Лакове за нокти - 131

  • 43 464
  • 754
  •   1
Отговори
# 255
  • INFJ
  • Мнения: 9 135
Пробвали ли сте лаковете на Revolution, мисля, че са сравнително нови? Виждам, че бая цена са им сложили в Pink Panda (12лв), на сайта на Revolution са по 3 евро (ако ви показва цените в лири, сменете валутата на сайта).

https://www.pinkpanda.bg/produkt/revolution-lak-za-nohte-high-gl … lish-real-79_1882

https://www.revolutionbeauty.com/intl/en/makeup/nails/nail-polis … -nail-polish.html

# 256
  • Мнения: X
Кой беше писал, че новите Катрис не са ок като трайност? Днес ми е втори ден и половината ми нокти са излющени... Възмутена съм! 😒
По принцип не съм фен на лаковете на Катрис именно заради трайността, но точно този Lustrous seduction от новите ме впечатли като цвят и реших да пробвам. На моите нокти се задържа седем дни с минимални забележки, като никога. Явно е до късмет или знам ли и аз

# 257
  • Мнения: 1 129

Trend it up - Tropic chic 040

# 258
  • София
  • Мнения: 1 156
Хи хи и аз в зелено.
Няма нужда да казвам кой е красавеца 😄

# 259
  • Мнения: 13 079
МамаNaMiro, имам го този Тренд ит ъп и така е не му намерих подходящото съчетание, ти обаче си се справила чудесно! Много е яко!

# 260
  • Мнения: 1 048
С Jaime Lannister и топ лакове - по един слой A-england и GR Quick dry.

# 261
  • INFJ
  • Мнения: 9 135
Започвам с по-есенни тонове Simple Smile Някъде съм си развалила показалеца, но ме домързя да трия и мажа наново.

# 262
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 317
Аз съм още лятна със Zoya Destiny:

# 263
  • Мнения: 20 090
Момичета, намерих лакове на КА в едно магазинче, но не мога да преценя понеже е тъмно, дали са холограмни или не. Вижте тези ли ги търсехте, Арабеск и Лилавка, вие май търсехте един от тях:


До 20 минути мога да ги взема и пратя с куриер, но дали ще си заслужава сумата....

# 264
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 704
Tези са, но едва ли от старите с хубава дъга.

# 265
  • Мнения: 5 478
Напълно възможно е да съм ги търсел аз, единия го имам със сигурност. Късно виждам поста, но много ти благодаря за отзивчивостта!

# 266
  • Бургас
  • Мнения: 9 395
При мен лаковете на Катрис не са трайни.

# 267
  • Мнения: 5 105
Аз търсех телесния КА, иначе тези май ги имам. А за телесен вариант си взех холограмния топ на Картис.
Все пак много ти благодаря, Леми Kissing Heart

# 268
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 982
Мили дами, от кои топ лакове сте доволни? Аз от години използвам Seche Vite и не съм и търсила друг, но понеже е на привършване, преди да си купя нова разфасовка от 120 мл,  реших да попитам "вещите" дали пък не е излязло нещо по-добро на пазара?

# 269
  • виртуално
  • Мнения: 2 842
И аз ползвам само Сеш.
Единственото по-добро за мен е топа на A England, но и цената му е почти тройна.

Общи условия

Активация на акаунт