Мъж Телец -17

  • 19 298
  • 754
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 3 044
akoiskash-vqrvai, whaaat? Аз съм направила това, което е редно за мен - казала съм, че с обвързани не се занимавам и толкова. Поставила съм граници. Ти какво по- точно мислиш, че трябва да направя повече? Да вдигна скандал как не го е срам да ме харесва, при все, че е обвързан? Да пиша на гаджето му? Какво? Да ходя да си порева в някво ъгълче освен, че обвързан ме е харесал? Да го полея със светена вода? Сори, ама аз отговорност за чужди емоции не нося. В отношения между хора - не заставам. Харесал ме е и кво? Да ходя да го храня заради това или да му оправям семейните отношения? Аз отговарям за моите действия, не за тези на останалите хора. Съответно докъдето аз имам влияние, съм се намесила и съм казала ясно, че няма да стане, нататък не е моя работа. Страни също няма да заема в отношения между 2ма странични хора, казах ясно на него просто да не ме замесва.

# 406
  • Мнения: X
О, я не ми преекспонирайте думите.
Не говорим изобщо човек да се меси между двама, да оправя света, да ходи да изпява на официалната половинка. Изобщо не съм казала това. Казах, че е неморално, грозно и подло (и дано се върне, на който греши по този начин), да се включваш в игра, която по самото си начало е опорочена.

Но не е редно човек да няма пък никаква позиция, никакви устои.
Аз ще се радвам на вниманието, пък все тая, че влизам в триъгълни отношения .... Примерно.

Това ми беше тезата.

# 407
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 824
Лейдис енд джентълмен, ша ва замолвам дан' сЪ разгащваме и да сЪ прИдържамИ към тИматикЪтЪ на темЪтЪ. Дан' слизЪ бай Модератор да нЪ изплющи. Trollface

# 408
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 587
Абе тя темата НЕ е и за бивши, ама много често се бие натам... Trollface

# 409
  • София
  • Мнения: 17 773
Оф
Тоя Агента полудЕ с тия бивши. Laughing

# 410
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 587
На бившите мястото им е в СО. Sunglasses
Ама всъщност, приказвайте си, не ми пречите (много). Joy

Последна редакция: ср, 08 яну 2020, 12:52 от Phoenix Wright

# 411
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 824
Ооо, неразумни женоря. Как смеете да изразявате своите несъстоятелни мнения?! Скрийте се и не дразнете Великия Телец. Как смеете да се оплаквате от най-големите мъжкари сред мъжете?! Допуска се само поднасяне на дарове -напитки и храни, от голи девици в краката на Божеството Телец. След което им се отнема девствеността, за да нямат девойките опит с други мъже, да сравняват, да мрънкат, да се оплакват... Joy Да имат само 1 Бог в живота си...

# 412
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 587
Най-после нещо позитивно за Телеца! LaughingLaughingLaughing

Само дето чувам от другия край на залата някой да се провиква с ръце, сложени на устата като фуния:
BUUUUUUUUULLL SHIIIIIIIIIT ! Joy

ПП: Кечи, къде си, да кажеш колко сме били сладки, когато сме се дръвчили така... Stuck Out Tongue Winking Eye

Последна редакция: ср, 08 яну 2020, 13:45 от Phoenix Wright

# 413
  • Мнения: 18 295
Тоз пък Телец (мъжът Телец по принцип, не бродещият из темата да имам предвид) - същинский Калигула! Joy Таквиз оргии, таквиз жертви, девици, пиршества... Thinking Страшна работа! Scream

# 414
  • София
  • Мнения: 17 773
Е те повечето доста си угаждат откъм жени. Не се чуди, ако и твоичкият върти по много.

# 415
  • Мнения: 18 295
Знам, знам - в СО вече ми обясниха - отива на някой преход в планината и там настава разврат по палатките. Confounded

# 416
  • София
  • Мнения: 17 773
Това обяснява християнската ти смиреност.

# 417
  • Мнения: 18 295
Обещавам ти, че ако го хвана, ще бъда безмилостна. Wink

# 418
  • Мнения: 3 044
Добре де.. Само пастрокът ми ли е толкова дърво - теле, че чак не мога да си обясня как въобще се е женил, та даже и 2 пъти...??

# 419
  • София
  • Мнения: 17 773
Няма да го хванеш. Те изглеждат мързеливи и послушни. Laughing

И кое му е дървеното на човек, женил се 2 пъти и живеещ с трета жена. Както казах, дават вид на послушни.

Общи условия

Активация на акаунт