...странна консистенция,пълна с жили,които оставят между зъбите Grin ...а цената...37,99лв/кг Rage


Харман е собственост на кмета на Хитрино и синът му. Поне това е официално. Иначе са някакви кръгове около ДПС и ГЕРБ. Продуктите им наистина не стават за нищо. Каймата им е пълна със соя и химия, като никъде не пише дори формално колко процента е месото. Като цяло почти всички колбаси на пазара са пълни с консерванти, ароматизанти и оцветители, които са изключително вредни. По тази причина от 5-6 години почти не консумирам такива. Вярно, че са вкусни, но се свиква и не ми липсват особено.

# 267
  • Мнения: 10 597
Няма да купя повече флашки Maxell. Бяха на промоция в Кауфланд - 32 гб по 8 лв. Взех 3. И трите дефектни. Много бавно се копират данни на тях. Едната въобще не я разпозна уиндоуса - дава съобщение, че иска формат. Цъкам на формат, уиндоуса блокира. Пробвах да я форматирам през дос и пак нищо. Дадох я на детето да си играе. На другите две прехвърлих по 30 мп3-ки с много чакане и повече нямам нерви да се занимавам да ги ползвам.

# 268
  • Мнения: 975
Като нов човек имам дълъг списък  Grinning Няма да купя повече хидратиращата серия на Neutrogena, супер гадно ми е, че има силикон, витамин Ц серума на  the inkey list  - също супер силиконов, ама кой да чете и витамин Ц серума на  the ordinary  - супер мега странен мазен щипещ...или когато евтиното ми излиза скъпо...също на лореал сухият шампоан, като цяло всички сухи шампоани са си гадно нещо, но този не върши никаква работа; на  drunk elephant  слънцезащитният, много е ужасен, оставя бял филм и мирише лошо; на  sunday riley  измиващият гел - нищо революционно не се случва след употребата му, общо взето най-слабият им продукт

# 269
  • Мнения: 110
Няма да купя ориз Басмати на Крина. Цял ден се подготвам с нова рецепта и идея да блесна вкъщи, отварям го и гледам пълен с живи буболечки. Видях и произход на ориза Пакистан и съвсем ми се догади. Ужасна история.....

Общи условия

Активация на акаунт