Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 27 авг. 2019, 14:26 ч.

Робот за почистване на прозорци

• 2 962
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • София
Благодаря Ви за отговорите,ще го теставам пак през уикенда

# 31
  • Ню Йорк/София
Ползвал ли е някой магнитна чистачка за прозорци? Намерих една за 60$ и ако е ефективна не бих купила робот.

# 32
майка ми си закупи от Зора наскоро робот на Финлукс,който според мен чисти добре .За начало,ако са много мръсни прозорците,трябва да удариш 1 ръка ,но после всичко прави сама,както и отвън.Препаратчето към него което е
...не ми е ясно ..като се свърши какво правим?
Купуваме от спец. магазин?! Естествено пробвахме с обикновен ,но робота незалепваше за стъклото и нищо не ставаше.

# 33
  • гр.София
Ползвал ли е някой магнитна чистачка за прозорци? Намерих една за 60$ и ако е ефективна не бих купила робот.

Поръчахме такава магнитна чистачка за прозорци, но се оказа, че магнита не хваща при двоен стъклопакет. Нашата е по-евтина (30лв.) и може в това да е проблема. Но така или иначе, след робота-прахосмукачка, сега е наред да се сдобием и с робот за прозорци. Живеем на висок етаж, имаме много прозорци и почти никакво време да ги мием редовно. Аз се колебая между Hobot 268 и Hobot 288. Доколкото разбирам от описанието, втория може да се управлява през телефона

# 34
Тези, магнитните, и аз ги загледах.
Навсякъде съм със стъклопакет, значи няма да стане или поне трябва да се проучи.
Благодаря за подсещането!

# 35
  • София
Аз по-скоро ви препоръчвам 298. Ние си взехме 268, но нещо не съм очарована. Трябваше да тестваме и него и тогава да вземем решение, но се доверих на препоръки на вносителя. Но за мен този с контейнера/резервоара е по-добър.

# 36
Оборудвах се с Liectroux X6. Наистина без контейнерче за препарат е странно. На прозореца ли да пръскам препарат, на парцала ли?

Общи условия

Активация на акаунт