Велислав Павлов*Димитър Захариев*Диана Димитрова Тема 56

  • 12 939
  • 753
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 9 374
Мда, може и Марио да отмъкне другарчето на Зорница. Joy

# 571
  • Мнения: 9 619
Зорница се е скрила в черупката си, където се чувства защитена от всичко, а Марио е намерил безопасния пристан при Коалка. Все места, на които няма нужда да се справят с емоциите си.



Диана ще говори за маратона и какво да очакваме от Зорница този сезон.

# 572
  • Мнения: 12 401
Роси, аз обяснявах вчера, че ще си станат първи приятели Деян и Марио, ама Дона ме контрира, че и с Банков щяло да стане така, пък не станало Grinning

Марио е вдигнал здраво гарда. А си  е позволил да го свали, а се е сгромолясал. А Зорница направо си се сгромоляса Grinning Сега ще се правят, че всичко е приключило, мда. А то толкова не е, че няма накъде повече.

Зорница каза на Галя, че всичко е наред, за да я оставят на мира. Тя е грешницата на болницата, горката. Разкостиха я, когато се върна Банков, въпреки че не направи нищо лошо. Но помните как се разплака под покрива и каза на Марио как се чувства. Но тогава имаше Марио и той ѝ беше опора.
Сега пак е от всички одумвана, само дето е сама като куче и направо няма къде да се свие. Иска ѝ се да избяга, а няма къде. Като гледах след финала промото за другия епизод, ще опита отново да намери спасение в Диана, а дори не знае, че няма как да го намери.
Марио знае, че вътре в него има любов, но ще се опита да се държи мъжки и да не я пуска. Ще се пропука в един момент.
Иначе след информацията за Нора ми е напълно ясна схемата - Марио и Зорница ще се увъртолят и в крайна сметка ще бъдат заедно, Деян още не знам - или с детето или със специализацията, а Норчето явно ще си има собствена разтърсваща история, която няма да има нищо общо с Марио Grinning

# 573
  • София
  • Мнения: 9 558
Ох, аз гледам отново. Галя направ стреля в целта и стъписа Зорница с това, че Ковачев едва ли е дошъл в болницата само заради колегите и болницата. Хахаха

Моски, много добре им се получи на Табаков и Марио. Браво на сценаристите, че не изпростяха. Дано да удържат и в бъдеще.

# 574
  • Мнения: 12 401
Деян с няколко сцени го очовечиха много - с уважителното си отношение към Зорница и това, че не се опитва да се възползва от уязвимостта ѝ в предните епизоди и с мъжкото си поведение спрямо Марио. Някаква роля ще изиграе Деян в тяхната история, но не знам каква. Освен че може би Марио и Зорница ще се сближат, докато Зорница се опитва да удържи Марио да не счупи главата, като се разбере за документите Joy
Цялата история на Марио и Зорница от самото начало е направена с много финес и според мен ще я разкажат така. Ето, Зорница вече каза, че не е имала какво да му даде. За мен това не е "не го обичах", а точно страхът, че у нея не е останало нищо хубаво, което да даде на другия.
Изключително ми е любопитно какво ще ги пропука, защото според мен ще се опитат и двамата да се държат мъжки и да си повтарят, че всичко е приключило. За Марио все си мисля, че някакво страдание на Зорница ще го пропука, но идея си нямам нея какво ще я накара да спре да се самонаказва в тоя живот...

Ама Галя си беше права! Grinning

# 575
  • София
  • Мнения: 9 558
Добре, има сълзи в очите на Зорница. Дълъг път имат да извървят Марио и Зорница преди да затворят страницата на миналото. Ще ми е интересно как ще го разкажат.

Обаче на Пенев му падна чейнето като видя Нора. “Предпочитам всичко, с теб” 😂😂😂😂

Последна редакция: пт, 20 сеп 2019, 23:50 от rosi_ta

# 576
  • Мнения: 2 364
Докато изгледам епизода, сте изчерпали темата  Grinning
 
Ох, Mарио, Mарио, татуиран е в сърцето ми  Laughing Laughing Heart Eyes

Табаков по малко се очовечва, но все още е голямо перде  Crazy И аз ги виждам приятели с Mарио. Беше разтърсен от чутото. И от това, което разбра в предните епизоди за Зорница също. Hакрая ще се окаже силно проницателен, бързо ще схване чувствата и на двамата.

Пенев е новият ми любимец Joy

# 577
  • Мнения: 6 159
Днес имаше доста Марио и аз доволен 😀
Велислав беше перфектен !
На Диде също и се получиха сцените с него . Стана ми мъчно за Зорничка, толкова очукана от живота и търсеща сама начин да се измъкне от дупката. Ще бъде грешка да се вкопчи в бебето , трябва да си позволи да обича и да бъде обичана .

# 578
  • Мнения: 9 374
И аз съм доволна от днес, много интересно ми стана и нямам търпение да разбера какво ще се случи. Стана ми много мъчно за Зорница. Марио поне има Нора, но тя е сама. Няма бебе, няма приятелки, а Деян се мотае с Марио повече. Цял ден обикаля болницата като муха без глава и където види Марио се стъписва, а някой ако я пита нещо за него, пък си оплита езика направо. Не знам как успява да се държи тази жена, наистина. Както Деян каза - въпреки всичко все още се усмихва.

Роси, Норчето ако не я завъртят около Пенев пък на. Дето викаш направо му падна ченето, набеляза си я от раз. Какъвто е напорист, види ли, че е свободна ще я погне веднага. Grinning

# 579
  • Мнения: 9 619
Коалка май ще е нахакана и много неорганизирана - изтърси си чантата на бюрото на Евгения. Марио май няма да иска да афишират връзката си в болницата. И ще има среща на бившата и настоящата Joy
Това от промото.

# 580
  • Мнения: 9 374
Ех, изпуснала съм го, звучи интересно. На Коалка едва ли ще й хареса, това че Марио не иска да се показват като двойка. Още повече, че истината за нея изглежда е важна. Не знам как ще я карат така, особено както Пенев и се наточи. Grinning

# 581
  • Мнения: 3 269
Аз чак сега изгледах. Не знам за Зорница в асансьора, но аз определено си глътнах граматиката 😆.
Този Велислав, през колко душевни състояния прекара Марио 😱👏. Като говори с пациента направо настръхнах. Очите му като казва “ Да. Не. Почти” 😊 изумителен. Много ми харесва как в общуването с колегите е все същия Марио. Само със Зорница слага маската и става толкова леден и дистанциран. Има нещо в погледа му, когато общува с нея - чак малко плашещо.
Обаче ако до вчера смятах, че той е затънал до ушите, а тя не го взема толкова навътре, днес вече съм на обратния полюс. Да той не я е преживял и още я обича, но е наясно с това и не лъже себе си. Намерил е безопасна алтернатива, вдигнал е гарда и е готов за срещата с миналото. При нея положението не е добре. Тя не е подготвена, не знае как да се справи със ситуацията, опитва се да убеди всички в нещо, в което сама не вярва.
Две неща бяха показателни за мен. Марио в разговора с Кая - беше толкова спокоен, приел реалността каквато е. Този момент беше като отражение на душевното му състояния. А от друга страна Зорница, със сълзи в очите, когато видя че той е продължил напред 😊.

# 582
  • варна
  • Мнения: 355
И аз изгледах епизода. Най-после ми стана интересно! Чакам с нетърпение следващия епизод. Дотогава ще изгледам още няколко пъти снощния.
А Марио... ах този Марио! 😍 Така ми е на сърцето... ❤️ А Велислав е просто вълшебен!
Сцената в асансьора много, много ми хареса. Напрежението между двамата можеше с нож да го режеш. А момента с Кръстева беше един път! 😀 Табаков и той голяма дружка на Марио се извъди. Ще взема най после да успея да го харесам покрай него. 😀

# 583
  • Мнения: 489
Много хубав епизод! Как ще дочакам до вторник за следващия, не знам 😍 Велислав е фантастичен!

# 584
  • Мнения: 12 401
Някой хвана ли интервюто на Диана отначалото да каже каза ли нещо съществено, щото аз оттам където го загледах беше бла бла общи приказки Grinning

Общи условия

Активация на акаунт