Обсъждане на имотни обяви, тема 12

  • 30 286
  • 758
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: X
Скоро в някоя от имотните теми се коментираха триъгълни стаи. Е това не знам има ли какво да го засенчи в това отношение: https://m.imot.bg/details/1j156989703844956

# 301
  • Мнения: 969
Скоро в някоя от имотните теми се коментираха триъгълни стаи. Е това не знам има ли какво да го засенчи в това отношение: https://m.imot.bg/details/1j156989703844956
Математика за 8-и клас, подобие на триътълници Simple Smile ...

# 302
  • Мнения: 2 313
Повечр на трапец мяза.

# 303
  • Мнения: X
Стс сигурност има една триъгълна стая, другите стаи пак имат остри и тъпи ъгли. Няма една нормална стая.

# 304
  • Мнения: 9 855
Така е то в арт-жилищата Simple Smile

# 305
# 306
  • София
  • Мнения: 1 902
Може ли някой да ми каже,колко процента е нормалния пазарлък за цена,и изобщо защо се очаква да сваляш от цената,която търсиш?

# 307
  • Мнения: 40 752
Може ли някой да ми каже,колко процента е нормалния пазарлък за цена,и изобщо защо се очаква да сваляш от цената,която търсиш?

Не мисля, че има нормално. Ако цената е раздута и никой не купува е едно, ако има голям интерес е друго. Ако апартаментът е безупречен е едно, ако купувачът открие дефект или нещо друго нередно нещата се променят. Та според зависи си е.

# 308
  • Мнения: 1 878
Скоро в някоя от имотните теми се коментираха триъгълни стаи. Е това не знам има ли какво да го засенчи в това отношение: https://m.imot.bg/details/1j156989703844956

И това е къща, която някой си я е проектирал за лично ползване, т.е е въпрос на вкус, а не е избор на някой инвеститор, който е ограничен от квадратура. Да имаш собствен парцел и да се изгавриш с такова архитектурно "чудо" тц, тц, тц...

# 309
  • София
  • Мнения: 1 902
Може ли някой да ми каже,колко процента е нормалния пазарлък за цена,и изобщо защо се очаква да сваляш от цената,която търсиш?

Не мисля, че има нормално. Ако цената е раздута и никой не купува е едно, ако има голям интерес е друго. Ако апартаментът е безупречен е едно, ако купувачът открие дефект или нещо друго нередно нещата се променят. Та според зависи си е.
Така е!Искаме да продадем къща,за сега сме с един брокер(доста муден,според мен)Но доведе след месеци клиенти,който харесаха имота...и понеже тя беше казала орентировъчна цена,та сега се въртим около нея...май игра на нерви,за сега не се обаждат,защото мм не иска да сваля нищо от въпросната цена,та за това се чудех Simple Smile
Май ще потърсим и още мнения!

# 310
  • Мнения: 9 754

И аз се учудих, че ремонтирана и преустроена гарсониера в Люлин 10 е само 500 лв., но се зачетох и се зачудих - Люлин 10 или последната спирка на метрото в Обеля-2? И панелна гарсониера 55 кв.м.?

# 311
  • Мнения: 19 473
Панелните гарсониери може да са 55 квадрата спокойно. Ама вече им викат двустайни ...

# 312
  • София
  • Мнения: 5 931

И аз се учудих, че ремонтирана и преустроена гарсониера в Люлин 10 е само 500 лв., но се зачетох и се зачудих - Люлин 10 или последната спирка на метрото в Обеля-2? И панелна гарсониера 55 кв.м.?
Никога не е живяно в този апартамент.... това е... все едно къде се намира Stuck Out Tongue Winking Eye

# 313
  • Мнения: X
Панелните гарсониери може да са 55 квадрата спокойно. Ама вече им викат двустайни ...

Панелните гарсониери не са 55 кв, а са стандартно около 45 кв, на 56-58 кв има двустайни панели в Х. Димитър - две стаи плюс  отделна кухня и с два хубави балкона (издадени напред, не лоджии)- наши приятели живеят в такова, по тази номенклатура има и в други квартали. 55 кв има две стаи и бокс в ЕПК (викаха им гарсониера-лукс), които оригинално са си като сегашните двустайни - голяма всекидневна около 25 кв с тъмен бокс в срещуположния на прозореца край и отделна хубава спалня - 13-14 кв. Но има и две стаи и бокс на 48-50 кв, зависи от проекта.
Тази е преустроена и са вкарали балкона, и го прибавят към квадратурата, което значи около 50 кв., 55 е пресилено.

# 314
  • Мнения: 9 855
500 лв не е много. Обзаведено е много добре, новичко и чисто. И на изхода на метрото.

Общи условия

Активация на акаунт